12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od newmann75 »

Mára_VR6 píše:taky jsem jí tam tehdá nenašel :? Je to všechno přes ten podělanej CAN. Vypnout ho nezapomeneš, protože, když ho necháš zaplej a zamkneš, tak se zresetuje a začne zase nabíhat a to uslyšíš. Horší si ho nezapnout. :lol: :lol:
Aha,to jsem netušil,nová informace.
Zapnout bych neměl zapomenout,když kouknu na tachometr automaticky kontroluju AR :-)
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od Mára_VR6 »

newmann75 píše:
Mára_VR6 píše:taky jsem jí tam tehdá nenašel :? Je to všechno přes ten podělanej CAN. Vypnout ho nezapomeneš, protože, když ho necháš zaplej a zamkneš, tak se zresetuje a začne zase nabíhat a to uslyšíš. Horší si ho nezapnout. :lol: :lol:
Aha,to jsem netušil,nová informace.
Zapnout bych neměl zapomenout,když kouknu na tachometr automaticky kontroluju AR :-)
:lol: :lol: tak to jsme na tom naprosto stejně :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od newmann75 »

Tak jsem to nakonec vyřešil. Sice to dalo víc práce,ale je to mnohem lepši. Rozebral jsem sloupek u spolujezdce,vyndal odkladací schránku a popelní ve středové konzole a napojil napajení antiradaru na napajení zapalovače :-) Teď už se o mic nemusím starat,samo se to zapne i vypne. :wink:
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od zbuj »

Nazdarek hosi tak si to tady procitem a na co nenarazim... docela zajimave tema :P :P chci se zeptat kolik je tak porizovaci cena toho Val.One?? a jak to vlastne funguje, jakoze to vysila nejake vlny okolo celeho auta nebo jenom z predu?? a kdyz to neco najde tak te to vyfacka nebo jenom nejak pipa?? :P :P Dost o tom premyslim a funguje to i na speed camery?? dikec za info.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od Mára_VR6 »

něco ti o tom napíšu zítra. Teď jsem jen na mobilu a nejde to.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od zbuj »

Dobros 8)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od Mára_VR6 »

Táááákže:
Jsou dva druhy - pasivní (antiradar) a aktivní (rušička).

Pasivní radar pouze oznamuje, v jaké přibližné vzdálenosti se nacházíš od policejního radaru, přičemž ho nijak neruší. Může jít o napevno zabudovanou soupravu jejíž čidla jsou upevněna za přední maskou vozidla a v kabině se nachází pouze malinká krabička obsahující vizuální a zvuková varování, či přenosné zařízení které je připevněno buď přísavkou na vnitřní stranu čelního skla nebo ke sluneční cloně u stropu kabiny. Což je nejčastější varianta. U nás nejsou zakázány, ale třeba v DE jsou za to docela palety.

Aktivní antiradary jsou výkonnými rušičkami, takže neumožňují signálu změřit rychlost vůbec. Jinak u nás jsou rušičky nelegální, pokuta je 100tkč, ale zase je to jediná možnost, jak se bránit laserovým měřičům a pokud člověk není pako, tak se to používat dá aniž by došlo k postihu.

tyhle stránky si projdi. Tady se dozvíš maximum.
http://www.antiradary-forum.com/

Stránky jednoho prodejce, nedělám mu reklamu, ale má na svých stránkách několik videii (u Valentina i ode mě 8) ) a tam uvidíš, jak probíhá detekce.
http://www.antiradary.net/

Speed camera: co tím myslíš? Pokud myslíš tyto: http://www.traffipaxinc.com/ tak nefunguje a ani nemůže, protože tyhle svině nic nevysílají. Na tohle je jediná obrana jezdit se zaplou navi a aktualníma poi bodama.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od newmann75 »

Já mám Valentine ONE a mužu konstatovat,že jsem pokutu za rychlou jízdu ještě neplatil. Falešné poplachy taky nemá. Jsem sním MAX spokojenej. Bere i LASER ale to už je většinou pozdě. Jenže tohle zařízení používají převážne v obci a tam jezdím dle předpisů. Mám děti a občas i chodím po městě a vím jaké to je potkat kreténa co si myslí že je někde na závodní dráze a pálí to městem 80 tkou. Takoví ať platí... ,ale voni maj většinou štěstí.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Miro_SV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK, Snina

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od Miro_SV »

No u Nas na SK, mame po AR, v zakone platom od 1.2.2009 su vsetky typy AR zakazane. Pokuta za AR je cca 15Oe. Ale aj tak maju nasi Policajti Lasery a tam AR nepomoze. Cize jedine rusicka,na ktoru je podla mna este skoro....

miro

"(3) Používanie technických prostriedkov a zariadení, ktorých činnosť umožňuje odhalenie alebo ovplyvňovanie funkcií technických prostriedkov používaných pri plnení úloh na úseku výkonu dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky alebo ich umiestnenie vo vozidle spôsobom, ktorý umožňuje ich použitie, je zakázané."

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od newmann75 »

No a je to,máme po vtákách :-)
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od Mára_VR6 »

My ještě ne, u nas jsou AR zatím ještě legální.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Miro_SV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK, Snina

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od Miro_SV »

u nas podla toho znenia zakona by mali pokutovat aj auta co maju radia, lebo dopravny servis umoznuje : "odhalenie technických prostriedkov používaných pri plnení úloh na úseku výkonu dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky alebo ich umiestnenie vo vozidle spôsobom, ktorý umožňuje ich použitie, je zakázané."

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od Mára_VR6 »

krásnej zákon :roll: :roll: 8O
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Miro_SV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK, Snina

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od Miro_SV »

Mára_VR6 píše:krásnej zákon :roll: :roll: 8O
ano, ako vsetko na nasom "SLOVENSKU"

hobbyvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 01.09.2008 14:33

Re: 12V (15) v osvětlení interieru pro antiradar ??

Příspěvek od hobbyvw »

Mára_VR6 píše:No konečně spřízněná duše :D :D Co máš za AR??? Já jezdím s Valentinem a musím, říct, že za ty 2 roky se mi bohatě zaplatil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Přikládám fotky, jak ho mám umístěný :wink:
Co se týče zapojení, bych spíš doporučoval, aby sis ho zapojil na +30ku a zapínat ho ručně, protože se mu nelíbí když se ním startuje protože mu klesá napění k 10V a při startování několikrát resetuje a několikrát nabíhá.
Sice jsem to nezkoumal,ale myslím si, že +15ku u světýlka nenajdeš. Ale nevím, já to nějak zvlášť neřešil, píchnul jsem ho na +30ku a hotovo.
Taky tam chci připojit svůj antiradar a koukal jsem, že je tam jenom konektor s malými piny, tak jsem to zatím zavřel. Nevíš, která barva to je? Není někde schéma s barvami, ať stříhnu jen jednou?

Jinak jsem to měl na B5 tak, že jsem vyvedl napájení hned vedle a zabudoval jsem tam malou přístrojovou zásuvku - jenom takové stříbrné kolečko cca 5mm. Takže pak nekoukal ani kabílek.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI DPF (skutečnost 112,2 kW, 152,5 PS)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“