2.0 TDI 140 ps Problém!!!

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
cheazy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 12.12.2008 23:34

2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od cheazy »

Tak vás tu srdečně zdravim jsem tu nováček.Můj problém se týká mého passat 3C v 2.0 tdi 140ka najeto !7000 tis! a začalo to takle muj otec straší pán si pujčil mé auto že s ním pojede do prahy, své měl v servisu. Po jeho navratu mi bylo sděleno ,že v polovině cesty, mu začalo něco pískat, prej tam mám kočky nebo co tak jsem neváhal a šel na obhlídku a skutečně po otevření kapoty a přidání nad 2 tis ot a pušteni se ozve z motoru tssssff jako když je tam blow upp ventil, ale tohle pasator nikdy nedělal prostě to fouka v místě okolo hadice . Šlo se na testovací jízdu a bohužel to je znát i v jízdě pokud jede na 3/4 plynu až 1/2 auto jede parádně tak jako nové, ale pokud mu date postupně plnej knedli tak uplně cíte že s rostoucíma otáčka to mín a mín tahne za 3 noha na podlaze a vytáči se to stylem 2900,3000,3100 je to prostě mrtvé ale pokud jezdíte jen na pul plynu jede to v klídku. Ok tedy nechali jsme to tak jak to je a po čase asi tak 500 km "kočky v motoru" to začalo žrát chladičku a celkem papkat olej tak tadááá do servisu Auto Exner -k jejich chování nemám co dodat jen že todle se jen tak nevidí ,auto jsme jim tam nechali a napsali jim závady mimochodem začalo kopat spojčička upozornuji ač na to že je mi 18 jezdím pijanko a to max 3 tis mám lehkou nohu,tak řekli ok podívame se na to nabídly mi že mě svezou a jel s nama jejich pracovnik, zřejmě nenaučen jejich praktit a ten hned řekl to auto je pod plný tupý hmmm víme , po 2 dnech telefon doslava:Přijedte si pro auto dit s nim nic nemáte my jse tu s tím 2 babrame a to nám nikdo nezaplatí na to jen si zamumla něco o prdeli a řek se že si pro auto odmítam přijet at to spraví on že nic nefouká a jede to prej nadtandartně to už sem pěnil a radši ukončil náš hovor . Po 4 dnech se pani mechanici ozvaly že je hotovo pro auto si máme přijet , já nemohl tak jel pro auto otec ja celý natěšený ze spraveného auta. Po příjezdu mi táta řekl kočky tam máš furt, tak ty tupci nic neopravily prej to napíchly na diagnostiku a že nic zdaar vit, to je jasný že tam nic nebude když to odfukuje jak stará Blažková. Sem v celku nasrán pardon za ty slova ja nevim co s tím k autu dali protokol že vaše auto je ok takže my jsme tupci co nepoznáme že to není ono. Tak se vás ptám co byste dělali a jak byste postupovali to foukání vam nahraju je to slyšet i za jízdy. Děkuji s pozdravem Cheazy
Bylo:VW Passat 3c-umřel na dalnici,ted:Octavia RS TDI CR...

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od Envio »

Vítej v klubu majitelů 3C 2.0 TDI.. Problémy Tě zřejmě budou potkávat neustále, takže to raději zavčasu prodej.. :roll:

:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=79858

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od re5pekt »

:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=79858[/quote]
Jinak urcite zkus jiny servis a moc neotalej.. Takhle tezke rict, co to muze byt?
Uploadni ten zvuk potom

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od romanx »

cheazy píše:
No hadice Ti určitě foukat nemá a jestli to začalo žrát ještě nemrzku a olej to nic dobrýho nebude....každopádně hadici Ti měli utěsnit nebo vyměnit nebo jiným způsobem odstranit foukání a s tím olejem no podle toho jak to píšeš bych skoro řek že je pryč těsnění pod hlavou nebo prasklá hlava což jak jsem slyšel u tohodle motoru není až tak neobvyklé.....ale nevím beru to podle jiných motorů.....i když motor je pořád jenom motor....ale určitě bych jel do jinýho servisu.....

