OT : 3C a unik oleje!! 1.9 TDi PD (77ka)

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

OT : 3C a unik oleje!! 1.9 TDi PD (77ka)

Příspěvek od Barthez »

Tak jsem zjistil včera odpo jeden defekt! Celej minulej a tenhle tejden jsem parkoval pred garaží. Včera odpoledne jdu před garáž a odcouvávám si s autem abych mohl něco vyndat z garáže a co nevidím. Podemnou byla normálně kaluž oleje!! Tak jsem juknul do motoráku o co go. K mému údivu byl motorovej prostor úplně čistej. Až když jsem si postvítil na levou zadní část motoru, tak jsem vyděl jak je ze...tej motor. Minulej tejden jsem naposledy koukal na měrku a byl jsem na maximu. Co mě udivilo je to, že po včerejší kontrole jsem taky na maximu. Fakt nevím odkud ten olej vytekl. Motor šlape v poho a oleje mám dost. napadlo mě potrubí od turba, ale tam nemuže bejt přeci tolik oleje ne? Nestalo se to někomu? Nicméne s tim zajedu do servisu. Páč mám auto ještě v záruce a tak by to mělo bejt v rámci garance....... Mám z toho hlavu jak pátrací balon..... :-(
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: OT : 3C a unik oleje!! 1.9 TDi PD (77ka)

Příspěvek od TNT »

Jak velka byla ta louze? Kdyby to byla treba praskla hadice od ICcka, tak by tam byla max. kapka, jinak netusim, kde by mohl byt problem...Zkus ten servis, zaruka to jisti.

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: OT : 3C a unik oleje!! 1.9 TDi PD (77ka)

Příspěvek od re5pekt »

klima fachci tak jak ma?

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: OT : 3C a unik oleje!! 1.9 TDi PD (77ka)

Příspěvek od Barthez »

TNT píše:Jak velka byla ta louze? Kdyby to byla treba praskla hadice od ICcka, tak by tam byla max. kapka, jinak netusim, kde by mohl byt problem...Zkus ten servis, zaruka to jisti.
No taky si prave myslim, ze to bude neco takoveho, kdyz olej mam v poho. bud ICko nebo turbina..... Nebyla tam kapka, ale zalita louze.... 10 na 10
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: OT : 3C a unik oleje!! 1.9 TDi PD (77ka)

Příspěvek od Barthez »

re5pekt píše:klima fachci tak jak ma?
Klima je v poho............. :-)
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: OT : 3C a unik oleje!! 1.9 TDi PD (77ka)

Příspěvek od Betlem »

A jak to teda nakonec dopadlo? 8O

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: OT : 3C a unik oleje!! 1.9 TDi PD (77ka)

Příspěvek od Barthez »

Betlem píše:A jak to teda nakonec dopadlo? 8O
No nakonec jsem to dal do servisu a tam bylo zjisteno -

UVOLNĚNÉ ventilové víko na zadní části motoru. Opravilo se to na garanci a mám klid. Prej se s tim ješte nestkali...... :lol: :lol:
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“