spojka-cena

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: spojka-cena

Příspěvek od zbuj »

Ja si delam servis sam :mrgreen: mam uz i VAG a to co zvladnu sam - si taky udelam, jinak v CR mam dobreho mech. ale ten je v CR ze :mrgreen: :mrgreen: tady jsem mel zatim prassat pouze ve VW jinym moc neverim... ale pokud da zaruku na to jak to udela tak proc ne... a co to mas teda za passtiku CR nebo UK?? :lol:

PAL33
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 20.02.2009 21:21

Re: spojka-cena

Příspěvek od PAL33 »

PASSAT TDI SPORT uk
2006 kombi manual 6sp cernej
servis si delam sam taky ale co nemuzu delat venku tak jedine kamos kdis ma cas nebo ten servis samozrejne ze dava zaruku a dava irazitko VW servisu do knisky
zitra dam foto

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: spojka-cena

Příspěvek od zbuj »

Supr diky moc :wink: a jeste jsem si vsimnul takove malickosti. na spojce z UK se uvadi 136 nebo tak nejak koni a na CR 140 tak jak mam v TP, neni v tom jeste nejaky rozdil?? asi ne ze?

Zatim diky,mej se.

PAL33
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 20.02.2009 21:21

Re: spojka-cena

Příspěvek od PAL33 »

ne jeto ok

lachyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.07.2009 13:51

Re: spojka-cena

Příspěvek od lachyn »

Zdravim odborniky,
zacal me klepat setrvacnik a planuju nechat udelat vymenu komplet cele spojkove sady, mam 103kW BKP a jeste nevim jestli mam LUK nebo SACHS, jde nejak zjistit co je namontovano bez toho aniz by se to prvne cely rozebralo?
V obchode me totiz manik tvrdi ze to musim udelat zamenu tak jak je to z vyroby LUK za LUK ... je to opravdu nutne pokud budu menit celou sadu?
Nasel jsem v e-shopech cenu sady spojka - setrvacnik -lozisko cca kolem 16.000,- je to ok nebop se da sehnat i za lepsi cenu?

Diky moc

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“