NOVÉ ZÁVADY NA 3C - další závady sem prosím už nepište

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od Benetty »

Borec říkal, že na tom moc skáčeme :dog: :mrgreen:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od pásovec »

Si děláš srandu, ale když to sedaldo neopatrně zatížíš nebo ho protlačíš, tak se ti tozbije ten výhřev :old:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od Benetty »

pásovec píše:Si děláš srandu, ale když to sedaldo neopatrně zatížíš nebo ho protlačíš, tak se ti tozbije ten výhřev :old:
Jo já vím, nějaký borec tu psal: Hlavně neklečet a neskákat, to ne :old:

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od lukasko144 »

zbuj píše:Jo super diky, jeste kdyz jsme u toho schlazeni motoru po takove drave jizde jak dlouho si chlapi myslite je nejlepsi pockat?? nekdo rika 2min. nekdo 1min. ne ze bych to stopoval, ale chtel bych vedet jak to vy delate?? dikec. :mrgreen:
Pre drvivu vacsinu z vas je ten clanok o zivotnosti turboduchadla nic nove nehovoriaci, ale mne ako laikovi to dalo dost. Tak dufam, ze sa viaceri priucia..
Přílohy
Zivotnost turboduchadla.pdf
(1.26 MiB) Staženo 168 x
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od CoolXman »

Zdravim všechny,

dneska ráno na dálnici do levýho pruhu mi to poslal kamion, prudký brždění, sešlápnutí spojky, snaha o přeřazení z 5 na 4 stupeň. Nešlo, zůstal viset na zemi pedál spojky, nešlo nic zařadit. Sjezd z dalnice na neutral, odtah! Teď čerstvá zpráva ze servisu, rozpadla se spojka, přítlačák. Nová spojka, díl 13tisíc. Najeto dle tacho 142 tisíc. Co vy na to, je to normální? A co cena, je to ok?
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
moskvic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od moskvic »

zbuj píše:Jo jasny, díky. Budu to mít teď na pozoru a uvidíme, teď je asi ještě brzo něco řešit což??

Zatím čau.

Caues chlapi..s tim sloupkem to neni zadna pr**l..mesic zpatky jsem prijel domu asi po 30 km...po nejake dobe jsem chtel odjet..auto neslo odemknout..takze nouzove otevreni klicem..po zasunuti klice to delalo nic :) ..takze telefon do servisu..prijel borec..napichnul na VAG a vylezl z auta s konstatovani ze elektonika auta pro VAG neexistuje..pak se mu podarilo zabrzdit zadni brzdu..kola samozrejme natocene..volant zamceny..takze odtahovka a tahali auto na plosinu..kola zabrzdene a natocene..verdikt..odesla komplet elektrika volantu..sloupku..
Passat B5.5 2.8 V6 142kW , Golf IV 1.4 Ocean

igorigor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 21.11.2009 22:32

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od igorigor »

tak hochu tohle jsem mnel take,je to snimac tlaku turba v p.rdeli. ja ziji v norsku a tady mne to stalo s testem 3.500 nok.

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od Benetty »

Benetty píše:Minulý týden se mi rozsvítila závada airbagu. Včera na VAGu jsme to našli smazali a vše ok, asi nějaký studeňák. Docela se mi ulevilo :mrgreen: (boční airbag spolujezdce). Když to vyskočí ještě jednou, tak se to bude prý muset najít, tak uvidíme....

Hm, takže vyskočilo. To mám radost .... :budo:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Benetty píše:
Benetty píše:Minulý týden se mi rozsvítila závada airbagu. Včera na VAGu jsme to našli smazali a vše ok, asi nějaký studeňák. Docela se mi ulevilo :mrgreen: (boční airbag spolujezdce). Když to vyskočí ještě jednou, tak se to bude prý muset najít, tak uvidíme....

