DSG

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
piper
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.04.2009 13:23

Re: DSG

Příspěvek od piper »

No ja bych s tim nemel problem, takze kdyztak napiste co a jak zjistim ale nechci to rozebirat pac je to hezke nove a vonave :D A taky do toho nenecham nikoho moc vrtat.

Uživatelský avatar
peterza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 04.02.2009 22:00
Bydliště: Žilina

Re: DSG

Příspěvek od peterza »

Caute klubaci, mam auto z Francie po "velkej prehliadke" po 120 tis. Teraz mam 133 a zistil som, ze asi nic nebolo urobene. (povodne rozvody, vodna pumpa a pod.) Istotne tiez nevymenili olej a filter v DSG. Chcem to urobit, ale neviem nikde najst pracovny postup a do "autorizovaneho" Galimexu sa neodvazim. Nie su isto o nic lepsi, ako ALGAUTO Fr. Vie mi niekto poradit?
Passat 3C 2.0 TDi, DSG

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: DSG

Příspěvek od mrmaryII »

piper píše:No ja bych s tim nemel problem, takze kdyztak napiste co a jak zjistim ale nechci to rozebirat pac je to hezke nove a vonave :D A taky do toho nenecham nikoho moc vrtat.
Staci, ze urobis vypis vsetkych jednotiek co tam mas. Ziadne rozoberanie. Pripojis sa na to VAGinou a das urobit vypis. Ten ulozis, pastnes tu a budeme mudrejsi.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“