Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od ricom »

no věř tomu že to závist není.. já si fakt nemohu stěžovat.. na ropu jsem max spokojen.. až přestanu být přesedlám do V6 nebo koupím benz. :tongue:
Nemo píše:Ricom načo tá závisť, daj si ropáka prestavať na CNG a jazdíš aj ty ako kráľ :laugh: :drinks:

Uživatelský avatar
robinnemecek5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 02.06.2011 21:45

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od robinnemecek5 »

https://www.youtube.com/watch?v=4PiwNWZsiM0" onclick="window.open(this.href);return false;
nevim nevim jestli by to ty dnešní fauvé vydržely :D
Volkswagen Passat B8, 2.0 TDI 140kw, Highline

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od ppfox »

robinnemecek5 píše:nevim nevim jestli by to ty dnešní fauvé vydržely :D
no ty kráso...1,20min a z erlajna mám oholenou hujdu :laugh: :laugh: :laugh:

pěkný video :good: :mrgreen:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od Qido »

Normální den na českých silnicích. A 1:15? nooo probleem man!

franc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 20.06.2008 23:55
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od franc »

ahoj všichni,
mám planu koupit dodávku a zvažuju Transportera T5
něco jsem už četl že T4 byli větší držáky atd. Já se pokukuju po motoru 1,9 TDI 77kw. Je to sice slabší motor, ale jezdím tady kolem max do 100km a tak by mi to mohlo stačit. Mám ted Berlingo 2.0HDI a když ho naložím + přívěs tak to celkem jede. U VW 2.5 TDI vůbec neznám motor a nevím jestli se tam něco sere. Je nějaký fatální rok těchto aut co se kazilo nebo na co si dát pozor? Nebo jít lepší do Trafica,Ducata atd? díky za Vaše názory. Rado

newto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 22.06.2010 10:11

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od newto »

tohle jsem náhodou našel, to je nabídka:D

http://auto.bazos.cz/inzerat/40956903/P ... ghline.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od KJirka »

franc píše:ahoj všichni,
mám planu koupit dodávku a zvažuju Transportera T5
něco jsem už četl že T4 byli větší držáky atd. Já se pokukuju po motoru 1,9 TDI 77kw. Je to sice slabší motor, ale jezdím tady kolem max do 100km a tak by mi to mohlo stačit. Mám ted Berlingo 2.0HDI a když ho naložím + přívěs tak to celkem jede. U VW 2.5 TDI vůbec neznám motor a nevím jestli se tam něco sere. Je nějaký fatální rok těchto aut co se kazilo nebo na co si dát pozor? Nebo jít lepší do Trafica,Ducata atd? díky za Vaše názory. Rado
Nevím, na co tu dodávku potřebuješ a kolik najezdíš, ale kdybys sehnal slušnou T4, bude to lepší počinek, než T5. Já ji mám a je to nesmrtelnej dělník. Motor je sice slabingr 1,9 TD ,ale dal jsem tam IC a docela to i jede. Ten motor 2,5 TDI zrovna moc dobrý renome nemá.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak k dodávkám.T4 nejlepší dodávka co jsem měl,ale už rezla. Takže problém sehnat něco slušnýho.Motory v T4 2,5TDI 75KW/111KW/ pětiválec s rotačním čerpadlem,nesmrtelný motor jako je 1,9-ka v oktávce I. T5 je už modernější,ale motor 1,9TDI docela slabota,ale na couračky asi dobrý.Ale slabá spojka a slabá převodovka- 5q v 1,9kách padaj jak hrušky. Já měl 128KW a to jede jako vítr,ale aby to fungovalo je potřeba tomu dát patřičnou péči.Je to celohliníkový motor,válce Nikasil,rozvod ozubenými koli. Takže jak tomu zatopíš dřív než je motor ohřátej budeš za chvíly schánět celej motor. První modely byli více srací.Ty poslední 2007 vejš už byly OK.Ale pokud to člověk koupí má to většinou přes dvě kila,takže si na rozjezd připrav pajdu.Spojka,prodloužení poloosy,pumpa,volnoběžky,vačka?,turbo? T5 je velká opice co papá velké banány. Takže pokud na to nemáš ,raději zvol levnější variantu.Buďto 1,9 v T5 nebo Trafic/vivaro s 1,9-kou/74KW/.Pár jsem jich dovezl a sám jsem byl překvapenej jak ten frantík funguje a docela to i jede.

franc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 20.06.2008 23:55
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od franc »

KJirka: mám ho k podnikání ve stavebnictví najedu zhruba tak 40 000km ročně. Mám teď berlingo a na to nedám dopustit supr auto, ale potřebuju větší a silnější kvůli přívěsu.

