Cukání v motoru....

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Cukání v motoru....

Příspěvek od krucinal »

Ahoj všem.Poslední dobou si začínám všímat toho,že při razantnějším přidání plynu,tak v rozmezí cca.1800-2000ot.mi začne Pašík,jakoby cukat.Jakmile přelezu 2000ot. tak to nedělá a pěkně táhne.Nemáte někdo tucha,co by to mohlo být? :158: Najeto 131 000km,po všech servisních výměnách atd. :D

destination
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 14.01.2009 20:24
Bydliště: Moravský Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání v motoru....

Příspěvek od destination »

krucinal píše:Ahoj všem.Poslední dobou si začínám všímat toho,že při razantnějším přidání plynu,tak v rozmezí cca.1800-2000ot.mi začne Pašík,jakoby cukat.Jakmile přelezu 2000ot. tak to nedělá a pěkně táhne.Nemáte někdo tucha,co by to mohlo být? :158: Najeto 131 000km,po všech servisních výměnách atd. :D
Je mozne ze ti odejde brzy naftove cerpadlo me to taky tak delalo pred vymenou motor cukal a jak na tri valce..a nebo zkusit to hodit na kompl mno:) a jestli ridici jednotka dobre dava naftu atd.

Uživatelský avatar
mart33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 27.02.2009 23:08
Bydliště: OSTRAVA

Re: Cukání v motoru....

Příspěvek od mart33 »

ahoj mě dělalo to samý před výměnou vstřiků,nechci strašit ale vypadá to na lehce přidřený vstřik,zkus ještě přetěsnit vstřiky a uvidíš.Mě to dělalo od 1850 do 2000ot/min taky lehké vybrace

johnny_m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.03.2009 15:27
Bydliště: Nový Bor

Re: Cukání v motoru....

Příspěvek od johnny_m »

Souhlasím s krucinálem. Ve 130 tis mi taky odešlo čerpadlo v nádrži (stojí to cca 8.500Kč) Nic méně mi pašík cukal i dříve a pomohlo přehrát Windows :mrgreen: , teda software a bylo po škubání

Uživatelský avatar
-=Proky=-
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 31.10.2007 13:12
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání v motoru....

Příspěvek od -=Proky=- »

No mě to sukalo před výměnou vstřiků a kabelů v hlavě a pak mi to cukalo znova před výměnou čerpadla, takže asi nic veselího co

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání v motoru....

Příspěvek od Barthez »

krucinal píše:Ahoj všem.Poslední dobou si začínám všímat toho,že při razantnějším přidání plynu,tak v rozmezí cca.1800-2000ot.mi začne Pašík,jakoby cukat.Jakmile přelezu 2000ot. tak to nedělá a pěkně táhne.Nemáte někdo tucha,co by to mohlo být? :158: Najeto 131 000km,po všech servisních výměnách atd. :D
a nemas namontovaneho cipa s dejlem? Tohle udela treba pri 5ce nebo 6ce na nizke otacky. Lamela to nestaci prevest a pocukne......
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Cukání v motoru....

Příspěvek od duske »

-=Proky=- píše:No mě to sukalo před výměnou vstřiků a kabelů v hlavě a pak mi to cukalo znova před výměnou čerpadla, takže asi nic veselího co
:mrgreen: taky mi to dnes zacukalo a skoncil som na odtahovke... :evil: Cerpadlo mam zasebou, takze uz iba tie vstriky... Mam 103tis. km a cakam, co zavolaju zo servisu... :?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“