Hm, takže vyskočilo. To mám radost .... :budo:
Proletuj konektor :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
hybal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.03.2009 16:17
Bydliště: okr. Břeclav

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od hybal »

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Včera hláška na displeji "STOP" okamžitě do servisu, chladící kapalina.
Zjištěna úroveň kapaliny cca 1 cm pod minimem, doplněno - hláška zmizela. Dnes je v nádobce pro změnu trocha oleje a v motoru je víc "oleje" než bylo.

Čumím jako blázen. Je to 2.0 TDI CR, motor CBA, výroba 05/2008, najeto 36 tis.
Samozrejmě je to v záruce, tak to dám do servisu, ale přesto mi to nedá - nezeptat se - JE TOTO NORMÁLNÍ U SKORO NOVÉHO AUTA ???

ryden
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 18.05.2009 19:46
Bydliště: Ostrá ... dědina

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od ryden »

Tak jsem dneska rano po 2 dnech sednul do auta a vyskocila na mne kontrolka motoru (takova ta zluta) a Maxidot mluvil nemecky.. Prehodil jsem to na cestinu a doma pichnul na VAG. Nevite nekdo co znamena tohle pro moji penezenku?
Diky moc ;-)

Adresa 01: Motor Labely: Chyba přesměrování
Řídící jednotka SW: 03G 906 021 NK HW: 03G 906 021 AB
Díl: R4 2,0L EDC G000SG 9354
Revize: --H06--- Seriové číslo: VWZCZ000000000
Kódování: 0000172
Dílna #: WSC 23922 401 72908

Nalezena 1 chyba:
001137 - tlakovy snimac vyfuku 1 (G450): neverohodny signal
P0471 - 000 - - - Sporadická
info o závadě:
Stav závad: 00110000
Priorita závad: 2
Frekvence závad: 4
Indikace času: 0

info o závadě:
Otáčky: 0 /min
Rychlost: 0.0 km/h
bez jednotek: 15.30
bez jednotek: 20.40
Váha vzduchu: 5.69 g/s
Teplota: 234.0°C
Teplota: 3.6°C

Stav Readiness: 00000000 00000110 11100000 11100000
Stav kontrolky závad: Kontrolka závad VYP
Souhrnné komponenty: OK
Palivový systém: OK
Recirkulace výfukových plynů: Selhalo nebo nekompletní
Číslo EOBD chybových kódů: 0

passath
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 25.10.2009 12:15

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od passath »

prosim poradte, auto mi mi z nicoho nic zdochina po dlhsiom starte mi znova naskoci ale to az po piatom ci sietom starte potom chvilu ide ako hodinky ale z nicoho nic znova zdochne za poslledne dva dni to urobilo snad 8 krat dal som to do servisu VAG nic nevypisuje poradte co stym, cerpadlo som menil pred dvoma tyzdnami a hned aj palivovy filter, prosim poradte co stym, auto ma najazdene 135 000 km, dakujem za vsetky rady :cry:

ryden
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 18.05.2009 19:46
Bydliště: Ostrá ... dědina

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od ryden »

To mi delalo taky.. nakonec jsem skoncil ve 3 rano na D5 u Plzne, protoze uz nenaskocilo. Vymena cerpadla. U Exnera na kulanci. Jinak by chteli cca 7 tis. Mam 121 tis km.

ryden
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 18.05.2009 19:46
Bydliště: Ostrá ... dědina

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od ryden »

No tak aby toho nebylo malo... mezi 1800 a 2300 otacek mi to nejak divne syčí. Nepíská. Nedela to pri volnobehu, jede to v pohode, necuká. Kdyz pridám prestane to, nebo to není slyšet.. nevíte čím to?
Diky moc,

R.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od mrmaryII »

Niekde bude mala dierka na potrubi od turba na intercooler. Pripadne niekde nedrzi spona. Podotahovat a odsledovat a preliezt cele potreubie vratane intercoolera, ci niekde nebude nejaky olej a netesnosti.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“