Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od doktor013 »

skacel55 píše:
doktor013 píše: Recko autem super, muzu jen doporucit, jel jsem na Lefkadu a pak zpatky pres Katheriny ....nejvic zazitek a je tam levne oproti Jadranu, cesta pres Serbii a Fyrom zazitek ....
Tyjo skoro 1800km v autě bych teda asi nedal... Ale věřím, že cesta určitě zajímava :good:
tak das to za dva dny, vyjezd na noc, rano ubytovacka v Nisi a pak druhy den trada dal a prijedes okolo 16.00....najel jsem celkem asi 5000 km a nafta vychazela neco okolo 10 tis. deleno 4 a je to jako lowcost letenka s autem v miste :rofl: :rofl:

pravda je ale taky ze pro ridice je to docela narocny a proberes se az druhy den po prijezdu....proto min na 14 dni..na tyden se to nevyplati.
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od hkr »

Tak já jedu Chalkidiki, takže jen 1600km, v plánu to mám na jeden zátah a moc se toho nebojím, jestli jet Ploče 1300km nebo Gargáno 1400km, to už je jen jedno Praha-Brno navíc... Navíc tam teď dodělali před asi 14 dny dálnici ve FYROM a Srbsko už bude v červnu též celé dálnice (některé úseky jen půlprofil, ale žádné cukačky po vesnicích), takže tempomat a probudím se až v GR. A ano, cesta je cíl :)
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

hanis1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 07.05.2018 22:16

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od hanis1 »

Prochy01 píše:
hanis1 píše:co by jste mi rekli o tomhle Volkswagen Passat 2.0 TDi 103kW 4x4 rv 2007 chystam se ho koupit diky za veskere informace
Nic ti nerekneme, mas svou hlavu a číst umíš, tak si to tu prohledej a procti a neveš stejne stupidní dotazy na několik míst na foru.
tak to ti díky za info

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od ppfox »

hanis1 píše:
Prochy01 píše:
Nic ti nerekneme, mas svou hlavu a číst umíš, tak si to tu prohledej a procti a neveš stejne stupidní dotazy na několik míst na foru.
tak to ti díky za info
on to možná napsal tvrdě, ale co bys jako chtěl vědět?? ještě by se dalo napsat...leje se do toho nafta, má to náhon na 4 kola a je to 11 let starý...víc se z tvých informací vyčíst nedá a těžko soudit na co vlastně ptáš...
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od doktor013 »

hkr píše:Tak já jedu Chalkidiki, takže jen 1600km, v plánu to mám na jeden zátah a moc se toho nebojím, jestli jet Ploče 1300km nebo Gargáno 1400km, to už je jen jedno Praha-Brno navíc... Navíc tam teď dodělali před asi 14 dny dálnici ve FYROM a Srbsko už bude v červnu též celé dálnice (některé úseky jen půlprofil, ale žádné cukačky po vesnicích), takže tempomat a probudím se až v GR. A ano, cesta je cíl :)
Je to asi tak, nevim jak na ten tempomat no :drinks: Srbsko celkem jde, jen bacha na polise, radi měří, nejezdi pres Bělehrad hlavne, dej okruh. Jinak porad to nemaj hotovy v horách, za Nisi celkem voser,posledních 20 km pred čarou je tam cukarura 80km/h, Fyrom dálnice je neco jako silnice prvni třídy u nas:) dva pruhy nejsou vsude, ten posledni úsek je ale celkem kratkej v horách, ale zase hezká krajina, v Srbsku pozor na odpocivadlech, dost tam kradou, jinak ceny nafty a hlavne v Makedonii brát plnou, ale to vsechno urcite vis, me pomohlo hodne reckoautem, super blázni ti lidi a je tam vsechno, různý storky ale stoji to za to
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od hkr »

Jojo, uz jsem tam registrovany :laugh:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Moral3z
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 11.01.2014 17:01
Bydliště: Kolín

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Moral3z »

https://auto.bazos.cz/inzerat/87911858/ ... R-LINE.php" onclick="window.open(this.href);return false;

