Chromování plastů

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hack
Pilot
Pilot
Příspěvky: 720
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec (republica banana)

Chromování plastů

Příspěvek od Hack »

Zdravím,
mohl by někdo poradit,kde dělají kvalitní chromování plastů.Má někdo nějaké zkušenosti?

Uživatelský avatar
Hack
Pilot
Pilot
Příspěvky: 720
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec (republica banana)

Re: Chromování plastů

Příspěvek od Hack »

Hallo,hallo.Nikdo nechromuje plasty?

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Chromování plastů

Příspěvek od Mára_VR6 »

nejsem si teda jistej, ale mám doem, že to nějakým způsobem zajištoval pikachuxxx. Zkus mu napsat :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Chromování plastů

Příspěvek od TNT »

Copa potebujes nachromovat??? Zeptam se ti, kdyz to nebude zabradli nebo neco velkyho, tak by to nemel byt problem. :lol: V Pze to bude asi nejlepsiv,vid?

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Chromování plastů

Příspěvek od Mára_VR6 »

pro rychlost odpovím za Hacka, doufám, že to nebude vadit. Jedná se o krytky okolo blinkrů na 3C
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Chromování plastů

Příspěvek od TNT »

Ja jsem si myslel, ze to budou ty kryty... :D

Shanim kontakt..Vase zadost se vyrizuje. Chvili strpeni prosim! :lol:

\###########................/
...........HOTOVO 50%.......

Uživatelský avatar
Hack
Pilot
Pilot
Příspěvky: 720
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec (republica banana)

Re: Chromování plastů

Příspěvek od Hack »

Ahojte.
Po dlouhém hledání a telefonickém dohadování jsem ziskal kontakt na firmu ABW z Českých Budějovic.Zdá se mi,že tam jsou šikovní.Všude jinde kde jsem se dovolal, tak buď 4 ks plastu nepochromují,nebo pochromují tak,že bych si to měl dát do vitrínky a nechytat ani holýma rukama aby se z toho ten chrom nesloupal. Tak uvidíme

http://www.abw-tuning.cz/index2.html

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Chromování plastů

Příspěvek od TNT »


kopr.tc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 15.03.2009 08:26

Re: Chromování plastů

Příspěvek od kopr.tc »

Trochu pozdě,ale přece. koukněte na tady tu adresu. http://www.bkplasty.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

bohemiachrome
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.06.2009 15:31

Re: Chromování plastů

Příspěvek od bohemiachrome »

My nabízíme chromování nástřikem. Takto jsme schopni udělat veliké věci (lišty, nárazníky, alu kola,...) ale i drobné věci, jako jsou kliky a podobně. Technologii jsme spolu s naším partnerem pilovali cca 9 měsíců. Troufám si tvrdit, že jsme v ČR asi jediní, kteří touto technologií chromují ve velkém a s největší kvalitou (jak říkám, máme za sebou propocené měsíce v lakovacím boxu). Po předešlých strastiplných měsících vývoje teď nabízíme dodací lhůty od 7-14 dnů (samotná výroba trvá cca 5 dnů). Pokud jste skeptičtí, tak klidně zavolejte a uděláme vzorek zdarma. Kontak na nás naleznete na http://www.bohemiachrome.info" onclick="window.open(this.href);return false; .

Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Re: Chromování plastů

Příspěvek od T4 »

bohemiachrome píše:My nabízíme chromování nástřikem. Takto jsme schopni udělat veliké věci (lišty, nárazníky, alu kola,...) ale i drobné věci, jako jsou kliky a podobně. Technologii jsme spolu s naším partnerem pilovali cca 9 měsíců. Troufám si tvrdit, že jsme v ČR asi jediní, kteří touto technologií chromují ve velkém a s největší kvalitou (jak říkám, máme za sebou propocené měsíce v lakovacím boxu). Po předešlých strastiplných měsících vývoje teď nabízíme dodací lhůty od 7-14 dnů (samotná výroba trvá cca 5 dnů). Pokud jste skeptičtí, tak klidně zavolejte a uděláme vzorek zdarma. Kontak na nás naleznete na http://www.bohemiachrome.info" onclick="window.open(this.href);return false; .
důrazně varuji všechny klubáky před touto společností...nedodrží nic co slíbí...slovo termín a kalkulace ceny je jim cizí
Obrázek

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Chromování plastů

Příspěvek od KJirka »

čemu se divíš, když jedinej kontakt, co uvádějí, je mailová adresa a mobilní telefon. To je klasickej tunel, jakých už tu bylo mraky. Pokud si nemůžu šáhnout (a ověřit) na konkrétní adresu v kamenným baráku, vůbec na takový nabídky nereaguju. Důvěřivost českých lidí je bohužel nezměrná.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“