NOVÉ ZÁVADY NA 3C - další závady sem prosím už nepište

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Palko »

Tak to já mám v práci teď opravdovou lahůdku :budo: pašíka 07 2.0TDI/103kW v DSG a problém ten že auto jede a zničehonic přestane jet, je nefunkční spínačka budíky prostě funguje pouze centrál, po nějaké době se pašík rozhodne že už teda svého páníčka zlobit nebude a vše funguje normálně až do doby než se toto všechno zopakuje, prostě klíč do spínačky a nic ani kontrolky nebliknou auto hluché, s diagnostikou nekomunikuje... Setkali jste se někdo s tímto problémem, zkoušel jsem vyměnit už prakticky všechno: spínačku, gateway, komplet celý sloupek řízení včetně ELV a elektroniky sloupku, palubní síť , komfortku a stále mi naskakuje chyba 18275 v adrese aut.převodovky: Datová sběrnice pohonného systému, chybějící odezva elektroniky ve sloupku řízení -J527.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

fx99 Tak do kliky jsem nekoukal. Zkusím, zjistím. Jinak na zámku jsem taky žádnou závadu neshledal. Když jsem ho rozdělal, byla to taková pakárna, že jsem to ani nevyfotil. Kdyžtak příště. Ale bude to asi tak. Zámek bude OK a klika fuč.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Kapacitak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 30.06.2008 14:54
Bydliště: kósek vod Plzňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Kapacitak »

Také jsem řešil problém s klikou zadních dveří, někdy normálně otevřela dveře někdy jsem za ní chytl a nic, prostě naprázdno. V prosinci se klika rozhodla, že prostě na to sere a už nešla vůbec, jen zevnitř. Dnes jsem to hodil do servisu VW, rozhodily to a nasadily nějaké táhlo a zase to maká jak má. Nechtěli mě u toho tak nemůžu říct jestli to opravdu bylo tím. Jen vím že mi hodily fakturu za 1827,- včetně diagnostiky a umytí auta.

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Betlem »

Takže dnes rano jsem přišel k autu a taky mě nefunguje klika aspoň že to jde na záruku ,akorat mě sere že auto dávam do servisu až ve středu a do tý doby tam lezu jak do tanku bohužel to jsou dveře u řidiče :roll:

Uživatelský avatar
Kapacitak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 30.06.2008 14:54
Bydliště: kósek vod Plzňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Kapacitak »

Betlem píše:Takže dnes rano jsem přišel k autu a taky mě nefunguje klika aspoň že to jde na záruku ,akorat mě sere že auto dávam do servisu až ve středu a do tý doby tam lezu jak do tanku bohužel to jsou dveře u řidiče :roll:
Tak si otevři okna dálkou, mam také Highline a tam to jde nastavit. Podržím tlačítko otevření a všechny okna mi slezou.

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od ricardo »

Mne dnes prestal fungovat asi servomotorcek na vodicovych dverach - teda, aspon mi to tak pripada. Ked sa auto zamkne, vsetky dvere su uzamknute len vodicove nie. Potom, ked stlacim gombik opat k uzamknutiu vozidla, autu sa zapne alarm. Vodicove dvere boli teda uzamknute cez ten umely klucik v dialkovom ovladani, priamo cez zamok. Potom je vsetko ok.

Co myslite, moze to byt odideny motorcek, alebo hladat chybu inde?

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Betlem »

Kapacitak píše:
Betlem píše:Takže dnes rano jsem přišel k autu a taky mě nefunguje klika aspoň že to jde na záruku ,akorat mě sere že auto dávam do servisu až ve středu a do tý doby tam lezu jak do tanku bohužel to jsou dveře u řidiče :roll:
Tak si otevři okna dálkou, mam také Highline a tam to jde nastavit. Podržím tlačítko otevření a všechny okna mi slezou.
Jak sem starej tak sem blbej to mě vubec nenapadlo :roll: Každopádně dík za radu :wink:

Uživatelský avatar
marman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 12.02.2008 23:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od marman »

Tak přidám taky zkušenost.
Byl jsem na tom naprosto stejně nejdřív odešla zadní klika v servisu mi řekli že je v pr. a tak proběhla výměna.Jezdil jsem dva měsíce a odešla klika u řidiče naprosto stejnej problém a následovala opět výměna.Před 14 ti dny tu bylo -25 a ráno otevřu kufr pak ho zavřu a svítí že je pořád otevřenej a to jsem už vyřešil sám párkrát jsem s ním zacukal a pak ho otevřel dokonale jsem ho prostříkl WD a od té doby je to naprosto v pořádku.A mrzlo pořád.