Edit Mára: Romane, prosím necituj tak dlouhý přízpěvky, zbytečně nám to prodlužuje diskuze a není to potom tolik přehledný. Díky :wink:

Ok. nebudu...
Naposledy upravil(a) romanx dne 13.12.2008 11:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od re5pekt »

praskla hlava po 7000km se mi nezda, kor, kdyz nekouri bile

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od Mára_VR6 »

Já to jen nechtěl psát hned na začátku, ale ta hlava to bohužel bude. Říkal mi to v práci technik už dříve. Dvoulitry maj hlavy na pikaču.
Ale je na to jednak záruka, což cheazy asi máš, ne?? A i po záruce je na to tuším 100%ní kulance.
Jeď do jinýho servisu a vyptej se na to. Když ti neco nebude jasný, ozvi se zkusím to ještě víc vysvětlit :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od romanx »

No kdyby mu to žralo jenom olej tak by mohlo pouštět turbo, mít třeba zapečený kroužky - i když to mi přijde jako kravina po 7000 ale když mu to bere i vodu k tomu oleji tak to je divný......záleží jestli ten olej nehlídá víc než před tím a nezdá se mu to ale ta voda je divná sama o sobě...a teď když je zima tak podle mě pozná prd jestli mu to trochu bíle kouří nebo jestli normálně....

FW: Mára
Ta 100% kulance znamená že když ti kdykoliv i po záruce rupne hlava nebo těsnění tak že ti ji vymění zdarma po celou dobu provozu motoru nebo jak je to???

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od re5pekt »

To by me taky zajimalo 8O

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od Mára_VR6 »

já tomu uplně přesně taky nerozumím, ale co vím.
Je to podmíněno pravidelnými servisy, je to nějak omezený roky, tj stářím auta (neudělají ti to za 15 let, to je jasný) a pak se to vztahuje na díly o kterých VW ví, že je má na ho... i třeba to je na čerpadlo v nádrži. Ty odchází furt. A pak jsou kulance na kterých se podílí VW a zákazník, každej nějakým dílem. Víc toho nevím, blíž jsem se o to nikdy nezajímal, spíš co jsem takhle zaslech při hovorech.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od re5pekt »

By bylo fajn Maro, kdyby jsi o tom mohl zjistit vic, urcite by to prislo vhod nekomu, myslim, ze na servisy jezdi skoro kazdy, takze by se ta kulance dala vyuzit casem 8)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od Mára_VR6 »

Už bohužel. Ve VW jsem skončil.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

cheazy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 12.12.2008 23:34

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od cheazy »

zdravim oleje to žere za poslední 1000 km 0.5 litru a chladičku to papá taky ale ne tak hrozně za 1000 km to slezlo z max na min:D dneska jse jdu jen mrknout a nahrát ten zvuk.Jinak v zýruce to mám ale exner je vyhlášenej tím že neuznáva reklamačky.Neporádite kam ject vyzkoušeno.Pašíka neprodám to je laska ale holt to je život některej se povede některej ne a dnes se sere opravdu vše. díky moc za koment.Na to foukání řekli že je to normální a když jsem řekl že to nedělalo tak mi řekli že se mi změnil sluch na což sem radši nereagoval.
Bylo:VW Passat 3c-umřel na dalnici,ted:Octavia RS TDI CR...

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak to bych je tam dořval, jak malý haranty. :evil: Já to znám, vím jak se technici dokážou chovat k lidem. Je to asi všude.
Prosímtě, prodat - k tomu se vůbec nemusíš vyjadřovat, to jsou jen takový pitomý řeči.
Pražáky neznám, ale máte tam toho víc. Prosek, I.S.R., Jarov.... Kluci, co tam někam jezdí, ať ti poradí podle osobních zkušeností. :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od re5pekt »

To Mara: A dopr.. se spionem je konec :( ..

Jinak na zacatku, nez zajedes motor, tak to papa trochu vic oleje, to same ma znamy s Jettou.. Ale ta voda :|

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: 2.0 TDI 140 ps Problém!!!

Příspěvek od Mára_VR6 »

Konec ne, ale kvůli všemu tam budu muset volat a někoho otravovat. Takže zjistit se něco bude dát, ale asi jen nějaký krajní nouze
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“