xenóny 3c b6

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od TNT »

Mára_VR6 píše:
TNT píše: Maro, co to tam mas za gumovej doraz ci co to je tam jak jsou dva srouby od chladicovky? Nemas nahodou rok 2005????
jj, bohužel mám :? :roll:
A ten gumovej doraz co je v miste sesroubovani chladicovky s nosnikem, to je origo dil? To je na podlozeni kapoty?Nahore na kapote to vypada jak? Nemohl bys mi to pls vyfotit? Cislo dilu tech gum na L i P stranu by slo sehnat? Diky moc

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od re5pekt »

Mára_VR6 píše:
re5pekt píše:joooo.. tak to konecne pere do daly a ja i neco vidim :mrgreen: :mrgreen:
No a pak že to nepůjde :lol: :lol:
Ooo, jeste musim koupit nalepku na prave svetlo, pac oslnuju protijedouci trochu.. blby UK, vse naopak :D :D

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: xenóny 3c b6

Příspěvek od newmann75 »

maweric píše:řešení je tu :mrgreen:
stačí zakoupit modul pro simulaci odběru 55W :mrgreen:
cena 990,- s poštou :mrgreen:

_______________________________________________
Barthez píše: Je potreba prekodovat jednotku a prepnout ji do modu s xenonama. Auto si hlida spotrebu.... Xenon mam na zacatku velkou a pak mensi spotrebu nez zarovka. Oba jsou spatne pro momentalni nastaveni pro tvou karu..... Sezen nekoho s Diagem a mas to :-)

jinak tohle nedoporučuji :idea: ne jednou se stane, že to jde překodovat jen na bi-xenon, a chyba nezmizi, prootže bi-xenon nemáš (naběhne chyba elektromagnetu - kterej tam samo není, když tam nemáš bi-xenon) :wink:

Namontoval jsem HID sadu a kontrolka je v klidu. Nenín nutno nic kodovat. Montáž mi zabrala asi 45 min.
CC 2014
1.4 TSI

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“