otrasy , vibrácie

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
szemes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 02.10.2008 07:33

otrasy , vibrácie

Příspěvek od szemes »

dnes som mal passata na zdviháku a som si všimol že silenblok na konci predného ramena už prežíva , tak to idem meniť dúfam že tie otrasy na volante aj v kabíne pri 100- 120 km sú od toho
Přílohy
P1050574.JPG
P1050577.JPG

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: otrasy , vibrácie

Příspěvek od Mára_VR6 »

Co to má být za otřesy? Jak se projevují a kdy???
tenhle silentblok, když je v trapu se projevuje tak, že ti auto bude cestovat po silnici, když přidáš a ubereš plyn. Nějaký drnčení a vibrace nejspíš způsobovat nebude
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

szemes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 02.10.2008 07:33

Re: otrasy , vibrácie

Příspěvek od szemes »

tak to si ma nepotešil , to čo ti píšeš taký problém menám takže tým pádom asi mi tie silenbloky problémy nerobia , môj problém je v tom že pri istých rýchlostiach cca od 100 do 120 km cítiť , neviem ako by som to opísal vibrácie alebo skôr také trasenie auta , pre istotu si to dám vymeniť cez víkend a sa potom ozvem či sa tým niečo vyriešilo . /ale faktom je že hrozne vyzerajú tie silentbloky na to že majú 3 roky /

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: otrasy , vibrácie

Příspěvek od Paskal »

A co tlumiče?? Nemáš poskakané gumy?? To vibrováni nebo třesení může právě dělat tohlenc při vyší rychlosti.

szemes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 02.10.2008 07:33

Re: otrasy , vibrácie - vyriešené

Příspěvek od szemes »

takže dnes sa dali zimné kolesa e je to vyriešené , pod elktronamy som nemal vymedzovacie krúžky :oops: , aspoň mám nové silenbloky :P diki za odpovede

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“