Spotřeba

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od doktor013 »

:laugh: vzhledem k tomu ze jednu dobu to prodavali Cine....no uvidime, daval jsem Korculu....maly plaze, klid, na passata teda blby cesty, ale nadherna voda, svezi vitr jak je to na mori a dobry jidlo /musle zvlast/, jen moc prazaku, brnaku a zlinaku :D ale celkove dobry, asi lepsi nez posledni dobou komercni Hvar..pak jsem projizdel Peljesac, ale je komplet vyhorelej...tam se musi vedet kam....je tam par rybarskejch vesnic....no otevreli taky trajek na Mljet, ale tam uz je rezervace a asi spis uplne robinsonada...mozna ne tolik lidi, zene se nejak moc nechce ale :laugh: :laugh:
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Spotřeba

Příspěvek od KJirka »

z těch ostrovů je opravdu asi nejhezčí Korčula. Já už byl snad všude.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od doktor013 »

je to fajn, jen premyslim ze zacnu jezdit mimo hlavni sezonu...treba Korcula je krasny mesto, jen tech lidi, to samy Dubrovnik....jeden vikend tam pristaly 2 cruisery najednou...to se neda....nici to svechno, vystoupi z tech pojizdnych hotelu 2x 4tis lidi /dost specificka sorta turistu/ a ses jak v benatkach twl.... nehnes se a na kocky taky koukat poradne nemuzes :D na pikacu...

jen asi v zari nepotkas nejakyho toho VW klubaka, jako ja v Orebici sianzeka :D
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Spotřeba

Příspěvek od ppfox »

prochy nebuď drzý :mrgreen:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Příspěvek od napster »

S tema lidma mas pravdu. Ja si loni pronajal Jachtu na Mauriciusu a pohoda. Na lodi vedle slysim cechy. Pripluju k nim. Nejaky pivo,tullamore a kdyz se ptam odkud jsou,tak od Mlade Boleslavi z jedne vesnicky. To znat nebudete.... no a ta vesnice je 5km od naseho baraku a ja znam jejich dceru. A tady na Mladoboleslavsku jsem je nikdy nepotkal,az o nekolik tisic km dal a uplne nahodou jeste k tomu na lodi :mrgreen: v HR mame kamarada kousek pod Rijekou ma tam soukromou plaz a v penzionu max 6rodin,takze tam je klid a za ty 2tydny se tam vsichni zname a je tam klid a kdyz si vezmem lod,tak jsme hned na Krku. Bohuzel Chorvatsko uz neni co byvalo,ale to je snad uz vsude,kde zijou z turistu. Letos asi prubnu Fr a Saint Tropez ale tam zase neexistuje domluvit se anglicky.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Spotřeba

Příspěvek od KJirka »

jestli chceš klid v HR, jeď na ostrov Palagruža. Jednou jsem tam byl.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od Prochy01 »

napster píše:S tema lidma mas pravdu. Ja si loni pronajal Jachtu na Mauriciusu a pohoda. Na lodi vedle slysim cechy. Pripluju k nim. Nejaky pivo,tullamore a kdyz se ptam odkud jsou,tak od Mlade Boleslavi z jedne vesnicky. To znat nebudete.... no a ta vesnice je 5km od naseho baraku a ja znam jejich dceru. A tady na Mladoboleslavsku jsem je nikdy nepotkal,az o nekolik tisic km dal a uplne nahodou jeste k tomu na lodi :mrgreen: v HR mame kamarada kousek pod Rijekou ma tam soukromou plaz a v penzionu max 6rodin,takze tam je klid a za ty 2tydny se tam vsichni zname a je tam klid a kdyz si vezmem lod,tak jsme hned na Krku. Bohuzel Chorvatsko uz neni co byvalo,ale to je snad uz vsude,kde zijou z turistu. Letos asi prubnu Fr a Saint Tropez ale tam zase neexistuje domluvit se anglicky.
:-D :-D tak Sain Tropez si uzijes :-)))) a příprav si tak trojnásobne nadetou prkenici v porovnani s HR. Tam je to super tak na par fotek a pokračovat v krasojizde...ale každý má jiný vkus co se tyce dovolené. Nicméně Francie obecne je krasna a jih samozrejme epesni, jen Tropes je max na ty fotky.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Příspěvek od napster »

