Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od zbuj »

Caute hosi nenasla by se nejaka dobra duse, ktera by mi mohla vysvetlit jak se pracuje s VAG-em kde ho sehnat co potrebuju k tomu atd.... Uz me to stve ze se vsichni tak bavite o ruznem kodovani a ja na to cumim jak puk do ledu. Chtel bych se uz trochu orientovat v tom co to moje ferrari umi :lol: Dikec

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od re5pekt »

Tak uz mam to vxr doma :lol: :lol: :lol: 8) 8) Pro mladou na nauceni se ridit:D :D
Přílohy
31012009297.jpg
31012009298.jpg

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: zbuj/kontaktuj pres SZ paskala ju :wink:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Mára_VR6 »

jj, Ale teď tu asi moc nebude, protože řší trabl s autem. Pokud jste viděli v pokecu, co mu udělali......... :evil:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: ne :!: co : :?: : maro :?

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Mára_VR6 »

Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Mára_VR6 »

re5pekt píše:Tak uz mam to vxr doma :lol: :lol: :lol: 8) 8) Pro mladou na nauceni se ridit:D :D
Ty woe, ty teda fotíš :roll: :lol: To bych uměl taky, vyfotit tmu :mrgreen: :lol: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od zbuj »

Skotsky bratre pekne auto jestli budes mit cas hod tady vice fotek-tedy jestli ti to mlada dovoli? :P :P :lol: jo a kolik to ma BHP??? jinak slusne prditko :P :P ale nemenil bych za :gey:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak co Skoťáci????? jak je u vás??? http://www.novinky.cz/clanek/160204-obr ... prava.html
Už máte připravený sněžnice :?: :lol: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od zbuj »

Mára_VR6 píše:Tak co Skoťáci????? jak je u vás??? http://www.novinky.cz/clanek/160204-obr ... prava.html
Už máte připravený sněžnice :?: :lol: :lol:

Ty voe ani nemluv uplna kalamita :P :P :P :P jsem se malem rano pos.al kdyz jsem to videl, jen pro upresneni jo, jejich kalamita je OD 2cm do 5cm snehu a predstav si ze tady je 6 tak si muzes predstavit co se tady deje :P :P :P :P :P o tom ze nejezdi busy atd to je prece samozdrejmost, ale i letadla neletaji :P :P jinak se jim ani nedivim,ze to je nejtuzsi zima za poslednich 25let. jinak ja zatim ziju horsi asi nahore pan Skotak ten uz se nejak podezrele dlouho neozval asi za nim zajedu co snim je :P :P :P :P mu dovest chleba aspon :P :P :P

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od re5pekt »

No, u nas nahore byl jakoze asi hodinovy pokus o snih, ale behem 5 minut byl pryc, tak nevim, ale jak maj bobky, tak tu solej a piskujou jak o zivot :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od rapid.direct »

Micra to je pánové do Phy zlatýýýýý vozítko! Jezdil jsem s ní asi půl roku. Zaparkoval jsem všude a jezdil jsem zadarmo 8) teda skoro zadarmo :lol:

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od standokan »

tato už je moderní já mněl ještě tu micru K10 :wink: a spolehlivost supr a nedělájí problém ten volant?
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od re5pekt »

standokan píše:tato už je moderní já mněl ještě tu micru K10 :wink: a spolehlivost supr a nedělájí problém ten volant?
vubec ne, naopak me bavi jezdit na druhy strane, alespon nejaky to vzruso :lol: :lol:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od TNT »

Hej lidi, proc nam delaji takovy vjeci? Na co jim to tem pitomejm hamburgerum je? :cry: :lol:

Byt i jen koncept, ale....Jen pro Ameriku? :roll:

Volkswagen se snaží o upevnění svých pozic na severoamerickém trhu a také dělá všechno pro propagaci modelu Passat CC. Právě proto je hlavní hvězdou na stánku německé automobilky Passat CC Super Performance Concept v šedém perleťovém laku s výrazně přepracovanými nárazníky a dvacetipalcovými litými koly obutými do pneumatik 245/30 R20. V interiéru jsou použita přední skořepinová sedadla Recaro s dvoubarevným koženým čalouněním a o luxusní atmosféru prostoru pro posádku se mají postarat také černé pianové doplňky.

K pohonu tohoto konceptu slouží přeplňovaný zážehový čtyřválec 2.0 TSI s turbodmychadlem APR stage 3, který může nabídnout tři stupně výkonu. Při nastavení Full Power poskytuje 229 kW (311 k) a točivý moment 424 Nm, při nastavení označeném GT má výkon 185 kW (252 k) a točivý moment 363 Nm a nakonec ve stupni Eco je výkon 163 kW (222 k) a točivý moment 320 Nm.

Volkswagen Passat CC Super Performance Concept si v módu Eco na dálnici řekne o 7,1 litru benzinu na 100 km a ve městě jeho spotřeba vzroste na 8,7 l na 100 km. Oba údaje představují znatelné snížení spotřeby ve srovnání se sériovým vozem vybaveným přeplňovaným motorem o objemu 2,0 litru, který podle amerických norem na dálnici spotřebu 8,4 l na 100 km a ve městě 12,4 l na 100 km.

Tento koncept je dílen designové centra automobilky Volkswagen v Kalifornii a na jeho vývoji se podílelo několik společností. APR se postaralo o turbodmychadlo a sportovní výfukový systém z nerezové oceli. H&R dodalo nové tlumiče i pružiny a Brembo posloužilo brzdovým systémem.


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“