Sharik4x4: přečetl jsem něco o transporterech, ale když se dívám po netu tak T4 vyjde na stejné peníze co T5. Už jsem snížil výběr právě na T5, vivaro, trafic. Ale pořád hledám. Je fakt, že ty dodávky mají přes 200tis najeto a cena se taky tak pohybuje.
Berlingo mám 2.0HDI 66kw a vozík s tunou není pr něho problém a nevím jak s těma 1.9.. Někde jsem četl že trafic má taky problémy u té 1.9 v nějakém roku, ale nevyznám se v tom. Hodně známých je má a jsou spokojení. Koukám spíš po motoru 2.0CDTI 84kw máš s tím nějakou zkušenost?
Dodávka bude sloužit i k dovoleným a víkendy na kolech, tak teď nevím jestli neprodat pašíka :? Ten mi teď jen stojí. Rok zpátky jsem najel jen 12tis.

franc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 20.06.2008 23:55
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od franc »

Kdyby jste někdo věděli kdo prodává Transportéra T5, Vivaro ,Trafic v pěkném stavu tak dejte vědět. Jestli někdo dováží auta nebo má někde konexe a umí dovést, tak mi může poslat nějakou nabídku.
Transporter T5 1.9TDI 77kw 5-9 míst
Vivaro a Trafic 2.0CDTI 84kw 5-9 míst
nejlíp serviska, nebo doložené km, 1 majitel, zachovalé, klimatizace, kdyby byl long bylo by supr,
Co říkate na tyto dva
http://auto.bazos.cz/inzerat/43507966/V ... -19TDI.php" onclick="window.open(this.href);return false;
http://auto.bazos.cz/inzerat/43380730/V ... porter.php" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;

dieegoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 28.01.2014 12:14

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od dieegoo »

Dneska těsně před sedmou - Hradecká ulice v HK, černý variant se skyline světly - kdo to byl? :)

danidani
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 30.09.2013 16:55
Bydliště: Cerhovice

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od danidani »

Čistě náhodou, mátě někdo zkušenost s odškodněním pozůstalých po obětech dopravních nehod? Na trhu je hodně společností, které se tím zabývají, ale reference nic moc. Pište negativní i pozitivní. Nebo jestli jste řešil někdo nějak jinak? Od 1.1.2014 je to jinak a nedaří se mi nic moc zjistit.

Díky.

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od hkr »

Ty, nejsem pravnik, ale vim, ze cena zivota je fakticky vycislitelna a je to otazka soudu, resp dohody. Ale je to dost vazny tema, se kterym se i za tu petitisicovku vyplati zajit za dobrym pravnikem.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

danidani
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 30.09.2013 16:55
Bydliště: Cerhovice

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od danidani »

To bych i šel, ale rád k někomu, na koho budu mít z poslední doby dobrou referenci...

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o všem možným i nemožným a nejen o VW

Příspěvek od wlcakk »

Nám když nějaky ko*ot srazil strýce dodávkou a ujel, tak se sama nějaká ,,pojišťovna,, ozvalala, že ze zákona má každý právo na odškodnění za ůmrtí způsobené neznámou osobou. Řidiče se nikdy nepodařilo dohledat ale hodnotu se můj otec dozvěděl a při dědičském řízení.
danidani píše:Čistě náhodou, mátě někdo zkušenost s odškodněním pozůstalých po obětech dopravních nehod? Na trhu je hodně společností, které se tím zabývají, ale reference nic moc. Pište negativní i pozitivní. Nebo jestli jste řešil někdo nějak jinak? Od 1.1.2014 je to jinak a nedaří se mi nic moc zjistit.

Díky.
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“