12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od newmann75 »

Pánové,chci si natáhnout antiradar ,ale fakt nevím kam to mám připijit. Nevíte jesti je někde v stropní svítilně 15-ka?
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od Mára_VR6 »

No konečně spřízněná duše :D :D Co máš za AR??? Já jezdím s Valentinem a musím, říct, že za ty 2 roky se mi bohatě zaplatil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Přikládám fotky, jak ho mám umístěný :wink:
Co se týče zapojení, bych spíš doporučoval, aby sis ho zapojil na +30ku a zapínat ho ručně, protože se mu nelíbí když se ním startuje protože mu klesá napění k 10V a při startování několikrát resetuje a několikrát nabíhá.
Sice jsem to nezkoumal,ale myslím si, že +15ku u světýlka nenajdeš. Ale nevím, já to nějak zvlášť neřešil, píchnul jsem ho na +30ku a hotovo.
Přílohy
IMG_5685.jpg
IMG_5686.jpg
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od duske »

Ja uvažujem nad týmto - Antiradar Beltronics RX65 EURO :D :D :D

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od newmann75 »

Mára_VR6 píše:No konečně spřízněná duše :D :D Co máš za AR??? Já jezdím s Valentinem a musím, říct, že za ty 2 roky se mi bohatě zaplatil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Přikládám fotky, jak ho mám umístěný :wink:
Co se týče zapojení, bych spíš doporučoval, aby sis ho zapojil na +30ku a zapínat ho ručně, protože se mu nelíbí když se ním startuje protože mu klesá napění k 10V a při startování několikrát resetuje a několikrát nabíhá.
Sice jsem to nezkoumal,ale myslím si, že +15ku u světýlka nenajdeš. Ale nevím, já to nějak zvlášť neřešil, píchnul jsem ho na +30ku a hotovo.


Používám taky Valentine ONE,je nejlepší,zatím bez pokuty za rychlou jízdu :-) Doufám že to vydrží.
Asi to taky dám na 30-tku,snad ho nezapomenu zapnout. Na Octavii jsem to mel na 15,a fungoval dobře. No uvidíme,o víkendu do toho kouknu,pak napíšu jak to dopadlo. Jk
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od Mára_VR6 »

newmann75: no vida, V1 je super, sice víc falešných poplachů, ale aspoň je člověk ve střehu :mrgreen:

duske:jj Rx je v současnosti dobrej, ale musí být na vertikal, jinak je pouze průměrnej , doporučuju tady se tomu věnovat a si to přečíst. http://www.antiradary-forum.com/ Tady se člověk dozví vše :!: :!:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
tayron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od tayron »

Pouzival jsem Valentine One je celkem dost citlivy i na kamery atd a jednou si to tak svistim po dalnici celkem hodne a zmerili me laserovou pistoli a celkem dost... Valentino reagoval az jak me zmerili coz je pozde, takze na tohle nefunguje navic Mestakum povolili dal merit a ti maji prave laserovky co je v prd... jedine k tomu potom jeste rusicku.

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od newmann75 »

tayron píše:Pouzival jsem Valentine One je celkem dost citlivy i na kamery atd a jednou si to tak svistim po dalnici celkem hodne a zmerili me laserovou pistoli a celkem dost... Valentino reagoval az jak me zmerili coz je pozde, takze na tohle nefunguje navic Mestakum povolili dal merit a ti maji prave laserovky co je v prd... jedine k tomu potom jeste rusicku.

Máš recht,laser ti ale neveme žadný AR,fakt jedině přidat rušičku. Taky ji plánuju. Nejsem pirát,ale uhlídej rychlost v takový káře :-)
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od duske »

Mára_VR6 píše:newmann75: no vida, V1 je super, sice víc falešných poplachů, ale aspoň je člověk ve střehu :mrgreen:

duske:jj Rx je v současnosti dobrej, ale musí být na vertikal, jinak je pouze průměrnej , doporučuju tady se tomu věnovat a si to přečíst. http://www.antiradary-forum.com/ Tady se člověk dozví vše :!: :!:
Jj, začal som to sledovať (zatiaľ iba tak zbežne), ale najhoršie je, že každý chváli ten svoj AR a tak je ťažké zistiť, ktorý z týchto dvoch spomenutých je lepší...asi každý má niečo svoje do seba. :wink:
Inak s tým vertikálnym otočením to som počul, že žabky v ČR otočili polaritu. Mňa by však zaujímalo, ako je to na SK. I keď jazdím viac v ČR, tak viac ma to s.re na SK, lebo tam merajú rýchlosť výlučne len na civilných autách... :evil:

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od Allbacore »

duske píše:
Mára_VR6 píše:newmann75: no vida, V1 je super, sice víc falešných poplachů, ale aspoň je člověk ve střehu :mrgreen:

duske:jj Rx je v současnosti dobrej, ale musí být na vertikal, jinak je pouze průměrnej , doporučuju tady se tomu věnovat a si to přečíst. http://www.antiradary-forum.com/ Tady se člověk dozví vše :!: :!:
Jj, začal som to sledovať (zatiaľ iba tak zbežne), ale najhoršie je, že každý chváli ten svoj AR a tak je ťažké zistiť, ktorý z týchto dvoch spomenutých je lepší...asi každý má niečo svoje do seba. :wink:
Inak s tým vertikálnym otočením to som počul, že žabky v ČR otočili polaritu. Mňa by však zaujímalo, ako je to na SK. I keď jazdím viac v ČR, tak viac ma to s.re na SK, lebo tam merajú rýchlosť výlučne len na civilných autách... :evil:
ja mam tento http://www.antiradar.sk/rsadmin/foto/pr ... 810885.pdf uz asi 3 alebo 4 rok a nikdy ma nesklamal...od vtedy ziadna pokuta za rychlost... 8)
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od re5pekt »

newmann75 píše:
tayron píše:Pouzival jsem Valentine One je celkem dost citlivy i na kamery atd a jednou si to tak svistim po dalnici celkem hodne a zmerili me laserovou pistoli a celkem dost... Valentino reagoval az jak me zmerili coz je pozde, takze na tohle nefunguje navic Mestakum povolili dal merit a ti maji prave laserovky co je v prd... jedine k tomu potom jeste rusicku.

Máš recht,laser ti ale neveme žadný AR,fakt jedině přidat rušičku. Taky ji plánuju. Nejsem pirát,ale uhlídej rychlost v takový káře :-)
:twisted: :twisted: :twisted: :velo:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od TNT »

Tempomat na 90 a je to, neee? :lol:

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od duske »

TNT píše:Tempomat na 90 a je to, neee? :lol:
...ti tam chyba 1 pred tou 90-tkou... :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od TNT »

Jeeeeen si hrajte... :lol: Ted jsem prijel z Prahy a ta 90ka na dalnici akorat. :lol:

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od newmann75 »

Tak jsem to zapojil,ale 15-tka tam fakt asi není...
Hold nesmím zapomenout zapínat a vypínat.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od Mára_VR6 »

taky jsem jí tam tehdá nenašel :? Je to všechno přes ten podělanej CAN. Vypnout ho nezapomeneš, protože, když ho necháš zaplej a zamkneš, tak se zresetuje a začne zase nabíhat a to uslyšíš. Horší si ho nezapnout. :lol: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“