Passat b6 1.6mpi (BSE), 2006 - palivovy filtr

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
hago77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 20.07.2013 17:06

Passat b6 1.6mpi (BSE), 2006 - palivovy filtr

Příspěvek od hago77 »

Ahoj,

pořídil jsem pasika 3C variant 1.6 mpi (BSE), r.v. 2006. Začal jsem běžnou výměnou všech náplní a filtrů, ale palivovy filtr nemůžu nikde najít, ani servisak ho nenašel. Měnil ho někdo na této motorizaci? Snažil jsem se už najít nějaké informace, ale bez úspěchu. U nádrže není kde by podle některých měl být. Jinak nevím kde hledat. Servisak mi nabízel možnost, že privodni hadici můžu rozriznout a filtr tam nainstalovat, ale to jsem zatím nechtěl. Tak snad bude někdo z vás vědět. Díky

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat b6 1.6mpi (BSE), 2006 - palivovy filtr

Příspěvek od sharik4x4 »

Těžko ho najdeš, když tam není. Je tam jen sítko u čerpadla. Neřeš to a jezdi. Výrobce věděl , proč ho tam nedal.

hago77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 20.07.2013 17:06

Re: Passat b6 1.6mpi (BSE), 2006 - palivovy filtr

Příspěvek od hago77 »

Ok. Tím je to teda vyřešené. U předešlých benzínových aut jsem ho taky neměl, ale stejně mi je divný, že se ten filtr dá koupit a přitom se vyměnit nedá.

Uživatelský avatar
laco laslo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 802
Registrován: 07.05.2009 15:37
Bydliště: Brno- venkov

Re: Passat b6 1.6mpi (BSE), 2006 - palivovy filtr

Příspěvek od laco laslo »

Měl jsem pětkového golfa se stejným motorem a tam palivový filtr byl. Nechápu proč ho Golf má a Passat ne.
Byl zespodu karoserie před zadním kolem na straně spolujezdce.
VW Golf VII Variant 1,4 TSI

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“