Alu kola-rada

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

Za mnou křižovatka, já odbočil a on do ni couval, chtěl se otočit, já neměl kam uhnout a pan neslyšel ani klakson

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

Benga jsem volal z důvodu, že v půlce rozhovoru začal tvrdit, že necouval a ja do něj napálil, taky z něho šel cítit chlast. Ve finále díky pěti svědkům uznal, že je debil a přiznal se. Nadýchal 1.3 a je na pracáku :-D
PS k opravě auta je taky solidní historka, do dnešního dne (cca 5 měsíců) není auto v top stavu jako předtím :-D ale to je na dyl

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od ricom »

já bych volal Cajty v každém případě.. i na sebemenší kravinu.. klidně bych ten jejich příjezd zacáloval.. osobní zkušenost též.. co nemáš na papíře od cajtů blbě pak pojišťovně vysvětluješ..
Popeláři občas moc nepřemýšlí to je všade stejné.. jak je někde vidím radši k nim nejedu nebo hooodně velkým obloukem.

no otázka je kde jsi opravoval. jestli v autorizáku tak už nikdy top stav jako před tím nečekej.. taktéž osobní zkušenost a nejen má..
i proto mám nyní v pojistce zatrhnuto a platím navíc nějakou zlatku za to že nemusím k partnerům dané pojiśťovny..

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Alu kola-rada

Příspěvek od Klejzlik »

Tak to jsem teda překvapeny, byl to právě autorizak :-/.Má první nehoda, takže jsem to tam dal v doměni, že dělám dobře. Nicméně velka chyba!
Nakonec to dopadlo tak,že jsem tam byl mockrát s právnickou a vybojoval si odškodné, jelikož 3x jsem reklamoval a "zavada" nebyla odstraněna. Bylo toho více, například hned při prvním pokusu o převzetí auta si asi dělali srandu ale neprošlo to, další návštěvu jsem měl 14 dni po převzetí auta, kdy se menene světlo rosilo. Nedávno tam bylo auto opět skrz lak, jelikož odborník ho chtěl jako omluvu vylestit a to nemel dělat, mám kapotu, střechu a jedny dveře jako bych to leštil Aku :-/ všude hologramy u leštění.
Nechci to tu moc spamovat ale pokusim se nahrát par fotek
Přílohy
uploadfromtaptalk1429011473644.jpg
uploadfromtaptalk1429011483961.jpg
uploadfromtaptalk1429011491257.jpg

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od ppfox »

tvl to je strašný - nakopat je do sedýnky za takovou fušeřinu :baseball: :baseball: :baseball:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

Barvu nakonec trefil, na podruhé po reklamaci. Světlo vyměnil ale ten humus na kapotě a střeše ani na třetí reklamaci ;-)
Banda ehm

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od Filap »

To si delas srandu. Ta prvni fotka :158:, pokud to neklame, tak je to uplne jina barva!
Myslim ze by nebylo spatny prasknout tady co to je za autorizak. Pro ostatni :wink:
Passat 3C

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

Už jsem to někde psal ;-)
Autocentrum Lukáš Nový Jičín

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od ricom »

jo a proto všem tady říkám obloukem se vyhněte autorizačním servisům.. prostě tam to neumí.. a vždy je nějaký problém.

já fakt hoši nevím proč tam lezete a co čekáte za zázraky..

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od selatko »

Já byl v autorizáku na vstřiky (naštěstí je nedělali - už byly hotové (kretení to akorát neměli v databázi)) a TAAAKHLE se mi klepala prdelka, když sem auto přebíral :D
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Uživatelský avatar
Hann
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 05.04.2011 19:04

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od Hann »

Kdyby nahodou nekdo umel poradit nebo poresit typovy list mel bych velky zajem porad to nemam vyresene vsichni tvrdi ze na passata r19 nemuzou byt:D...

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

Proč, protoze z nich právnička dostala odškodné 18tis a to bych z Franty z garáže nedostal :-D

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

Hann kecaj, já je mám zapsány ale kámoš už to nedela

Uživatelský avatar
Hann
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 05.04.2011 19:04

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od Hann »

vim ze r19 muzou byt jak muze mit nekdo na b5,5 r20 tak proc by neee

Uživatelský avatar
morycze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.10.2011 21:42

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od morycze »

Kolik si takových nehod viděl nebo byl součástí? Podle mě tu jen vykřikuješ ale sám víš opravdu málo :-) Žádný likvidátor nebude zkoumat viníkovo auto, maximálně policie (expertiza) a bavím se o klasické nehodě s jasně určeným viníkem. Po dořešení nehody voláš maximálně odtahovou službu a likvidátor s policajtama ani s odtahovkou nejezdí. Pojištovna jako taková (zastoupena likvidátorem) si vyžádá úplnou dokumentaci od policie kde se dozví veškeré skutečnosti o dopravní nehodě.. Pokud to netrkne policajty že máš jiný kola a jiný světla a bůh ví co z kauflandu, tak pojištovna nemá důvod nevyplatit pojistné plnění... Opravdu likvidátora nezajímá při klasické nehodě viníkovo vozidlo pokud nemá havarijní poj. Samozřejmě pokud máš hav. poj. tak si s tebou domluví termín na likvidaci.. Jinak si vyžádá spis od policie kde si přečte že jsi byl při nehodě ožralej, skoro neviděl a pak zaplatíš veškeré náklady spojená s nehodou + výplata bolestného popř. trvalých následků pokud byla nehoda se zraněním.. :-)
dieegoo píše:
morycze píše:Nevim jestli by pri bouracce resili jestli jsi mel spravnou velikost kol... policajti to nezkoumaj.. maximálně se podívaj jestlii jsi měl nějakej vzorek nebo v zimě jestli máš zimní pneu... pak se auta odtáhnout, viník je určen a je to.. pochybuju že by jel někdo od pojišt'ovny k viníkovi nehody na zahradu nafotit že měl místo 17'' 19¨ky a na základě toho za něj nebudou poškozenému vyplácet škodu, ale zaplatí si všechno pěkně sám... třeba pochopim když ti někdo nedá přednost, ty ho nabereš a on si bude stěžovat dopravce že jsi ho oslnil a že žádá expertízu.. pak možná budou bádat jestli si nesvítil do korun stromů s nějakou HID sadou
Proč má pořád někdo potřebu vyjadřovat se k něčemu, o čem ví kulový? Pokud zapříčiníš nehodu, likvidátor ti udělá pomalu i rozbor stolice, aby měl důvod, proč neschválit žádné pojistné plnění. Jakýkoliv atyp na autě nebo cokoliv, co nemá homologaci, ho trkne jako první.
Naposledy upravil(a) morycze dne 28.04.2015 02:00, celkem upraveno 4 x.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“