Nováček s 3C

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Nováček s 3C

Příspěvek od pásovec »

Zajeď do D a prověř předem km. D kilometry jsou sotva z polovice tak náročný, jako šourání a cukačky po CZ.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
K.Ševčík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 02.08.2010 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček s 3C

Příspěvek od K.Ševčík »

Zdravím 8) , před pár dny jsem dovezl domů pašíka ročník 2007 1.9 TDI 77kw a mám takový problém, při některých startech když zasunu "klíč", počkám na žhavení a chci nastartovat tak se stane že to neudělá nic. Potom ho vytáhnu a nastartuje v pohodě. Můžete mi prosím někdo poradit co to je za závadu? Díky moc

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Nováček s 3C

Příspěvek od uncompromised »

K.Ševčík: mačkáš spojku úplně nadoraz? taky se mi to párkrát stalo, ale jen když jsem si nebyl jistý, jestli jsem ji sešlápl úplně

Uživatelský avatar
K.Ševčík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 02.08.2010 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček s 3C

Příspěvek od K.Ševčík »

Tím si nejsem jistý, ale možné to je, protože jinak to naskočí hned. Budu si na to dávat pozor a snad to bude v pohodě. Dík 8)

Uživatelský avatar
BINY
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 01.08.2010 10:52
Bydliště: Vysočina

Re: Nováček s 3C

Příspěvek od BINY »

Hele já scháněl pašíka měsíc. Byl jsem na 7mi vozech, z těch 7mi bylo 6vozů stočeno. Vždy jsem si zavolal do volkswagna a řekl jim VIN a řekli mi poslední záznam. Nejlepší byl autobazat v Jičíně, borec tvrdil do telefonu že kilometry jsou prověřené, že neprodavají stočené a jak je řádně vedená serviska. Dojel jsem tam a na tachaku bylo 147tisic, zavolal jsem do VW a ejhle, poslední záznam 02/2009 stav km 198tis ... Nakonec jsem to vzdal a spíš než na km jsem koukal na stav vozidla. Nakonec mam něco málo přes 200tis ale jsem spokojenej, má to vyměněný turbo atd a aspon znám skutečný km.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Nováček s 3C

Příspěvek od mrmaryII »

...a vratil si kilometre do normalneho stavu? Teda aspon predpokladaneho? :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
BINY
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 01.08.2010 10:52
Bydliště: Vysočina

Re: Nováček s 3C

Příspěvek od BINY »

Nene, nakonec jsem koupil uplně jiné které sedí tacháč se záznamem.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Nováček s 3C

Příspěvek od pásovec »

Tak hlavně si uprav B7 na B6
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Wacu70
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 16.08.2010 08:07

Re: Nováček s 3C

Příspěvek od Wacu70 »

Zdravím všechny, mám pašíka dva týdny, maximální spokojenost, ujeto 1500km, prostě paráda!

dastax
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 23.11.2010 22:43
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováček s 3C

Příspěvek od dastax »

Zdravíčko, v pátek si jedu pro Pašíka B6 2.0TDi 4motion. Přesedlávám z Oktávky 1.8T RS.

Můžete mi poradit ohledně haldexu? Autíko očekává servis, olej budeme měnit normálně, ale bude určitě potřeba ještě vyměnit olej v haldexu a filtr.
Dali byste mi k tomu info? Hledal jsem tady, ale nikde jsem nenašel a když ano, nebyl jsem si jistej jestli je to pro B5 nebo B6. Někdo psal, že "Číslo oleje je G055175A2,filtr 02d598574" - tedy jako pro OII, můžete potvrdit?

A nevíte kde sehnat? Na jednom shopu jsem našel olej, na druhém filtr...rád bych to sehnal na jednom místě a udělal bych servis ideálně ještě v ten pátek jak auto dovezu domů.

Díky
VW Passat sedan 2006 2.0TDi 103kW 4Motion HighLine Powered by DieselPower
Škoda Octavia 1.8T RS 132kw + chip (165kw) - láska na kterou se nezapomíná

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“