R-line prej :laugh:

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Prochy01 »

Pockej...neblazni, to je určitě tady někdo z fora... dost lidi si znáčkama R-line z ciny oblepuje auto, byť z R-line paketu nemají vůbec nic a ještě jsou na to hrdý... samozrejme je to každého vec, ale je to stejne uchylny a směšný, jako si oblepit passata znackama V8 :-D
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od ppfox »

co jako? vždyť na grillu má ten kus čínskýho plastu, tak to je echt erlajn a fertig :laugh: :laugh: :laugh:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
bnd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 13.04.2018 15:33
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od bnd »

hkr píše:Tak já jedu Chalkidiki, takže jen 1600km, v plánu to mám na jeden zátah a moc se toho nebojím, jestli jet Ploče 1300km nebo Gargáno 1400km, to už je jen jedno Praha-Brno navíc... Navíc tam teď dodělali před asi 14 dny dálnici ve FYROM a Srbsko už bude v červnu též celé dálnice (některé úseky jen půlprofil, ale žádné cukačky po vesnicích), takže tempomat a probudím se až v GR. A ano, cesta je cíl :)
Takze uz by to mohlo byt tento rok rychlejsie vravis? :laugh: :good: Minuly rok bola dialnica v FYROM vo vystavbe, tak to rad pocujem ze to je uz urobene. Ja chodievam Kosice -> Paralia, Skotinas nedaleko Leptokarie. Cesta nejakych 1400km minuly rok sme to dali za 14 hodin s prestavkami na pohodu. Vecer okolo 5,6 vyrazis a rano si tam. Len sa zacali kolovat reci, ze srbi budu kontrolovat cas vjazdu auta cez hranice a cas vyjazdu auta cez hranice, kedze sa tam lieta pomerne sviznejsie :rofl: :blush: O tom nevies nieco?
VW Passat B7 2.0 TDI Variant 2011 Trendline CFFB Urano Grey :smoke:

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od hkr »

Viem - mají normální úsekový měření mezi mýtnicema (a možná to maj rozdělený na ještě menší úseky, ale nevím), takže pro mě Srbsko = tempomat 130kmh tachometrových a čau.

:negative: :drinks:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
bnd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 13.04.2018 15:33
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od bnd »

Okej diky za info

Odoslané z ONEPLUS A3003 pomocou Tapatalku
VW Passat B7 2.0 TDI Variant 2011 Trendline CFFB Urano Grey :smoke:

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od doktor013 »

hkr píše:Viem - mají normální úsekový měření mezi mýtnicema (a možná to maj rozdělený na ještě menší úseky, ale nevím), takže pro mě Srbsko = tempomat 130kmh tachometrových a čau.

:negative: :drinks:
No oni maj vetsinou mobilni radary a stoji bud u mytnic i s autem a ano vetsinou pod kopcem, nebo za sloupama nadjezdu s motorkou, ve skarpe apod. :mrgreen: :mrgreen:

Takze bud je vidis a je pozde, nebo je nevidis protoze meri jak partizani v krovi....je to pekna zaparka pokud clovek nema cash, nebo pokud prekrocis o vic jdes na soud a nic je nezajima.....cekas na soudce klidne pul dne....cesta necesta, je to takova sikana jak u VB v 80 letech s cilem vydelat na tranzitu co nejvic...
Přílohy
telelaser.jpg
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
bnd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 13.04.2018 15:33
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od bnd »

uz ich vidim jak o po polnoci budu stat na krajnici s trojnozkou :laugh: :yahoo:
VW Passat B7 2.0 TDI Variant 2011 Trendline CFFB Urano Grey :smoke:

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od hkr »

Cestou jsem videl jen v Mk jednoho s pistoli pod mostem, ale nastesti jela pritulka a ta jezdi pomalinku. Takze nejen klesla spotreba, jeste jsem usetril na pokute. Za to dostala misu seafood po prijezdu :laugh:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“