Vymena tachometru mile vs. km

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Vymena tachometru mile vs. km

Příspěvek od Mára_VR6 »

a nešlo by to ještě nějak přehodit na km/h :?:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
tayron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vymena tachometru mile vs. km

Příspěvek od tayron »

duske píše:
tayron píše:Mam dotaz chtel bych abych mel tachometr v km jak to jde udelat??? Musi se menit cele pristroje nebo jde vymenit jenom podklad v milich za km... Dik
26102008310.jpg
Ahoj, kym si vymenis cifernik ako ti radi Paskal, tak ti poradim jeden trik, na ktory som prisiel vcera i ked mozno je to uz stare, neviem. :idea:

Ked zatlacis tlacitko "0.0", ktorym nulujes kilometre na cca 5~7 sekund, tak sa ti displej, ktory ukazuje celkove kilometre (u teba na fotke 68210) prepne do rezimu ukazovania okamzitej rychlosti v km/h. Ked zatlacis znovu to tlacitko na 5s, tak sa to vrati do povodneho zobrazovania. Musi sa to urobit, ked auto stoji a klucik je v zapalovani.
Ja mam cifernik v km/h, takze v mojom pripade (i vacsine z nas :mrgreen: ), ked to zatlacim, tak to bude zase ukazovat rychlost v milach/h... 8) :lol:
Hmm super vecer to zkusim a dam vedet, mozna ze by to melo jit protoze jsem dovezl Mercedes R350 a tam mi ukazoval tachometr v milich a digitalne v km/h... pak jsem to nechal cele prekodovat na evropu tak to ted ukazuje vsechno v evropskych jednotkach i tacho ale ten je cejchovany jenom do 160 mil takze ted se mi sekne raficka ve 160Km/h a dal to ukazuje digitane...

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Vymena tachometru mile vs. km

Příspěvek od Mára_VR6 »

No jo, zkoušel jsem to a fakt to ukazuje 8O :D :D
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
tayron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vymena tachometru mile vs. km

Příspěvek od tayron »

tayron píše:
duske píše: Ahoj, kym si vymenis cifernik ako ti radi Paskal, tak ti poradim jeden trik, na ktory som prisiel vcera i ked mozno je to uz stare, neviem. :idea:

Ked zatlacis tlacitko "0.0", ktorym nulujes kilometre na cca 5~7 sekund, tak sa ti displej, ktory ukazuje celkove kilometre (u teba na fotke 68210) prepne do rezimu ukazovania okamzitej rychlosti v km/h. Ked zatlacis znovu to tlacitko na 5s, tak sa to vrati do povodneho zobrazovania. Musi sa to urobit, ked auto stoji a klucik je v zapalovani.
Ja mam cifernik v km/h, takze v mojom pripade (i vacsine z nas :mrgreen: ), ked to zatlacim, tak to bude zase ukazovat rychlost v milach/h... 8) :lol:
Hmm super vecer to zkusim a dam vedet, mozna ze by to melo jit protoze jsem dovezl Mercedes R350 a tam mi ukazoval tachometr v milich a digitalne v km/h... pak jsem to nechal cele prekodovat na evropu tak to ted ukazuje vsechno v evropskych jednotkach i tacho ale ten je cejchovany jenom do 160 mil takze ted se mi sekne raficka ve 160Km/h a dal to ukazuje digitane...
Teda kamo tomu se rika rada nad zlato :lol: funguje to super usetril jsi mi praci a penize... mas to u me!!!

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Vymena tachometru mile vs. km

Příspěvek od duske »

Neni zaco... 8) :wink:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Vymena tachometru mile vs. km

Příspěvek od Mára_VR6 »

nemáš ještě nějaký fígle :?: :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Vymena tachometru mile vs. km

Příspěvek od duske »

:D ked na nieco pridem, urcite sa s vami s tym podelim :wink:

WALDERON
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 19.06.2010 11:11

Re: Vymena tachometru mile vs. km

Příspěvek od WALDERON »

Zdravím všechny.Koupil se Passsika a má budíky v mílích,jinak ale vše v češtině a přehozeno na km.Jedná se mě jen o tachometr.Dá se sehnat jen jinej podklad v km na budíky a nebo se musí celý budíky vyměnit?Dík za odpověd.-)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“