NOVÉ ZÁVADY NA 3C - další závady sem prosím už nepište

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od CoolXman »

Asi dvakrat behem 14 dnu se mi stalo, ze nesel zadni sterac, nereagoval na packu nic. Pak najednou po par minutach jizdy sel. No a vcera jsem potreboval nabijet z 12V zasuvky v aute mobil pri zapnutym klicku a neslo to. Pak sem nastartoval a jel jsem domu asi 70 km a 12V furt nesla nikde v aute, k tomu ten zadni sterac a ostrikovani taky zase nesel. No a prvne za tu celou dobu nesel k tomu i predni ostrikovac (stirani ano).

Takze stav je takovej, ze momentalne nechodi vubec zadny ostrikovani nikde, nestira zadni sterac a nechodi 12V zasuvky nikde.

Kontroloval jsem pojistky, nenasel jsem zadnou vadnou, ale popis pojistek v sesite 3.3 nesouhlasi s mym vozem (mam jiny cisla pojistek v palubni desce vpravo). Máte někdo elektrický schéma na 3C?
Bohuzel nemam zatim k dispozici log z Vagu. Nevite co by to mohlo bejt nebo co mam jeste zkontrolovat nebo vyzkouset?

Diky.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od CoolXman »

ještě výpis z logu:

00156 - ridici obvod pro polohovac okna; ostrikovac okna
009 - preruseni / zkrat na kostru
info o závadě:
Stav závad: 01101001
Priorita závad: 3
Frekvence závad: 4
Počítadlo resetů: 144
Kilometry: 139847 km
Indikace času: 0
Datum: 2009.10.11
Čas: 07:17:00

info o závadě:
ZAP
Napětí: 14.35 V
VYP
ZAP
VYP
VYP
VYP

02398 - ridici obvod pro ostrikovac zadniho skla
009 - preruseni / zkrat na kostru
info o závadě:
Stav závad: 01101001
Priorita závad: 3
Frekvence závad: 4
Počítadlo resetů: 144
Kilometry: 139847 km
Indikace času: 0
Datum: 2009.10.11
Čas: 07:17:00

info o závadě:
ZAP
Napětí: 14.35 V
VYP
ZAP
VYP
VYP
VYP
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

a pojistky v motoru jsi kontroloval taky????
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od CoolXman »

pojistky v motoru taky, nic jsem nenašel

kontroloval jsem i jednotku centralni elektriky, zkoušel konektory a nic
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od pásovec »

Zkoušeli jsme i akční členy, jednotka centrální elektriky si na ně prostě nedošáhne, neovláda je. Takže je probém někde po cestě...
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
aiworry
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od aiworry »

Neni preklesanej kabel ktery vede do patych dveri?
Audi Sq7

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od pásovec »

Nefungují i přední ostřikovače...
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od TNT »

Jak jsem rikal do telefonu, zkusil bych vymenit BSG.

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od CoolXman »

Tak už to funguje, zkusil jsem vyměnit dokonce jednotku centrální elektriky, ale zakopanej pes byl v jednom relátku do centrální elektriky (viz obrázek). Po výměně naskočilo jak ostřikování, tak i zásuvky 12V.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od pásovec »

Jeste, ze jsem mel stejny napad, tudiz vymenit BSG a nahodou sem mel jednu k dispozici :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od lukasko144 »

pásovec píše:Není to konstrukční charakteristika 4motionu nebo DPF? Na dvojku při slabém zatížení také nemám občas úplně plynulý zátah. Je to jen velmi málo poznatelné. Spíš to tak trochu herká i zvukově. Ale jen na 2 při určitěm rozsahu otáček a jen někdy spíš s extrémně lehkou nohou.
Aj ja mam problem, ktory je vzdy len do dvojky (ci uz z 1ky, alebo 3ky), ale je velmi dobre spoznatelny a nesuvisi s uz spomenutym. Ide o to, ze mi pri radeni zaskripu zuby v prevodovke. Nie je to pravidelne a vzdy len pri chladnom motore a dlhsom stati. Citim to na riadiacej pake a pocujem pomaly tak, ako na nasej starej Avii. Dost ma to sere, lebo spojku mam na podlahe a myslim, ze nejde ani o jazdecku chybu.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od lukasko144 »

Diky chalani za dobre rady v tejto teme. Dnes som uz aj pocas jazdy aspon raz atakoval cervene otacky, co som robil, len ked som mal napr. v jednej ruke telefon, v druhej pitivo a este som aj predbiehal. Este budem aplikovat aj to nevypinanie motora ihned po prichode domov/prace. Pre toho, co mal este nedavno Skodu 120 su to rady na nezaplatenie. Som vedel, ze si nemam kupovat tak drahe a komplikovane auto..
A kedze mi konci v decembri zaruka, odvezem auto aj preventivne do servisu, podla rady niekoho stadeto. S tym, ze budem musiet nieco prihodit ratam..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od Allbacore »

lukasko144 píše:Diky chalani za dobre rady v tejto teme. Dnes som uz aj pocas jazdy aspon raz atakoval cervene otacky, co som robil, len ked som mal napr. v jednej ruke telefon, v druhej pitivo a este som aj predbiehal. Este budem aplikovat aj to nevypinanie motora ihned po prichode domov/prace. Pre toho, co mal este nedavno Skodu 120 su to rady na nezaplatenie. Som vedel, ze si nemam kupovat tak drahe a komplikovane auto..
A kedze mi konci v decembri zaruka, odvezem auto aj preventivne do servisu, podla rady niekoho stadeto. S tym, ze budem musiet nieco prihodit ratam..
Tak ono ked prides domov s prace po pokojnej jazde nie je nutne nechavat ochladzovat system...ale tak po agresivnej jazde a po (dlhsej) jazde na dialnici je to dobre 8)
Hlavne si spis nejake zavady aby si na nich nezabudol a daj im to spravit...(napr dost caste je pukanie,preskanie plastov a pod...)
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od Benetty »

Minulý týden se mi rozsvítila závada airbagu. Včera na VAGu jsme to našli smazali a vše ok, asi nějaký studeňák. Docela se mi ulevilo :mrgreen: (boční airbag spolujezdce). Když to vyskočí ještě jednou, tak se to bude prý muset najít, tak uvidíme....

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: NOVÉ ZÁVADY NA 3C

Příspěvek od mrmaryII »

Benetty píše:Minulý týden se mi rozsvítila závada airbagu. Včera na VAGu jsme to našli smazali a vše ok, asi nějaký studeňák. Docela se mi ulevilo :mrgreen: (boční airbag spolujezdce). Když to vyskočí ještě jednou, tak se to bude prý muset najít, tak uvidíme....
Konektor pod sedadlom.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“