Ostřikovače

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Ostřikovače

Příspěvek od zbuj »

Palko píše:Sundat masku, povolit a vysunout pravou část nárazníku, levá se nemusí pod podběhem vyšroubovat, pokud se ztrácí kapalina tak budou prodřené vedení k ostřikovačům o pravou část nárazníku, oprava je jednoduchá, rozcvaknout trubku a nasadit mezikus který spojí oba konce, zabandážovat kvůli dalšímu kontaktu s nárazníkem a je hotovo. Je to známá nemoc pašíků, pak můžete dolívat a dolívat a divit se kudy se ztrácí kapalina.
Jo super diky moc pokusim se to osefovat, ale az bude trochu tepleji. Jo hosi a ten klic musi byt nejaky specialni prislo mi totiz, ze ta matka je tak daleko zasroubovana, ze kdybych tam dal norm. orech tak to k te matce ani nedosahne protoze tam vadi ten sroub... nevim jestli me chapete, ale prijde mi to, ze bych potreboval tu 13 ve tvaru klice na svicky takovy dlouhy aby se tam vesel i ten zavit.... no pokusim se to splasit nekde..... ale diky moc. Zatim

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače

Příspěvek od Palko »

zbuj píše:
Palko píše:Sundat masku, povolit a vysunout pravou část nárazníku, levá se nemusí pod podběhem vyšroubovat, pokud se ztrácí kapalina tak budou prodřené vedení k ostřikovačům o pravou část nárazníku, oprava je jednoduchá, rozcvaknout trubku a nasadit mezikus který spojí oba konce, zabandážovat kvůli dalšímu kontaktu s nárazníkem a je hotovo. Je to známá nemoc pašíků, pak můžete dolívat a dolívat a divit se kudy se ztrácí kapalina.
Jo super diky moc pokusim se to osefovat, ale az bude trochu tepleji. Jo hosi a ten klic musi byt nejaky specialni prislo mi totiz, ze ta matka je tak daleko zasroubovana, ze kdybych tam dal norm. orech tak to k te matce ani nedosahne protoze tam vadi ten sroub... nevim jestli me chapete, ale prijde mi to, ze bych potreboval tu 13 ve tvaru klice na svicky takovy dlouhy aby se tam vesel i ten zavit.... no pokusim se to splasit nekde..... ale diky moc. Zatim
To není 13 klíč ale 10 je tam 6-tka matka nejlepší je na to použít prodlouženou desítku malý ořech z gola sady s nástavcem a šroubovákem.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Ostřikovače

Příspěvek od zbuj »

Jo tak desitka... a na co ten sroubovak? a nasadit to potom jde v pohode?? diky.

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače

Příspěvek od Palko »

zbuj píše:Jo tak desitka... a na co ten sroubovak? a nasadit to potom jde v pohode?? diky.
Šroubovací nástavec do kterého si dáváš bity a malé ořechy abys tam nemusel velkou golou.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Ostřikovače

Příspěvek od zbuj »

Jo takhle :P :P :P :P rozumim jsem trosku zabrzdeny :roll: :oops:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“