Uzavření oken při dešti

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od ejne »

update softu sa robi len ak im to nedoviera. ak to tebe doviera je problem asi v niecom inom . takze tu update softu nepomoze
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od kimik »

uncompromised píše:kimik: jak dlouho trvalo? Říkám si, jestli by mě vzali, kdybych jel kolem.
cca 30-40 min. :wink:

KiMiK.

Uživatelský avatar
reno_mt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.08.2010 11:12

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od reno_mt »

Kua akurat idem zo servisu ....a update tam nevedia dostat :( ....stal som pri nom a skusal vsetko ....stale pisalo ze sw je aktualny ....aj sa pripojil na vw online a bez sance .....tak sa mi zda ze mam stare rj alebo maju zablokovanu nejaku funkciu ....mam tam soft 1123 ....co teraz ? ....menit to nebudem :( ....zase dalsie 3C prekvapenie ....ak je na tom niekto stejne dajte vediet nech niesom sam

Odoslané z môjho HTC Desire S

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1287
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od baxxter222 »

uz som to pisal niekam asi aj sem.
ja som na tom rovnako mam staru SW a nova sa tam neda dat.PC povedal ze mam aktualizovanu ale je aj tak stara.takze tato funkcia mi nepojde.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Ico779
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 12.06.2012 19:24

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od Ico779 »

Nazdar pani, prosim vedeli by ste mi poradit?Mam GOLF 5 Variant 5/2008 a verziu software vo dverach mam 1133 , viete mi poradit ci je to nova alebo stara ? Podla mna je nova ... (myslim taka aby v tom islo dotahovanie okien a zatvaranie pri dazdi).Neviete ako to nastavit presne vo VAGu?Co som pozeral, nastavovali ste to len na Passatoch a ja som nic nenasiel na GOLFA 5 ... Dakujem

gembler
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.06.2008 22:44
Bydliště: Cadca

re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od gembler »

pls, neviete nahodou ci sa da aktivovat zatvaranie okien (stresne) pri dazdi aj na VW Multivan r.v. 2010 vo full vybave? dikes
VW Passat Variant 2.0 FSi (BVX) 4Motion Highline r.v.2007

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od tornado1 »

myslím si že to jde
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
misdom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.08.2009 21:53
Bydliště: Přerov, Morava

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od misdom »

Zdravím pánové...můžete mi někdo pomoct jak dostat na maxidot funkci zavírání oken při dešti? Už jsem vyzkoušel snad všechno co jsem na netu našel! Je potřeba i B7 zkusit odpojit baterku,aby se to tam objevilo? Už jsem bezradný a nevím co dělám špatně.. :( díky všem za rady!
* prodej autodílů na všechny automobily, vyhledání dílu podle VIN*.... klubákům 20% sleva na vše

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od Nwkt »

Tak napiš cos zkoušel ;-)

Uživatelský avatar
misdom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.08.2009 21:53
Bydliště: Přerov, Morava

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od misdom »

Jednotka 09 a z výběru zvolíme modul RegenLichtSens a v něm aktivujeme volby Rain Light Function active a Rain Closing active.. To by mělo podle návodu zapnout funkci v maxidotu... U mě bohužel nic :(
* prodej autodílů na všechny automobily, vyhledání dílu podle VIN*.... klubákům 20% sleva na vše

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od Nwkt »

Ještě tady http://www.myturbodiesel.com/1000q/b7/v ... eature.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
misdom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.08.2009 21:53
Bydliště: Přerov, Morava

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od misdom »

Díky, zkusím... Jen doufám, že to mám všechno dobře nakodovany. :(
* prodej autodílů na všechny automobily, vyhledání dílu podle VIN*.... klubákům 20% sleva na vše

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od maweric »

Dokazete to nekdo na dalku?
Mam VAG Lcode taky ale nejsem si v nem moc jisty, je dost osekany. Pripadne kdyby mel nekdo aktualizovany a byl ochotny zaslat :blush:

Uživatelský avatar
misdom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.08.2009 21:53
Bydliště: Přerov, Morava

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od misdom »

Taky by mě to zajímalo.. :-)
* prodej autodílů na všechny automobily, vyhledání dílu podle VIN*.... klubákům 20% sleva na vše

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzavření oken při dešti

Příspěvek od Nwkt »

http://forums.vwvortex.com/showthread.p ... te-Windows" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“