xenóny 3c b6

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
radoslavduroska
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.08.2008 08:27

xenóny 3c b6

Příspěvek od radoslavduroska »

Dal som si do passata prestavbovu sadu xenónov,no spôsobuje mi to veľké problémy,po zapnutí dialkových svetiel,mi prebliknu a vyhodí kontrolku poruchy svetiel,po znovu vypnutí a zapnutí nabehnú,ale včera som išiel z Prahy v noci a zhasla pravá strana a už ani ťuk.Poradte

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od Barthez »

radoslavduroska píše:Dal som si do passata prestavbovu sadu xenónov,no spôsobuje mi to veľké problémy,po zapnutí dialkových svetiel,mi prebliknu a vyhodí kontrolku poruchy svetiel,po znovu vypnutí a zapnutí nabehnú,ale včera som išiel z Prahy v noci a zhasla pravá strana a už ani ťuk.Poradte
Je potreba prekodovat jednotku a prepnout ji do modu s xenonama. Auto si hlida spotrebu.... Xenon mam na zacatku velkou a pak mensi spotrebu nez zarovka. Oba jsou spatne pro momentalni nastaveni pro tvou karu..... Sezen nekoho s Diagem a mas to :-)
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od re5pekt »

Takze to jde v pohode si dat misto halogenek HID sadu 8000k ? ( za ''par'' kacek ) a pak jen nastavit na vadu xenony jo? Nemusis se sr*t s naklapenim atd? Ciste jen vymenim ''zarovky''?

Uživatelský avatar
radoslavduroska
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.08.2008 08:27

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od radoslavduroska »

Bol som v značkovom servise VW a to sú taký magori ty nevedia nič,povedali že to nejde a to mi dali vraj najlepšieho elektrikára čo tam majú ale 400 Sk zobrali,akože za 1/2 hod práce,neviem na koho sa obrátiť

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od Mára_VR6 »

ty máš Highlina s DSGčkem a něměl jsi v serii bixenony??? to je by tam mělo být. Jakej máš rok a měsíc výroby?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od TNT »

Staci tam pak hodit ciste jen xenon instalovan? Hodte nekdo pls presny adresy. Diky

Uživatelský avatar
radoslavduroska
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.08.2008 08:27

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od radoslavduroska »

Mára_VR6 píše:ty máš Highlina s DSGčkem a něměl jsi v serii bixenony??? to je by tam mělo být. Jakej máš rok a měsíc výroby?
Rok výroby 01.2006

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od Mára_VR6 »

radoslavduroska píše:
Mára_VR6 píše:ty máš Highlina s DSGčkem a něměl jsi v serii bixenony??? to je by tam mělo být. Jakej máš rok a měsíc výroby?
Rok výroby 01.2006
tak jsem se kouknul do interního konfigurátoru z toho data a fakt to mělo v serii halogeny a ještě to auto stálo neskutečnej kotel 8O
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
-=Proky=-
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 31.10.2007 13:12
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od -=Proky=- »

radoslavduroska píše:Bol som v značkovom servise VW a to sú taký magori ty nevedia nič,povedali že to nejde a to mi dali vraj najlepšieho elektrikára čo tam majú ale 400 Sk zobrali,akože za 1/2 hod práce,neviem na koho sa obrátiť
Já si taky nechal dodat xenony a v servise mi řekli, že to nejde a pak jsem zajel za jednim chlápkem ten mi tam nahodil xenony přes PC a bylo hotovo.

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od re5pekt »

-=Proky=- píše:
radoslavduroska píše:Bol som v značkovom servise VW a to sú taký magori ty nevedia nič,povedali že to nejde a to mi dali vraj najlepšieho elektrikára čo tam majú ale 400 Sk zobrali,akože za 1/2 hod práce,neviem na koho sa obrátiť
Já si taky nechal dodat xenony a v servise mi řekli, že to nejde a pak jsem zajel za jednim chlápkem ten mi tam nahodil xenony přes PC a bylo hotovo.
nehodis nejaky podrobnejsi info k insta;aci pls? Tam jdou sady H7 nebo H4?? Jsem z toho jalovy

Uživatelský avatar
radoslavduroska
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.08.2008 08:27

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od radoslavduroska »

Do passata,idú samozrejme H7,áno mám higline s dsg ale,aj navi aj kožu,ale bral som to čo bolo na sklade a zo xenónmy nemali.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od TNT »

-=Proky=- píše:
radoslavduroska píše:Bol som v značkovom servise VW a to sú taký magori ty nevedia nič,povedali že to nejde a to mi dali vraj najlepšieho elektrikára čo tam majú ale 400 Sk zobrali,akože za 1/2 hod práce,neviem na koho sa obrátiť
Já si taky nechal dodat xenony a v servise mi řekli, že to nejde a pak jsem zajel za jednim chlápkem ten mi tam nahodil xenony přes PC a bylo hotovo.
Kde mas schovany jednotky? Nechtel bych, aby to tam bylo nejak bastleny. :roll:

Uživatelský avatar
-=Proky=-
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 31.10.2007 13:12
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od -=Proky=- »

Mám tam H7 :) já to nechal na jednom známym elektikáři, ale ten to jen nainstaloval ale neměl VAGu co ž vyřešil jinej, momentálně je to tam jen tak zbastlený :( :(, ale přes zimu až bude víc času tak to budu cely predelavat a drobet to tam někam uklidim :)

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od maweric »

řešení je tu :mrgreen:
stačí zakoupit modul pro simulaci odběru 55W :mrgreen:
cena 990,- s poštou :mrgreen:

_______________________________________________
Barthez píše:
radoslavduroska píše:Dal som si do passata prestavbovu sadu xenónov,no spôsobuje mi to veľké problémy,po zapnutí dialkových svetiel,mi prebliknu a vyhodí kontrolku poruchy svetiel,po znovu vypnutí a zapnutí nabehnú,ale včera som išiel z Prahy v noci a zhasla pravá strana a už ani ťuk.Poradte
Je potreba prekodovat jednotku a prepnout ji do modu s xenonama. Auto si hlida spotrebu.... Xenon mam na zacatku velkou a pak mensi spotrebu nez zarovka. Oba jsou spatne pro momentalni nastaveni pro tvou karu..... Sezen nekoho s Diagem a mas to :-)

jinak tohle nedoporučuji :idea: ne jednou se stane, že to jde překodovat jen na bi-xenon, a chyba nezmizi, prootže bi-xenon nemáš (naběhne chyba elektromagnetu - kterej tam samo není, když tam nemáš bi-xenon) :wink:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od TNT »

Ty voe tak to fakt uz nevim... :x Zlaty stary kary s par relatkama a baterkou. :roll:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“