Nefunkční Haldex Passat CC 3.6 2009

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Libors13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 31.01.2023 19:43

Nefunkční Haldex Passat CC 3.6 2009

Příspěvek od Libors13 »

Zdravím, obracím se na vas s pomoci ohledně haldexu.
Mám vyměněnou jednotku, ventil N373 a olej s filtrem plus vyčištění čerpadla. Nastartuju a vše vypadá, že funguje jak má viz video. Po ujetí cca jednoho kilometru se všude objeví nuly a Haldex přestane fungovat. Objeví se chyba viz foto. Mám tedy pár otázek.

-> Je možné, ze tento problém je zpusobeny vadnym čerpadlem(toto jediné nemam vyměněné), které nedokáže delší dobu dodávat potřebný tlak oleje?

-> Když je čerpadlo “v záběru” ukazuje 2,7Amps-2,8Amps. Je tohle správná a zdravá hodnota? Na jenom videu testu haldexu jsem viděl, že čerpadlo v záběru ukazovalo 0,8Amps.

->Neměl by někdo v okolí Brna na půjčeni a vyzkoušení funkční čerpadlo pro Haldex 4.gen?

Všem moc děkuji za připadné rady a poznatky.🙏

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“