Tazne?!

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
petrik030
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.09.2008 22:29

Tazne?!

Příspěvek od petrik030 »

zdravim muze mi nekdo poradit jak mam zapojit tazne na passata, kdyz zmerim napeti na parkovackach tak mi pise okolo 3 voltu ale na blinktrech uz mam 12 jak na to mam pridleat tazne ?!

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tazne?!

Příspěvek od TNT »

Jestli chces tazny na B6ku tak musis mit specialni elektroniku, ktera si povida s CAN sbernici.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Tazne?!

Příspěvek od Mára_VR6 »

jj, tohle už fakt není stodváca :lol: :lol: , kdy se to napíchlo drát na drát, sem tam nějaká krutisvorka a fertig :gey:
Tady má tažný svoji elektroniku, jak ti píše TNT a ještě je spojený s ESP, aby kontolovalo smyk přívěsu. :!: :!:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

petrik030
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.09.2008 22:29

Re: Tazne?!

Příspěvek od petrik030 »

Tak diky hosi nejde sice primo o me ale vzkazu to kolegovi jeste k tazenmu nabizeli pry nejaky kabel za 1500 takze t obdue asi vonco, jinak ta poblazenna zenska kterea t prodaval tal tvrdila ze jak nemam parkovaci senzorry tak to normalne pripojim drat na drat, tak as inee :-)

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Tazne?!

Příspěvek od koldavideo »

Hmm dobrý no. Já jsem si ho dával na auto sám. Tažný (železo) jsem koupil na aukru za 1900,-Kč a řídící jednotku tažného - Typovou na 3C za 3500,-Kč. Pak už jen stačí připojit vag a nakódovat.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tazne?!

Příspěvek od TNT »

Ceny jsou ruzny, vesmes kolem 3500,- za elektriku nooo. Tady treba na Octu 2 trosku levnejsi. http://www.skodateile.cz/index.php?pg=p ... nu=%A9koda

russell.2000
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 15.12.2008 17:55

Re: Tazne?!

Příspěvek od russell.2000 »

Taky to teď řeším. V Origo chtějí za komplet cca 10 TKč (4 za železo, 4 za ele. zbytek práce) v Seat-VW chtějí 11.

Uživatelský avatar
Miro_SV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK, Snina

Re: Tazne?!

Příspěvek od Miro_SV »

zajtra si ideiam po yamahu grizzly, a uvazujem nad tazdnym zariadenim. Ako to mate u varianta, je to stale vidiet, alebo sa to da nieako schovat ?

miro

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Tazne?!

Příspěvek od mrmaryII »

Miro_SV píše:zajtra si ideiam po yamahu grizzly, a uvazujem nad tazdnym zariadenim. Ako to mate u varianta, je to stale vidiet, alebo sa to da nieako schovat ?

miro
Existuju 2 sposoby montaze.

1. Na narazniku je vyznaceny vyrez. Podla toho vyznacenia sa na spoilery naraznika vyreze otvor a cez neho trosku trci cast tazneho a zasuvka. Samotny hak je odnimatelny a v pripade, ze sa tazne nepouziva, musi byt dany dole a v kufri je priestor pri naradi a zdvihaku, kam sa hak vlozi.

2. Vymeni sa spoiler naraznika za taky, ktory to uz je pripraveny pre tazne. Ten spoiler ma potom okolo zasuvky tazneho tvarovo rovnaky zahyb, ako je okolo vyfuku. Ostatne je rovnake ako v predchadzajucom pripade.


Myslim, ze to plati aj pre sedany.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“