Tak kdyz vezmu,ze za Sri Lanku jsem za 21dni dal neco kolem 40tkc,tak me Saint Tropez neprekvapi. Ale na Sri Lanku jsem si ji projel celou do kola na skutrech a kazdou noc v jinym hotelu a muzu vrele doporucit. Jako Saint Tropez je stejny jako Lizovacka na Aspenu o t9m zadna. A Jih Francie mam rad a to jsem pivař :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od doktor013 »

provance a jizni pobrezi je fajn, ja byl tyden v Nice, pujcil jsem si fiatka pandu na 3 dny a sjeli jsme to vsechno od Monaka az po Tropez.... tam fotka pred policejni stanici pizza a to je tak vse...je to predrazena snobska vesnice :D stejne jako nuda v Cannes, to uz je zabavnejsi Monako - hlavne pro ridice :laugh:

jo Maurice...moravaci vystoupi z autokaru u Chamarell falls a jeden zacne fotit a rika manzelce: "uhni na stranu, kurvis mi fotku " to jsem chcipal smichy ....tak daleko a nehne to s nima nene :rofl:
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Příspěvek od napster »

Asi taknejak bych to St. Tropez taky videl. Monako je fajn. Teda pokud zrovna nejsi v CPZ za neco,co jsi neudelal,ale udelala to tva druha osobnost,ktera ma problem s alkoholem :mrgreen: ve finale pokud letos zacnu stavet,tak pojedu asi na maltu.... :rofl:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Spotřeba

Příspěvek od KJirka »

no vidíš, na Maltu jsem jel už několikrát. Lodí. Teda takovej byl plán, ale nikdy jsme tam nedojeli.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od hkr »

No a tak jsem chtěl poreferovat - Praha -> Příchovice (Jizerské hory) za 10,2 a pak Příchovice -> Praha za 7,3. Auto dost naložený, ale hlavně velmi svižná jízda, tam určitě tak 160-220, zpátky kolem 140 klídek. Takže ať na mě nechodí nikdo, že když jede s DSG 4M 140 tempomat, že jede za 6l :laugh:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Spotřeba

Příspěvek od ppfox »

samozřejmě že ne, ale stejně tady budou citáty s číslem 5-5,2 :D

já byl dnes u vás, žádnej extra kvapík, tam 160-170, zpět už 140-150 tempomat a 7,8 na celý trase a to jsem jel sám (i když to se dá počítat za 2 že jo :mrgreen: )
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od hkr »

Praha - Linz - Zell am See - Lienz - Olang (Kronplatz) za 6,9. Pekne snezilo, 60km po snehu a Nokiany na 1*.


Olang - Brenner - Salzburg - Linz - Praha za 6,2. Holt Rakousko a snad 200km 100kmph...
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
marek2580
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 16.08.2016 19:36
Bydliště: Zlín

Re: Spotřeba

Příspěvek od marek2580 »

Taky nevím, jak někteří jedou po dálnici za 5l/100km ... :) Jízda Zlín centrum - Praha výstaviště. Tempomat 145 a v omezení předpisově. Cesta zpátky až po Brno chumelenice a cesty neposolené (spotřeba úplně stejná jen průměrná rychlost byla 98). Nemůžu si stěžovat na tady kritizované matador sibirsnow R17 235/45. Za mě plně dostatečná guma ve 130-140km/h na sněhu.
Přílohy
IMG_20180317_102231.png
VW Passat Variant B7 2.0 TDI 103kW DSG 2012 Boženka

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“