Pipání při jizdě

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hack
Pilot
Pilot
Příspěvky: 720
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec (republica banana)

Pipání při jizdě

Příspěvek od Hack »

Nedávno jsem na foru popisoval co se mi při jizdě děje.(Dnes jedu asi 60-tkou najedu na diru a auti udela píp,píp,píp.Na maxitotu mi na chvilku zmizela zobrazena stanice radia a naskočilo zobrazeni auta a hned to zase zmizlo.Schvalne najedu na dalsi diru a to same.Doma jsem to napich na Vag-Coma a vse OK.Nikde ani sporadicka).
Dnes jsem na to přišel.Ráno vyjedu z garaže a hned zase pip,pip,pip.Sakra co se to deje.Pak vysedla manželka z auta a samozrejme na maxiku se rozsvítilo otevřeni dveří.Pak dveře zabouchla a hle na malinkou chvilinku probliklo i otevření zadního kufru.Zkusil jsem to i z mýma dveřma a to samé.Pak jsem najel na železniční přejezd a zase pip,pip,pip a naskočilozase autičko a probliklo otevření kufru.Vše to trva jen zlomek sekundy.Jak se při jizdě otevřou dveře,tak to takhle zapipá.Kufr je ale normálně zavřený.Tak-že je asi někde chyba v zámku kufru.Nevite jak se k tomu dostat?To bude zase prosba na Paskala.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“