DUPLEX

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: dvoulauf

Příspěvek od pásovec »

Například audi a4 2.0 tdi quattro má laufíky na obou stranách, tak jsem si říkal, že by trubky ke koncovkách mohly být stejné neo hodně podobné. Navíc ty Passáti benzíny je mají také na obou.. Samozřejmě otázka je, kolik by to stálo :|
Přílohy
laufy.jpg
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: dvoulauf

Příspěvek od TNT »

Neslo by to u 3C udelat svepomoci? Je to tam jako u 3BG??? Nebo tam neni misto? Je jsem to jeste zespod nestudoval.
Obrázek

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: dvoulauf

Příspěvek od pásovec »

Místo je tam určitě, jiné verze je tam mají už od výroby(oba benzíny 4motion). Potkávám obačs jednoho červeného 2.0FSI 4M Variant. Zespoda jsem to bohužel také ještě neviděl. Ty A4 mají taky nalevo normální dvě trubky u sebe, jako to má Passat a teprve v quattru mají jednu trubku na levo a druhou na pravo. Podobně to měl 3BG když je ve 4motionu nebo A4před faceliftem,ale není to tak viditelné jako u nových modelů.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: dvoulauf

Příspěvek od pásovec »

a4
Přílohy
A4 lauf.jpg
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
-=Proky=-
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 31.10.2007 13:12
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: dvoulauf

Příspěvek od -=Proky=- »

Já to zespoda videl, je tam pro to prostor, jen je zakrytej plasty. Až se zas dostanu nad jámu tak to nafotim

davidspeedy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 17.11.2015 08:37

Re: dvoulauf

Příspěvek od davidspeedy »

zdar,potřebuju rady :-) passat cc 2009,předohrab 2.0tdi cbab..jde mi o duplex..řešil tu někdo?nějaké fotky jak vytvořil?dotaz,pokud natáhnu jen koleno na druhou stranu,podle mě bude jen..kouřit..jedna strana..to nechci..podle mě je výfuk moc břichatej,velký pruměr těla,podle mě se nevejde druhej totožnej výfuk na druhou stranu..někde jsem četl,že se dokonce mění spodní vana kufru,ze 4 motion,je vytvarovaná na oba výfuky..dál jsem koukal na výfuky,poslední díly na netu..samozřejmě se dá koupit ten muj,řekněme břichatý,ten co mam a dát h na druhou stranu,když tedy seženu vanu kufru ze 4 motion,kvui místu.Pak je na netu nějaká alternativa výfuku pro passat cc,tentýž motor a výkon,ale není tak ..břichatý..má menší tvar těla výfuku,vešel by se?řešil někdo?díky za rady,ten duplex mě fakt moc láká..zvažuji,jestli 4 koncovky,na každé straně dvojka..a neb ovál a ovál,tak jak to má focené kolega(ozvi se mi) :-) nebo kde sehnat jen nějaký pěkný koncovky,bud větší ovály nebo kulaté..díky za rady s montáží..

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dvoulauf

Příspěvek od KJirka »

odpověděl jsi si skoro na všechno sám. Když bylo auto nový, chtěl jsem to udělat a bylo to tolik komplikací, že jsem se na to vykašlal. Je to o tom, jak ty věci seženeš. Kupovat to nový nedává smysl.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

davidspeedy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 17.11.2015 08:37

Re: dvoulauf

Příspěvek od davidspeedy »

a nevíš jestli ten alternativní tlumič výfuku,co není tvarově tak velký se vejde na druhou stranu,bez výměny vany kufru?díky

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dvoulauf

Příspěvek od sharik4x4 »

A je to tu zase. Ach jo. Kdy tohle skončí? Ty co maj jeden chtěj dva, ty co maj dva chtěj čtyři. Ó bože, ještě že mám dva, jinak bych raději ani nevyjížděl mezi lidi. Jestli chceš vidět hezčí zadek/auta/ tak se koukni na pěknou ženskou. Je to hezčí zážitek a nic to nestojí. Teda vlastně stojí!!!!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dvoulauf

Příspěvek od KJirka »

davidspeedy píše:a nevíš jestli ten alternativní tlumič výfuku,co není tvarově tak velký se vejde na druhou stranu,bez výměny vany kufru?díky
no myslím, že se tam vejde sotva ta roura. Není tam místo.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: dvoulauf

Příspěvek od pasátek »

Originál duplex bez vany nepůjde ani náhodou, ale potom už je to vcelku brnkačka.
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

davidspeedy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 17.11.2015 08:37

Re: dvoulauf

Příspěvek od davidspeedy »

a kde sehnat vanu ze 4 motion?

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: dvoulauf

Příspěvek od pasátek »

Občas se najde použitá, ale já osobně ji kupoval novou. Myslím, že ji měl uživatel Jirka s tečkou.
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: DUPLEX

Příspěvek od Jirka. »

JJ, mám ji 1000 Kč
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: DUPLEX

Příspěvek od KJirka »

Jirko, co se do té vany vleze ? Jen dojezdovka ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“