Alu kola-rada

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
morycze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.10.2011 21:42

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od morycze »

Sám říkáš při větší nehodě nebo v případně nejasností.. já tu mluvím o klasické nehodě kdy je jasně určen viník nehody.. pochybuji že v pozdních večerních hodinách poletí k bouračce likvidátor aby řekl áha pán měl větší kola... NAPROSTÝ NESMYSL... samozřejmě pokud bude poškozený popř. policie trvat na tom že tvé auto má zřejmé technické nedostatky nebo jsi měl špatně seřízené světlomety, tuning Průhonice s blikátkama i pod autem, tak je možná další expertiza a možnost že vše zaplatíš.. Jinak jak jsem říkal, policajti to sepíšou a při větší škodě je na cestě k nehodě maximálně odtahová služba, rozhodně ne likvidátor... samozřejmě likvidátoři jsou rychlejší než světlo, ale u nohody jsem žádného neviděl... jednoduše pokud jsi viník, policie na tvém autě nic špatného nenašla, nenadejchal si, přiznáš vinu, tak si auto odtáhneš a pojištovna splní pojistné plnění... nic víc.. jak už jsi psal při větších nebo nejasných nehodách je samozřejmě účast likvidátorů možná...
ricom píše:to se pleteš sakra.. nejen že to řeší likvidátor jak tady správně napsal kolega, ale při větší nehodě, nebo v případně nejasností toto řeší i policie a nedej bůh aby ti auto poslali na expertizu k nim a budou řešit i to kolikrát jsi se v tom autě uprdnul..
morycze píše:Nevim jestli by pri bouracce resili jestli jsi mel spravnou velikost kol... policajti to nezkoumaj.. maximálně se podívaj jestlii jsi měl nějakej vzorek nebo v zimě jestli máš zimní pneu... pak se auta odtáhnout, viník je určen a je to.. pochybuju že by jel někdo od pojišt'ovny k viníkovi nehody na zahradu nafotit že měl místo 17'' 19¨ky a na základě toho za něj nebudou poškozenému vyplácet škodu, ale zaplatí si všechno pěkně sám... třeba pochopim když ti někdo nedá přednost, ty ho nabereš a on si bude stěžovat dopravce že jsi ho oslnil a že žádá expertízu.. pak možná budou bádat jestli si nesvítil do korun stromů s nějakou HID sadou

Uživatelský avatar
morycze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.10.2011 21:42

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od morycze »

Nebo hoši máte dobrý pojištovny, že když vás někdo škrábne tak je tam likvidátor do půl hodinky. Hodně štěstí

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od ricom »

experte při větších a závažných nehodách jde auto na expertizu k cajtum. a prolezou ti ho tak, že zjistí i kdy jsi se tam usral..
tudíž nikdo se tady nebaví o strkanicích, ale o nehodě kde je třeba smrťák či pod.

a co se týče likvidátorů ty jako tedy nabouráš, necháš auto odtáhnout do servisu, tam přehodíš kola na dobrá kola, počkáš na likvidátora, ten to nafotí, zapíše a pak nahodíš správná kola asi zřejmě tak. .

nebo si myslíš, že ty likvidátoři, popř ext. firmy, které to pro ně dělají mají na čelech jitrnici a nejsou schopni zkontrolovat co tam máš za kola, případně pneu.. ?
věř mi ne všechny prohlídky probíhají u kávičky..

Uživatelský avatar
morycze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.10.2011 21:42

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od morycze »

Kdyz si sam nabouras auto a nikoho nezabijes.. neni duvod aby ti likvidator zkoumal auto experte. Z jakyho duvodu? Pojistovna ma spis od policie to staci. Pokud nemas havarijni co by asi u tebe likvidator delal.. sel zkoumat pod jakym uhlem si ten strom pokacel? Pokud neni alkohol, drogy a policie nenajde zadne dalsi nedostatky na voze, tak dostanes pokutu a pojistovna si precte spis a bude plnit poj. plneni. A auto si oprav sam pokud nemas hav. poj. Pri smrtaku urcite expertiza a kdyz nic nenajdou tak rok-dva podminka z neumyslneho ublizeni na zdravi s nasleskem smrti.

-] treba rikam voloviny ale neco malo jsem videl zazil tak me prosim nesezerte za muj nazor.. chce ro klid :]
ricom píše:experte při větších a závažných nehodách jde auto na expertizu k cajtum. a prolezou ti ho tak, že zjistí i kdy jsi se tam usral..
tudíž nikdo se tady nebaví o strkanicích, ale o nehodě kde je třeba smrťák či pod.

a co se týče likvidátorů ty jako tedy nabouráš, necháš auto odtáhnout do servisu, tam přehodíš kola na dobrá kola, počkáš na likvidátora, ten to nafotí, zapíše a pak nahodíš správná kola asi zřejmě tak. .

nebo si myslíš, že ty likvidátoři, popř ext. firmy, které to pro ně dělají mají na čelech jitrnici a nejsou schopni zkontrolovat co tam máš za kola, případně pneu.. ?
věř mi ne všechny prohlídky probíhají u kávičky..
Naposledy upravil(a) morycze dne 28.04.2015 12:52, celkem upraveno 1 x.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od ricom »

no spíš vypadá že neumíš moc číst..

a chceš mi jako tvrdit, že ti nepřijde likvidátor (případně spolupracují ext. firma) juknout na auto pokud máš havarijko nebo i v případě, když je plnění od druhé strany z povinného.
asi jsi moc prohlídek nezažil viď..

taky jsem pár věcí zažil a necucám si z prstu.. samozřejmě tím neříkám že vždy likvidátor musí koukat zrovna na ET či jak velké máš ALU.. ale i tom už jsem slyšel, že to řešil.

Uživatelský avatar
morycze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.10.2011 21:42

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od morycze »

Psal jsem ,,Pokud nemas havarijni co by asi u tebe likvidator delal'' což v překladu znamená pokud havarijní máš a splníš podmínky pro to, aby ti vyplatili pojistné plnění, pak samozřejmě přijede likvidátor a dívá se na auto.. a pak ho bude zajímat co máš za kola a pneu... rozhodně v zimě (bude sníh a námraza) když vlétneš např. do příkopu, budeš mít letní pneu a likvidátor je uvidí, pak samozřejmě může krátit pojistné plnění nebo ho uplně zamítnout.. jedna věc je neumět číst a druhá ,,chápat'' .-)

Mě třeba odepsali pašíka po srážce se srnou na TOTÁLNÍ ŠKODU... škoda přesahující 120 000,-- vyplaceno 60 000 oprava svépomocí 17 000,--
A nebyla u toho policie, vyplaceno z hav. poj... likvidátorovi stačil plnej čumák chlupů ze srnky.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od ricom »

tož to já bych policii volal úplně na vše.. i na zajíce na rline.. nemám náladu se pak dohadovat s pojišťovnou zdali to tak bylo či ne..

Uživatelský avatar
morycze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.10.2011 21:42

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od morycze »

To máš pravdu, lepší je volat policii úplně na vše... můj kamarád u pořádkové policie naboural do pána který za nic nemohl, kamarád jasný viník, ale pán neměl povinné ručení takže dostal na místě 25.000,-- pokutu a kamarádovi vzali 2000kč,-- z výplaty.. takže bez pojištění ani ránu .-) přeju hodně šťastně ujetých kilometrů .-)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Alu kola-rada

Příspěvek od ricom »

je to tak jak píšeš bohužel.. :drinks: :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“