Kola a pneu (letní, zimní)

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od denis.82 »

JirikuVys, ty nas anonymni hrdino, v kazdem tvem prispevku jen dokazujes, jak velky ses dement.
Stacila me ma zkusenost s tebou, kdyz si plantal dohromady prevodovky a motory, samozrejme nespravne...ale hadal by ses klidne na pet stran.
Doporucuji ti reagovat jen v pripade, ze budes o dane problematice opravdu neco vedet!
RS6 Performance 445kw

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od JirkaVys »

A hele tragéd co prodává stocené vozy a bourane ze zahraničí, s tebou už zkušenosti máme z našeho okolí, takže k tobě se již více vyjadřovat nebudu, takže netřeba pomlouvat jen kvůli tomu, že ti člověk napsal pravdu, moc by ses tu ukazovat neměl. Ale díky že ses vyjádřil k tématu a tvé znalosti raději komentovat nebudu, natož tvoji poslední větu :-D

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od denis.82 »

:laugh: :laugh: :laugh: z tveho okoli, myslis Bohnice?
Odpovidat umis rychle, jen by to chtelo priste i trochu vazit slova a popremyslet (jestli mas cim) nad tim co pises.
RS6 Performance 445kw

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od ladulel »

denis.82 píše::laugh: :laugh: :laugh: z tveho okoli, myslis Bohnice?
Odpovidat umis rychle, jen by to chtelo priste i trochu vazit slova a popremyslet (jestli mas cim) nad tim co pises.
Prave ze nema cim premyslet... Pitomec :laugh:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od KJirka »

kluci vyserte se už na to ! A Jirko, nevím, kde jste si s Danem co udělali, ale opravdu zvaž, co píšeš. Stran těch pneu se přikláním sice k tvému názoru, nicméně s těma ojetinama to je už dost přes čáru.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od JirkaVys »

Víme své, jak to bylo. Ale to tu rozebírat není potřeba. Takže tím off topic končí z mé strany, včetně diskuse ke kolům, protože dotyčný je mimo a mimo jde i diskuse. :-D

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od ladulel »

JirkaVys píše:Víme své, jak to bylo. Ale to tu rozebírat není potřeba. Takže tím off topic končí z mé strany, včetně diskuse ke kolům, protože dotyčný je mimo a mimo jde i diskuse. :-D
Jedinej kdo je mimo ses ty stema svejma prihlouplejma urazkama.
Zaplat panbuh, ze si skoncil :thanks:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od KJirka »

JirkaVys píše:Víme své, jak to bylo. Ale to tu rozebírat není potřeba. Takže tím off topic končí z mé strany, včetně diskuse ke kolům, protože dotyčný je mimo a mimo jde i diskuse. :-D
Nevím, co víš ty, ale já vím, že Dan (Denis) platí za solidního prodejce, o čemž mimo jiné svědčí i téměř dvacítka pozitivních hodnocení zákazníků na BAZOS.CZ. Není tam ani jeden negativní.
A to bych řekl, že se málokterému autíčkáři podaří. Takže si ty blbý řeči nech laskavě od cesty.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od skacel99 »

Tenhle člověk nikdy nepřizná,že by se v něčem jenom malinko mýlil. Tahle debata tu může mít třeba 20 stran a stále bude jako kolovrátek psát to stejný dokola a přesvědčovat všechny o tom,jak to ví nejlíp. Jeho ego je několikanásobně větší,než mozek.

Větší,širší a těžší kola= větší valivý odpor= vyšší spotřeba + pomalejší akcelerace. Komfort je věc názoru,ale Passat 3c na 18" tvrdší než na 16" je. Ano,širší gumy líp drží,než úzký. Každej jezdí na tom,co mu vyhovuje. Taky nemám rád rozvlněný vysoký gumy,ale nevnucuju to někomu,komu to vyhovuje.

