Passat 3,2

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Nebe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.12.2007 18:36

Passat 3,2

Příspěvek od Nebe »

Zdravím všechny , mám možnost koupit dobře Passata varianta 3,2 l 4motion s DSG High line rv 2006 . Zajímalo by mě za kolik se dá s takovým autem jezdit . Tvrdí mi že průměr 10,5 l Jezdím tak 20-30 tis ročně . tak půl na půl město a venku . Jestli nemáte někdo zkušenost s takovým autem . Předem díky za nějaký názor .

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Mára_VR6 »

Při těchto kilometrech by se ti už vyplatil diesel, já osobně bych teda skočil do 2,0 TDI 125kW, tj 175k a krout. je tuším 360Nm. Pokud ho čipneš, je to neřízená střela a spotřebou jsi mnohem níž než u benzínu.
Pokud ale trváš na benzínu, tak si myslím, že je to dobrá volba, ale ta spotřeba bude o dost výše.
V příloze máš komplet data na porovnání :wink:
Přílohy
prodejni_program_Passat Variant.pdf
(141.03 KiB) Staženo 166 x
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Nebe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.12.2007 18:36

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Nebe »

Dík za ty data .Benzín bych normálně neřešil ale ta cena auta mě láká . Ještě mi kamarád poradil ať do toho dám plyn . Počítal jsem to a na plyn vychází 1 km za 1,9kč , což je super . Trochu nechápu proč až od určitých kilometrů se řeší že diesel je lepší . Jezdím teď s transporterem a že bych měl pocit že je v něčem dražší údržba , to bych neřek.

Icemike
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.10.2008 18:27
Bydliště: Praha-západ

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Icemike »

Čago, mám 3,2 FSI asi tři měsíce, takže pokud můžu sdělím dojmy :)
Průměrná spotřeba je u mě 10,2 a když jsem ho kupoval byla 11,5 ..... nevím jak s tím ten němec jezdil ale dokázal to :P
Před tím jsem měl 4 roky 5BG 1,9 TDI a průměrná spotřeba byla kolem 7 litrů. Jezdím tak z poloviny Prahu, čtvrtina dálnice a čtvrtina okresky. Čas od času ho protáhnu v Německu na dálnici :twisted:
Jinak svezení je to docela o něčem jiném .... prostě jak říkají američtí konstruktéři " obsah ničím nenahradíš" :P a čtyři válce je prostě málo :mrgreen:
Kdyby jsi měl nějaké podrobnější dotazy, neváhej ptej se !!!

Nebe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.12.2007 18:36

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Nebe »

O takový spotřebě mi říkali , ale dost lidí mi rozmlouvá. se čtyřkolou a automatem je to slušný a asi bych plyn neřešil . Je pravda že psaná spotřeba je prům. 10 , a mě vždycky auta žrala míň než je psáno , a to jediný pokuty co platím jsou za rychlost.
Jasný je , že mě láká ten výkon , a také bydlím v malém zapadákově kde se silnice moc neprotahujou . Asi do toho půjdu .

Icemike
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.10.2008 18:27
Bydliště: Praha-západ

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Icemike »

Jen ho kup, spoň nás bude víc :P
Jo koukni se jestli má stavitelnej podvozek, u nás je to v základu ale ten stupidní germán ho z toho mýho nechal vyndat :?
No potřeboval jsem nutně jiný prvky výbavy, jako integrovaný dětský sedačky tak jsem to neřešil ale sere mě to :x

Ať Tě ani nenapadne do toho dávat plyn :roll: jestli Ti jde o spotřebu kup diesla ve 4motionu a neřeš to. Do 3,2 FSI plyn je svatokrádež :wink:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Mára_VR6 »

Taky je na tom něco pravdy. Když to počítám, tak, že s dieslem se jezdí v průměru za 7 a s tímhle benzínem za 10, tak při 30tkm ročně to vyjde jen o 20tkč dráž. A to svezení je fakr o něčem jiným.
Asi takhle, pro někoho kdo nespěchá a nezávodí, tak diesel. Jinak je benzín dobrá volba :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Icemike
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.10.2008 18:27
Bydliště: Praha-západ

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Icemike »

Ono je i s dieslem parádní svezení, když ho trošku našťouchneš chipem :wink:
Měl jsem 5BG nachipovaný na 120kW a bylo to svezeníčko :D
Je pravda že těch 250 koní 3,2FSI je ještě o kousek dál .... :)

Nebe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.12.2007 18:36

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Nebe »

S tou výbavou toho moc nevím , je to české auto s tím že pořizovačka cca 1,5mil. ještě jsem ho neviděl . je po nějakém šéfovi velké firmy a má najeto za dva roky 150tis.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Mára_VR6 »

1.5 :?: 8O 8O 8O To je i s bazénem, ne :?: :lol: Jezdil jsem s CCčkem 3,6 300k 4motion DSG a to bylo za 1,43 a už nevím co by se tam vešlo víc 8)
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Icemike
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.10.2008 18:27
Bydliště: Praha-západ

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Icemike »

No tak to taky nevím co by tam bylo :roll:
Já ho mám z Německa, rok starý, najeto 10 500 km, pořizovací ceno podle konfigurátoru cca 1,35mega a bylo za 650 .....
Je jich v Německu poměrně hodně, pokud netrváš na nějaký výbavě nebo barvě určitě si vybereš ... 150tis za dva roky je docela dost ... pokud není za 400 tak bych šel jinam .... ale je to jen můj názor :wink:

Nebe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.12.2007 18:36

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Nebe »

Auto bude za 350 . a s tou výbavou fakt nevím . uvidím ho tento týden .

Icemike
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.10.2008 18:27
Bydliště: Praha-západ

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Icemike »

Nebe píše:Auto bude za 350 . a s tou výbavou fakt nevím . uvidím ho tento týden .
Psal jsi že je to Highline ne? Tak si otevři konfigurátor VW a tam máš výbavu poměrně pěkně vypsanou ..... a na doplnění toho při highlinu moc nezbývá :)
Jo pokud to má adaptabilní světlomety ...... no musím říct nemůžu si je vynachválit ...
Dobrej je i tempomat s aktivním radarem .... připadám si jak když jedu v transformeru, na dálnici jen kroutíš volantem, zbytek včetně brzdění obstará auto samo 8)

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3,2

Příspěvek od re5pekt »

Icemike píše:
Nebe píše:Auto bude za 350 . a s tou výbavou fakt nevím . uvidím ho tento týden .
Psal jsi že je to Highline ne? Tak si otevři konfigurátor VW a tam máš výbavu poměrně pěkně vypsanou ..... a na doplnění toho při highlinu moc nezbývá :)
Jo pokud to má adaptabilní světlomety ...... no musím říct nemůžu si je vynachválit ...
Dobrej je i tempomat s aktivním radarem .... připadám si jak když jedu v transformeru, na dálnici jen kroutíš volantem, zbytek včetně brzdění obstará auto samo 8)
Ten adaptivni tempomat musi byt super.. Nejde dodelat??

Uživatelský avatar
cubic214
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina (SK)

Re: Passat 3,2

Příspěvek od cubic214 »


Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“