Dovybavení funkcí Auto-Hold

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od TNT »

Soumeni v servise poznaji uplny prd....Dat si s tim praci, pekne to zabalit textilni paskou na kabelovy svazky, zadna fusarina a nepoznaji nic. :wink:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od pásovec »

To jo, ale stejně mi vrtá hlavou, že přece musej se dát objednat kabely, co tam mají auta s autoholdem..nebo rovnou nějaké delší..
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od TNT »

To je opravna sada, to co jsem psal v navodu....tudiz jen kus kabelu s pinem a abys mel dva, je na kazdym konci jeden pin...Jinac muzes koupit kabelaz, kterou maji auta s AH z vyroby, ale to by te vyslo hodne draho a musel bys vyndat celou palubku. :lol:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od pásovec »

Jo tak, tak to opravdu asi zůstanu u těch kabelů z návodu.. Zatím se snažím to zvládat s ručkou, co mě ale štve, že při americkym svícenim mi to při dobrý viditelnosti zasíná xenony.. Takže stejně asi do toho Auto holdu dřív nebo později půjdu
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
RSWRC
Závodník
Závodník
Příspěvky: 699
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov & Starý Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od RSWRC »

koldavideo píše:tady http://www.motor-talk.de/forum/nachrues ... 94961.html je popis jak dodělat Auto-Hold do pašíka. Neumí někdo německy? Bo já tomu fůbec nerozumět :wow:

googl má neco nového, zatím to zkouším a pecka,

http://translate.google.com/?hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false;

zadej tam adresu dej si to přeložit z NDR do ČR, a máš to v češtině :wink:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od TNT »

Tak nebrzdi ruckou, ale drz packu na brzde...Aspon do ty doby nez si dodelas AH.:)

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od duske »

TNT píše:Soumeni v servise poznaji uplny prd....Dat si s tim praci, pekne to zabalit textilni paskou na kabelovy svazky, zadna fusarina a nepoznaji nic. :wink:
Presne tak, uplne suhlasim, soumeni absolutne nic nepoznaju. Ved ked sa ide do servisu kvoli nejakemu problemu na vyriesenie v zaruke, tak sa riesi konkretne ten problem a technik, co to bude robit, nebude urcite riesit tlacitko AH :lol: Nikto to nebude zistovat, ci tam ma byt alebo nie... :D

Btw. moje auto sa v autorizovanom servise podla WIN tvari v ich systeme ako Variant, popritom pri pohlade na to auto to Variant rozhodne nie je, takze by som to vobec neriesil. :lol: :lol:

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od newmann75 »

duske píše:
TNT píše:Soumeni v servise poznaji uplny prd....Dat si s tim praci, pekne to zabalit textilni paskou na kabelovy svazky, zadna fusarina a nepoznaji nic. :wink:
Presne tak, uplne suhlasim, soumeni absolutne nic nepoznaju. Ved ked sa ide do servisu kvoli nejakemu problemu na vyriesenie v zaruke, tak sa riesi konkretne ten problem a technik, co to bude robit, nebude urcite riesit tlacitko AH :lol: Nikto to nebude zistovat, ci tam ma byt alebo nie... :D

Btw. moje auto sa v autorizovanom servise podla WIN tvari v ich systeme ako Variant, popritom pri pohlade na to auto to Variant rozhodne nie je, takze by som to vobec neriesil. :lol: :lol:

Kolikrát se divím,že ví kde je motor :-)
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od duske »

Chlapi, mne ten stredovy panel drzi ako prikovany, uz som vsetko urobil ako TNT spomenul v navode, no ja s nim ani nepohnem... :evil: Vie mi niekto poradit? :cry: :?: Mam tam Construkt, moze to byt tym??

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od TNT »

Povolil jsi vsechny sroubky? Vyndal jsi panel climatornicu? Nemas za tema zatkama zboku neco? Nevim jestli muze vadit Construct, jak to tam mas uchyceny?...Kde ti to drzi? K palubce? K podlaze?

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od duske »

Tak nakoniec to drzali este 2 srouby v zadnej polovici panelu. Inak rozchodit sa mi to nepodarilo, svieti mi stale ESP "off" a kontrolka ESP. Tak asi moja jednotka abs to nepodporuje... :cry:

TNT, teraz som si vsimol, ze tebe na fotkach to ESP "off" svieti tiez...no mne sa po zatlaceni AH nerozsvieti kontrolka na tlacitku. Iba je osvetlene v pripade ze svietia svetla...
Naposledy upravil(a) duske dne 27.02.2009 21:02, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od TNT »

To je v poradku, odpojil jsi tlacitko ESP....Projed se s tim kousek, ono to zhasne a zkus funkci AUTO-HOLD. :wink:

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od duske »

No presiel som sa, ale nezhaslo...a ta kontrolka na AH takisto nesvieti, ked ho zatlacim... :(

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od TNT »

Pise to nejaky chyby? Smazal jsi vsechny chyby ve vsech jednotkach? Jsi pri jizde pripoutany? Udelal jsi to prepojeni pinu podle roku vyroby? Nespletl jsi to?

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Dovybavení funkcí Auto-Hold Pls kdo umí německy???

Příspěvek od duske »

Mam rok vyroby 2006, dal som to na pin c.4. Chyb tam bolo neurekom, tak som to niekolkokrat zmazal, kym som vsetko odstranil, na jednotke ABS mi stale pise G85. Asi som sa previezol malo, priputany som bol. No tebe sa ta kontrolka na tlacitku AH rozsvietila hned po zatlaceni? Lebo mne nie... :?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“