Teď mi tu Jirkavys zřejmě napíše,že jsem to auto nikdy neviděl ani na fotce,natož abych s ním jel a ještě na těchto kolech a že jsem debil,že se tu vůbec projevuju,když o tom nic nevím. Pro zkrácení debaty: Ano,jel jsem s tím na obojích kolech,můžu napsat i konkrétní rozměry,značky pneu,tlak,na který to bylo nafoukaný a podobně.

Jsem zvědav,jakej argument se objeví teď? Zřejmě to s tou velikostí ega klasicky otočí proti mě,to mu jde nejlíp :-D

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od hkr »

DOPICI! Já se poseru. To přece nebyl jirkavys, kterej tu plácá nesmysle o kolech, to plácá ladulel, tak neplést.

ladulel - jen 16", cokolikv ostatního je kokotina na entou (takže píčus)

jirkavys - každý rozměr má své opodstatnění (co do kol zcela souhlas, osobní útok na Dana nechápu, takže taky píčus - na jeho obranu ale Dan začal křičet první, ale podle mě zcela zbytečně, páč s názorama na kola se s JirkouVys dá souhlasit)
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od ladulel »

hkr píše:DOPICI! Já se poseru. To přece nebyl jirkavys, kterej tu plácá nesmysle o kolech, to plácá ladulel, tak neplést.

ladulel - jen 16", cokolikv ostatního je kokotina na entou (takže píčus)

jirkavys - každý rozměr má své opodstatnění (co do kol zcela souhlas, osobní útok na Dana nechápu, takže taky píčus - na jeho obranu ale Dan začal křičet první, ale podle mě zcela zbytečně, páč s názorama na kola se s JirkouVys dá souhlasit)
Ted si to tady teda rozsoudil :potlesk:
ladulel tady psal pouze za sebe jaky kola mu vyhovujou a nikomu nic necpal. Co napsal je pravda a pekne to shrnul skacel99 s kterym naprosto souhlasim.(Větší,širší a těžší kola= větší valivý odpor= vyšší spotřeba + pomalejší akcelerace. Komfort je věc názoru,ale Passat 3c na 18" tvrdší než na 16" je. Ano,širší gumy líp drží,než úzký. Každej jezdí na tom,co mu vyhovuje) .
O nic vic neslo. Zde pan chytrak JirkaVys kterej ani nevi o co jde si akorat honi ego s tim polovicnim mozkem co ma...
Naposledy upravil(a) ladulel dne 10.08.2018 14:25, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od KJirka »

ono tomu asi něco předcházelo. Proto jsem psal, že nevím, co si kde udělali.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od ladulel »

Ono si staci precist tuhle konverzaci http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=258&t=348965" onclick="window.open(this.href);return false; s tim debilem a neni to potreba dale rozebirat :baseball: :D
Jinac ja o sobe netvrdim, ze sem nejakej chytrak, ale rozhodne nemam v umyslu zde nekoho napadat, chovat se jak nadclovek a urazet svym egem....

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od ppfox »

výživná diskuse :roll:

nebudu se zapojovat, jen využiju přítomnosti JirkaVys a opakovaně ho požádám o scan jeho techničáku B6/B7 se zapsanými 225/45R17 :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Kola a pneu (letní, zimní)

Příspěvek od Prochy01 »

:laugh: Pepo, ty jsi provokatér :tongue:

Mě by tedy zajímaly zase ty váhy kol/gum u 16”, co tu napsal expert přes hobití kolečka....těch 8-9 kg myslis asi jen samotnou pneu; ze? Protože kolo jako celek - i na plechaci bych tipoval cca 12-15kg a neverim, ze by komplet kolo, byť na plechaci měl jen tak málo.... asi tam bylo, že PNEU v 16” váží ta užší 8,1 a ta širší nějak 9kg, že?

Nevazil jsi nahodou cele 16” kolo?....by mě to zajimalo pro porovnani, protože standard hlína v 18” má přes 20kg...
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“