Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od ppfox »

no tak jsem si to rozkliknul a světe div se, je tam na cent přesně stejná sleva na diesel i na benzín, tak to mi taky nekoresponduje s tím, že nikdo nekupuje nafťáky - pořád v tom nemám jasno :D

on pan Prokopec vůbec poslední dobou píše samé "zajímavosti" jsem si nemohl nevšimnout :mrgreen:

edit: stejná sleva v procentech z ceníkovky, ne na cent ale na promile tedy :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Frosttbite
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 30.03.2018 10:23

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Frosttbite »

Zdarec, nemáte někdo zkušenosti s nějakou top naftou v rakousku ?:)

Tankuju zatím Vervu, ale přidávají tam bio naftu a hodně aditiv.

Chtěl bych vyzkoušet nějakou bez bio složky klidně i z čech :)

Ideálně nějaká obdoba aral ultimate, ale z rakouska ?:) ( bydlím u hranic s rakouskem a do německa to mám milion km :D

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od hkr »

Tankuj na ONO, třeba Dolní Dvořiště zaváží z Rakouska a aditivujou na 60 cetanů (tu Diesel+) :good:

A pokud jsi nevěřící Honza, jako všichni ostatní tady, tak ti neporadím, protože já už za marketing jiných sítí čerpacích stanic nejsem ochotný zaplatit ani desetník.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

David Richter
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.04.2018 14:33

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od David Richter »

Zdravím mám takový problém co si týče centrálního odemikani a zamikani...když odemknu a nebo zamknu auto tak je to napojený na klakson někde? Už jsem to měl i na počítači a tam to mám vypnutý...Tak jsem se chtěl zeptat jestli se dá to nějak vypnout aby to jen probliklo?
Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Nwkt »

Ne, na klakson to není. Je to na sirénu

Uživatelský avatar
marek2580
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 16.08.2016 19:36
Bydliště: Zlín

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od marek2580 »

Ahoj, poprvé se letos chystáme autem do chorvatska. Myslím, že dost lidí tady tam jezdí pravidelně a proto bych poprosil o pár rad. V první řadě asi kam jezdíte? Preferujem spíše klidnější místo. Ubytování máte už nějaké odzkoušené a vracíte se zpět nebo jedete "naslepo" a něco najdete až na místě? Možná je to otázka na samostatné téma a pár lidí by se inspirovalo... Každopádně díky za jakékoliv rady
VW Passat Variant B7 2.0 TDI 103kW DSG 2012 Boženka

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od hkr »

Takové téma tu je (akorát přes zimu zapadlo), ale za mě - Chorvatsko je relativně drahá sranda plná lidí, což není pro mě. Proto letos jedu do Řecka autem, je to o pár set km dál a je to jinej svět - levnější, písek a bez lidí. Teda to mám z doslechu, proto to chci letos zkusit. :smoke:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
kubi72
Člen klubu
Příspěvky: 529
Registrován: 16.02.2016 07:33
Bydliště: okolí Litomyšle
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od kubi72 »

Tak do Chorvatska jsem jel autem asi 10, z toho jen dvakrát jsme byli jinde, jinak pořád na samé místo. Zkoušeli jsme i někdy před 4 roky jet na blind, to už bych nikdy neudělal. Všude plno, jen volné apartmány od 90 éček na horu. Co jezdíme k lidem, máme to za 45. Jmenuje se to Grebaštica, je to 20 km pod Šibenikem. Klidný místečko, sprchy na pláži, plno hospůdek, večer třikrát v týdnu nějaká zábava, pro mě dobrý. Lidí tak normálně, když přijdeš v 10 na pláž, tak si lehneš, né teda, že by jsi si mohl vybírat, ale lehneš. Do Šibeniku kousek, aqáč asi 25 km, do Splitu 45, Do Trogiru 40. A že je tam draho, tak to asi jo. Jen kopeček zmrzky 12 kun loni.
______________________________________

VW Passat Variant 2,0 TDI 140 kw 2012 CFFkubiho paštika
______________________________________

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od denis.82 »

Tome kazdy ti asi doporuci neco jineho...za me treba z Chorvatska uz jedine na Pag (Novalja). Neni to ani tak daleko, krasne plaze.
Diky jednomu mistu (Zrce) se tomu sice rika chorvatska Ibiza, ale jinak je tam klid. :D
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od doktor013 »

otoky Brac, Bol, Korcula, nebo ten Pag, Baska na Krku - ci jeste bliz je Medulin na Istrii, hlavne ne Makarskou, nebo Omis, me osobne ani Zadar nic nerika.....je to o tom kdo je kde zvyklej, Makarska a Peljesac jsou po pozarech, ackoliv Peljesac taky dobry, jen je potreba vedet kam /zatoky apod./
- jinak souhlas je to cimdal drazsi a sluzby za h***o ....lidu jak mraky diky musulmanum

- Recko autem super, muzu jen doporucit, jel jsem na Lefkadu a pak zpatky pres Katheriny ....nejvic zazitek a je tam levne oproti Jadranu, cesta pres Serbii a Fyrom zazitek ....
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od teekey »

Asi zalezi hodne na tom jak vypada sestava co jede: mladi, s detmi, se psem atd., zda se chce predevsim valet na plazi nebo i trochu turistiky. My jezdime pravidelne na Basku na Krk, ale posledni roky spis mimo hlavni sezonu. Jinak ty ceny jsou asi opravdu rok od roku horsi, a bohuzel i ta kvalita spis klesa :-/
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od doktor013 »

jj chorvatske DPH 25 % v pohostinstvi je raketa, kazda musle pak trochu zhorkne :baseball: zvlast na ostrovech mi prijde ze to pres leto pekne napali a to i Hypermarketech - potvrzeno od mistnich, takze letos ne a zkusim priste taky mimo sezonu resp. pulku zari
125 kw, BMR, Highline 2008

hanis1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 07.05.2018 22:16

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od hanis1 »

co by jste mi rekli o tomhle Volkswagen Passat 2.0 TDi 103kW 4x4 rv 2007 chystam se ho koupit diky za veskere informace

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Prochy01 »

hanis1 píše:co by jste mi rekli o tomhle Volkswagen Passat 2.0 TDi 103kW 4x4 rv 2007 chystam se ho koupit diky za veskere informace
Nic ti nerekneme, mas svou hlavu a číst umíš, tak si to tu prohledej a procti a neveš stejne stupidní dotazy na několik míst na foru.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
skacel55
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 14.10.2012 15:40
Bydliště: Jevíčko

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od skacel55 »

doktor013 píše: Recko autem super, muzu jen doporucit, jel jsem na Lefkadu a pak zpatky pres Katheriny ....nejvic zazitek a je tam levne oproti Jadranu, cesta pres Serbii a Fyrom zazitek ....
Tyjo skoro 1800km v autě bych teda asi nedal... Ale věřím, že cesta určitě zajímava :good:
Golf Mk3 TD 1997 55kw
Golf Mk4 2001 TDi ASV 180Hp by TDIfun Indigoblau perleffekt http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=319415" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“