Nejlepší zabezpečení proti krádeži

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukasek_B6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 21.09.2008 16:29
Bydliště: Praha

Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Lukasek_B6 »

Jaké si myslíte že je nejlepší zabezpečení proti krádeži vozidla ???
Lukáš :)

Uživatelský avatar
Patrik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Patrik »

Naštvanej pitbul? Ale i to se dá obejít, no myslim si že nějaký tajný vypínač čerpadla, zámek volantu, zámek ř. páky, apod, ale dneska se dá obejít fakt všechno, jediný co je výhoda, že to zloděje zpomalý, ale jsem zvedavej co sem napíšou zkušení Jezdci, taky to budu za pááár měsíců řešit.
EX Passat 3BG US Look

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Envio »

Nejlepší je to sem veřejně napsat, aby si to pak pánové zloději přečetli a líp to auto ukradli.. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Patrik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Patrik »

Myslíš jako, klíč na řadící páku mam v loketce, klíč na zámek volantu pod rohožkou atd?? Ale to snad ne :D :mrgreen:
EX Passat 3BG US Look

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Envio »

Trošku si mě nepochopil.. Tohle téma už se tady několikrát řešilo a každej se tomu akorát vysměje, protože nikdo Ti nebude prozrazovat svoje případný finty.. O nějaký trapný zámky volantů a řadících pák tady vůbec nejde.. To pánové zloději obejdou za pár vteřin.. Maximálně je to zdrží, ale rozhodně to nezabrání krádeži..

Uživatelský avatar
Patrik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Patrik »

Tak já se tomu rozhodně nevysmívám, už jen pro to že bych sám nechtěl o auto přijít natož někdo z ostatních, ale jak sám píšeš jde o to že neřeknu co kde mam, jak jsem to dělal a co a jak okolo, to je spíš otázka servisu, nebo někde u vw se poptat, ale ne na veřejných stránkách, kde si to opravdu kde kdo může přečíst, takže rozhodně žádnej výsměch
EX Passat 3BG US Look

Uživatelský avatar
Lukasek_B6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 21.09.2008 16:29
Bydliště: Praha

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Lukasek_B6 »

no asi máte pravdu tak kdyby někdo měl dobrou radu tak mi písněte na SZ děěkuji již jsem o jedno auto přišel a nerad bych i o tohle.
Lukáš :)

Uživatelský avatar
Tulíček
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3031
Registrován: 06.03.2008 05:02
Bydliště: SeverČech
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Tulíček »

Nejlepší zabezpečení proti krádeži je,nemít auto.Pak Ti ho nemůžou ukrást. :mrgreen: :mrgreen:
Ale jinak kombinace několika zabezpečení plus třeba tajnej vypínač něčeho,ale schovat nějak kde by nikoho nenapadlo ho hledat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Mára_VR6 »

Podle mě je jediná obrana mít dobrý pojištění a pak už jen doufat, že se auto nenajde. Vyinkasuješ peníze a jdeš pro nový
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Envio »

Mára_VR6 píše:Podle mě je jediná obrana mít dobrý pojištění a pak už jen doufat, že se auto nenajde. Vyinkasuješ peníze a jdeš pro nový
Asi tak.. Bohužel dnešní doba.. A ještě také mít auto, které se vyplatí pojistit.. :D Dneska je to spíš o doufání, než o jistotě, že se auto nedá ukrást..

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Mára_VR6 »

Envio píše:
Mára_VR6 píše:Podle mě je jediná obrana mít dobrý pojištění a pak už jen doufat, že se auto nenajde. Vyinkasuješ peníze a jdeš pro nový
Asi tak.. Bohužel dnešní doba.. A ještě také mít auto, které se vyplatí pojistit.. :D Dneska je to spíš o doufání, než o jistotě, že se auto nedá ukrást..
Je to tak, jak říkáš. Neexistuje 100pro zabezpečení a jak já říkám, dokud nebude existovat taková věc, co v případě napadení přistřelí auto k silnici, nepomůže nic.
Nedával bych nějakýho Sherloga, protože když auto záhy najdou polorozebraný nebo zničený, tak může člověk akorát tak bulet a dostane kulo belo
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Envio »

Mára_VR6 píše:
Envio píše: Asi tak.. Bohužel dnešní doba.. A ještě také mít auto, které se vyplatí pojistit.. :D Dneska je to spíš o doufání, než o jistotě, že se auto nedá ukrást..
Je to tak, jak říkáš. Neexistuje 100pro zabezpečení a jak já říkám, dokud nebude existovat taková věc, co v případě napadení přistřelí auto k silnici, nepomůže nic.
Nedával bych nějakýho Sherloga, protože když auto záhy najdou polorozebraný nebo zničený, tak může člověk akorát tak bulet a dostane kulo belo
njn.. Je to prostě jedno s druhým.. Začarovanej kruh..

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Mára_VR6 »

Teď jsem se vrátil z Uniqa a spočítali mi komplet POV + Kasko na nějakých 17500,- Kč ročně s tím že mám 30% bonus na stávajícím POV a to oni uznají a převedou mi to na Kasko. Navíc spousta slev jak jen to šlo a takový peníze - super
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Envio »

Mára_VR6 píše:Teď jsem se vrátil z Uniqa a spočítali mi komplet POV + Kasko na nějakých 17500,- Kč ročně s tím že mám 30% bonus na stávajícím POV a to oni uznají a převedou mi to na Kasko. Navíc spousta slev jak jen to šlo a takový peníze - super
To určitě.. :wink:

Uživatelský avatar
Robien
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 06.02.2008 08:18
Bydliště: Slovensko

Re: Nejlepší zabezpečení proti krádeži

Příspěvek od Robien »


Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“