Ostřikovače

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Ostřikovače

Příspěvek od zbuj »

Caute lidi mam takovy dotaz, jestlipak nekdo mate stejny problem s ostrikovacem jako ja. Naliju si v pohodicce tak 5 litru do nadrzky ''dvakrat'' si odstriknu a uz mi blika kontrolka ze tam nic neni... tak nevim jako kolit si to papne nebo jestli to nemam praskle nebo dirku nekde... nebylo to jenom jednou... asi tam ma dirku. da se na to nejak prijit kde je?? Dikec

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ostřikovače

Příspěvek od Mára_VR6 »

Mno, tak to je nárazník s maskou dolů a pak se dostanes k bandasce
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Ostřikovače

Příspěvek od zbuj »

Takze mam tomu rozumet, ze to nikomu nezere tak hodne jo?? A co je vetsi pravdepodobnost ze je praskla nadobka nebo je durka v nejake hadicce?? Jinac dik.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ostřikovače

Příspěvek od Mára_VR6 »

No to ne.... pokud 2× stříkneš, tak určitě ti nevyletí 2 litry na ráz.... že ne :?: :!: :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Ostřikovače

Příspěvek od zbuj »

Caute nemohl by mi nekdo poradit jak se nejlepe dostat k nadobce na odstrikovace jen abych zjistil od kud to tece... Nevim treba jestli by to neslo nejak pres kolo z boku nebo musim cely spoiler vytahnout??? Taky je dost mozne ze kdyz mi menili xenon tak ze zapomeli napojit hadicku na svetla tak to tamtudy tece... Cert vi. Tak co myslite kudy se tam nejlepe dostanu??? Dikec

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ostřikovače

Příspěvek od Mára_VR6 »

Chlapáku :!: :old: Hledej :wink: Máme tu přeci FAQ a mistra Paskala :D
Tady a je to hned na 1. stránce :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=75130
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Ostřikovače

Příspěvek od zbuj »

No to sice jo uz jsem to mel parkrat otevrene, ale nevim co mam zkusit drive respektive jak se k te nadobce nejlepe dotat??? bud to pres naraznik, nebo jestli to jde i nejak jinak?? diky mooooc Maro :P :P :P

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ostřikovače

Příspěvek od cosby »

teď jsem to dělal.Musí nárazník dolů,jinak se nedostaneš.Jinak pokud by ti to teklo,tak to snad poznáš né?Naliješ a pokud nenajdeš pod autem louži tak je to OK.Spíš někde prasklá hadička nebo spoj,třebas ti to chčije někde bokem jen když ostřikneš-když vznikne tlak.
Jinak dnes jsem si odkódovával ostřik světlometů a dodatečné setření,myslím si,že obojí je zbytečné.ten ostřik světel tomu stejně moc nepomůže a žere to kapaliny jak sviňa a to dodatečné setření po ostřiku to akorád kolikrát rozmaže

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Ostřikovače

Příspěvek od zbuj »

Nazdarek tak na to uz jsem taky prisel, ze je treba cely naraznik dolu az do ted jsem si s tim hral od rana a neuspesne sundal jsem blatni kryt srouby dole na spoileru nahore taky, ale zrada ty dva maticove srouby co jsou na obou stranach ze vnitr narazniku se mi nepodarilo oddelat nemate nekdo nejaky zpusob na to?? uz jsemi citil od kud to tece je to skoro dole pri spoji hadicky s nadobkou, ale abych na to videl potrebuju aspon trochu ten spoiler odsunout.... takze jsem to nechal na pozdejc az bude trochu tepleji venku a nazbiram vice rad jak na to mam i schema jak na to, ale je to tam nejak moc jednoduse - me to tak neprislo :P jinak co se tyce ostrikovace na svetla normale si to nech zaple zere to minimalne a ja mam napr. nastavene, ze pri prvni ostriknuti jde na svetla i na sklo, ale pri druhem ostriknuti jenom na sklo je tam urcity interval - takze na svetla toho jde minimalne- nebo spise ne pokazde.... Zatim.

Uživatelský avatar
matte
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 13.11.2008 17:54

Re: Ostřikovače

Příspěvek od matte »

také jsem měl problém s ostřikovačem světel ,parkrát jsem ostříkl a nádoba prázdná .Vyndal jsem pravou mřížku a odpojil konektor a mam klid ,stejne ja to na prd akorát to žere vodu
matte

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ostřikovače

Příspěvek od cosby »

Na ty matky jsem použil prodlužovák z gola sady-ten dlouhý,na to ořech 13 a do toho 10 trubkový klíč

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ostřikovače

Příspěvek od Mára_VR6 »

matte píše:také jsem měl problém s ostřikovačem světel ,parkrát jsem ostříkl a nádoba prázdná .Vyndal jsem pravou mřížku a odpojil konektor a mam klid ,stejne ja to na prd akorát to žere vodu
Souhlas, asi jediný schopný řešení :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ostřikovače

Příspěvek od cosby »

jednoduší je to odkódovat v BSG :D

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače

Příspěvek od Palko »

Sundat masku, povolit a vysunout pravou část nárazníku, levá se nemusí pod podběhem vyšroubovat, pokud se ztrácí kapalina tak budou prodřené vedení k ostřikovačům o pravou část nárazníku, oprava je jednoduchá, rozcvaknout trubku a nasadit mezikus který spojí oba konce, zabandážovat kvůli dalšímu kontaktu s nárazníkem a je hotovo. Je to známá nemoc pašíků, pak můžete dolívat a dolívat a divit se kudy se ztrácí kapalina.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
Kapacitak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 30.06.2008 14:54
Bydliště: kósek vod Plzňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače

Příspěvek od Kapacitak »

Mára_VR6 píše:
matte píše:také jsem měl problém s ostřikovačem světel ,parkrát jsem ostříkl a nádoba prázdná .Vyndal jsem pravou mřížku a odpojil konektor a mam klid ,stejne ja to na prd akorát to žere vodu
Souhlas, asi jediný schopný řešení :mrgreen:
No a já jsem to vyřešil tím že jsem vyhodil pojistku, tedy ona mi praskla sama když jsem v mrazu chtěl ostříknout.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“