Passat 3,2

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Nebe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.12.2007 18:36

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Nebe »

Dík za ty stránky , celkem dobrej typ . Je vidět že se s tím autem dá jezdit s hodně rozdílnou spotřebou . Akorát za když máš s takovým autem udržet spotřebu na 10 litrech , musí bejt člověk hodně opatrnej na plynovej pedál . :?

Uživatelský avatar
cubic214
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina (SK)

Re: Passat 3,2

Příspěvek od cubic214 »

tak je to dan za to ze to ide, ma to kulturny chod, taha to jak blazen :lol: myslim ze ta spotreba nie je ziadny extrem na to co to s tym autom robi 8) jediny problem so spotrebou bude asi mesto :x
este jeden test tu http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... ticle=9588

Icemike
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.10.2008 18:27
Bydliště: Praha-západ

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Icemike »

Ten adaptivni tempomat musi byt super.. Nejde dodelat??[/quote]

Podle mého názoru spíš ne ...... má to někde schovanej radar a sahá si to na brzdy
navíc i když dálnice zatáčí a v přímém směru je auto, pozná že můj pruh je volný, takže ještě čidla na nápravě ... teda asi :)
Nikdy jsem ale nebyl tak statecnej abych ho nechal dobrzdit na krev :lol:
ale kamion na dálnici zvládne ze 140 dobrzdit relativně v pohodě :wink:

Víc se mi líbí ty adaptivní světla, natáčení do zatáček je pro mě pořád ještě zážitek :P

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Passat 3,2

Příspěvek od standokan »

Mára_VR6 píše:Taky je na tom něco pravdy. Když to počítám, tak, že s dieslem se jezdí v průměru za 7 a s tímhle benzínem za 10, tak při 30tkm ročně to vyjde jen o 20tkč dráž. A to svezení je fakr o něčem jiným.
Asi takhle, pro někoho kdo nespěchá a nezávodí, tak diesel. Jinak je benzín dobrá volba :wink:
mára zjištuje že v benzínu je lepší svezení tak to mě těší předsedo :D
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“