Spotřeba

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Spotřeba

Příspěvek od KJirka »

hkr píše:To ne, minulý rok mi přišly za 100 EUR pokuty z AT, já už jsem se vyklidnil.
Ty taky jezdíš rychle jo ? Jak jsme jeli předloni od tebe z chalupy, tak já s Víťou a Prochym jsme už byli v Praze a tys míjel Poděbrady, myslim :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Spotřeba

Příspěvek od KJirka »

Jirka. píše:
hkr píše:No Jirko, tak jest v ČR, ale tohle jede v režimu CH práva...

Jinak - pokud se jede Kufstein - Brenner, tam není kamera asi žádná, ale pokud se jede Linz - Villach, tam je těch úseků asi 6. Já teda v Rakousku už jezdím jenom podle předpisů, těch pár nahnaných minut mi za to nestojí.
JJ, máš pravdu, tady je to docela dobře vysvětlené.
https://www.autoweb.cz/pokuty-ze-zahran ... mahatelne/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jinými slovy, Jirko, přijít mi domů něco takového, jako tu vylepil kolega Stefan, raději do to Šwajcu už nikdy nepojedu.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od hkr »

KJirka píše:
Ty taky jezdíš rychle jo ? Jak jsme jeli předloni od tebe z chalupy, tak já s Víťou a Prochym jsme už byli v Praze a tys míjel Poděbrady, myslim :laugh: :laugh: :laugh:
Ty blbečku, ty pokuty mi přišly z IG-L 100, kde jsem jel asi 112 (a 114, pokuty byly dvě po 50 Ojro). :laugh: :laugh: :laugh: Bylo to někde před Salzburgem.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Spotřeba

Příspěvek od KJirka »

nojo, Poděbrady jsou jinde, to je fakt :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od doktor013 »

pokuty v AT fakt rozjeli ti byrokrati ve velkym...PSCR haji nase zajmy tak ze jim to umoznili ackoliv reversne to nefunguje ....vubec jim nevadi ze mam auto na firmu...proste poslou lejstro na sidlo z Bezirku, hezky v dvojjazycnym formatu s IBANEM a BICem a je to ...nekde psali ze maj centralni registr, ze kdyz se to nezaplati, neprijde exe, ale pokud te nahodou znovu chyti hlidka tak je po pici...
jel jsem 120 na 110, pekne za 70 euro....takze bacha na ne
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Spotřeba

Příspěvek od skacel99 »

Hmm,tak to vypadá že asi budu jezdit pomalej :-D

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od hkr »

Jezdi si jak chces ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Spotřeba

Příspěvek od skacel99 »

No ne v poslední době je tu případů změření v Rakousku mnohem víc. Buďto fakt přitvrdili,nebo se tím lidí víc chlubí.

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od doktor013 »

skacel99 píše:No ne v poslední době je tu případů změření v Rakousku mnohem víc. Buďto fakt přitvrdili,nebo se tím lidí víc chlubí.

me bylo receno ze od roku 17 vic posilaj, rok pred tim zazadali nase zastupitele... a foti a taky pribylo merenych useku.....problem je v tom, ze jedes klido po obchvatu a uz 10 km pred mestem zacina 100/kmh, kdyz si toho nevsimnes tak smula, ale tech znacek je zase celkem dost, jak rikam nejhorsi jsou ruzny zpomalovaky pred tunelama, mostama, na obchvatech, ve meste to chapu... btw. kamera me vyfotila cca v 22.35....proste vic rejzujou.... nese to
125 kw, BMR, Highline 2008

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Spotřeba

Příspěvek od Stefan777 »

Je to více jak rok co přitvrdili ,systémy jsou propojeny a tak tě rychle najdou .Na druhou stranu je to lepší takhle jako kdyby si tě chytli u nich a musel by si to zaplatit na místě a nebo tam nechat auto až do te doby než to člověk zaplatí ,asi by ma žena zabila kdyby na cestě na dovcu bych musel platit pokutu ze zimy to by pokazilo celou dovcu, aspoň mě (bez peněz,za osla a ještě bych si nevrzl)

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od doktor013 »

to by deti koukali :rofl:

hele me se realne stalo ze jsem pred Zagrebem na vyjezdu z A1 projel omylem kvuli zacpe mitnou branu na miste pro predplacenky....

chvili nic.....za mnou fronta a pak to otevreli, poslouchal jsem pres cely Slovinsko jakej jsem necestnej zlodej a ze musime nekde zastavit a okamzite zaplatit :D dokonce ze zeptala na dalsi mistni brane co s tim :laugh: :laugh:

jel jsem az z Dubrovnika a nic postou neprislo....tim nechci davat navod, ale urcita tolerance se v zivote nekdy hodi....

uplne vidim jak se jdu udat na policii a sepisuju tam cely odpoledne misto cesty domu protokol v chorvatstine :rofl:
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od Prochy01 »

Tak vám doktorum se lecos promine (třeba jeden místní doktor z hor, ten si dovoluje i v hlavním městě a nikdo ho neztresta) :laugh: a jestli jsi měl majacky a z okna trcela kapacka, nikdo to ani řešit nebude :-D
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Spotřeba

Příspěvek od KJirka »

doktor013 píše:to by deti koukali :rofl:

hele me se realne stalo ze jsem pred Zagrebem na vyjezdu z A1 projel omylem kvuli zacpe mitnou branu na miste pro predplacenky....

chvili nic.....za mnou fronta a pak to otevreli, poslouchal jsem pres cely Slovinsko jakej jsem necestnej zlodej a ze musime nekde zastavit a okamzite zaplatit :D dokonce ze zeptala na dalsi mistni brane co s tim :laugh: :laugh:

jel jsem az z Dubrovnika a nic postou neprislo....tim nechci davat navod, ale urcita tolerance se v zivote nekdy hodi....

uplne vidim jak se jdu udat na policii a sepisuju tam cely odpoledne misto cesty domu protokol v chorvatstine :rofl:
Počkej, oni tě vyškolí letos. :laugh: Už tam na tebe čekaj :laugh: :laugh: :laugh:
Jestlis jel ž z Dubrovníku, tak jsi nějakou pětku ušetřil. Kam až je to vlastně hotový ? Já sjíždím vždycky jen tunelem na Makarskou. V Dubrovníku jsem teda byl jednou taky, ale lodí.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od doktor013 »

Jede to az do Ploce, nebo pak do vnitrozemí na Mostar, z Ploce vede stara cesta s přechodem pres Bosnu, kde maj vybojovano 30 km skalnatého pobřeží, ale taky maj ubytko za 20eur v sezóně :)) ten prechod je voser a příčina front, lepsi jet přes Peljesac...ale to je jiná kapitola

No druha baba v budce na A2 rikala ze jestli to nechytila kamera tak je to OK....tak poreferuju tohle léto :))
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Spotřeba

Příspěvek od KJirka »

ty ti daj :laugh: kdy tam jedeš a kam ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“