Řekl bych že ty zámky jsou další z nemocí tohoto auta stejně jako čerpadlo které mi teda odešlo až zhruba na 133 tisících.
Passat 3c 2.0 103 kW Comfortline

Uživatelský avatar
Boriss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ....Litvínovská OMW....

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Boriss »

asi maji ve VW nejakej pocitac a vsichni mame passaty napichle a oni ted odmackli aby nam nefungovaly zamky...pac mi taky nejde u ridice zvenku otevrit. :lol: :lol:

uz z toho mam pr**l protoze si oteviram na dalku okna a oteviram si zevnitr dvere....a nejakej pan mi zrovna vcera rikal jak to maji passaty vymakany proti zlodejum ze se tam neda dostat...tak jsem mu pritakal a rikal jsem ze to maji udelane perfektne proti kradezi,ze pri odemnkuti sjede okenko a muzu si otevrit :lol:

ale uz to hodim do servisu..abych tam nemusel lezt jak nejakej cikan
Chces naftu,benzin?.............tak si zajed na pumpu

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: co se menilo klika ci zamek :?: :?: :?: :wink:

Uživatelský avatar
marman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 12.02.2008 23:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od marman »

u mně zámek.psal jsem ti zprávu

Jo a aby jsem nezapoměl ještě jsem měnil kryt motoru byl na dvakrat zlomenej

Jo a taky nešel zapalovač když koukám do těch faktur od exnera dělá se mi špatně.
Teď když jsem to vymazlil tak to musí z domu a doufám že u nového to nebude to samé.
Ale od posledního servisu je vše naprosto ok.
Passat 3c 2.0 103 kW Comfortline

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

já mrkal a stejně nic :? ale důkladně jsem to promázl a oki
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

matesik01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 19.03.2008 20:05
Bydliště: Slovakia

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od matesik01 »

takze uplna spokojnost. som si myslel ze tie zamky ma obisli ale opak je pravdou. ostava vysiet zamok, len netusim ci to je od kedy mam auto, alebo len teraz ked je chladno a vlhko.
cital som ako rozobrat a namazat no som z toho mimo. To ten zamok musim odvrtat a tiez repro. :?

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

matesik01 píše:takze uplna spokojnost. som si myslel ze tie zamky ma obisli ale opak je pravdou. ostava vysiet zamok, len netusim ci to je od kedy mam auto, alebo len teraz ked je chladno a vlhko.
cital som ako rozobrat a namazat no som z toho mimo. To ten zamok musim odvrtat a tiez repro. :?
Neeeeeeeeeeeee :!: :!: :!: Jen to nééééé

Zhruba v 1. třetině plechu pod tapecem jsou 2 díry o průměru asi 30mm , cca 20 cm od krajů. Možná jsou na nich záslepky. Ty sjíždíš oknem dolů, až se ti v nich ukáže uchycení skla - tam je po jednom šroubku, ty povolíš ( jen jsou tady obrácený, takže sklo uvolňuješ na tu stranu, co dotahuješ, nástavec z goly velikost 4.5) a vydáš sklo aniž by jsi musel vyndat jedinou gumu.
pak už jen vyšroubuješ ty šrouby po obvodu. odpojíš konektor ve sloupku,konektor zámku a vyndáš celej plech i se stahovačkou.
cca 15 min práce, když se daří.

A zkuste mi někdo říct, že se něco odvrtávalo :!: :!: :!: Budu kousat :twisted:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

matesik01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 19.03.2008 20:05
Bydliště: Slovakia

Re: Nové závady na 3C

Příspěvek od matesik01 »

OK to mi je vse zname. To som robil uz aj na predchadzajucom passate.
Potom demontujem zamok nejak a ktoru cast presne mam premazat tym teflonovym olejom. Pred tym vycisti od vazeliny alebo nic take. Mam tam naslahat vsade dookola ten olej?

Inak takeho typka ako si ty by sme potrebovali aj na Slovensku (myslim to v dobrom)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“