Koupě 3C

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
padro25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.01.2009 13:41

Koupě 3C

Příspěvek od padro25 »

jsem tu nový a přemýšlím nad koupí starší 3C, ale nevím jakou výbavu,líbí se mi vše,ale jde my také o to abych to využil.chtěl bych nějaké vaše poznatky,co vám hodně chybí nebo co využíváte hodně a co ocenujete.děkuji :)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: koupě 3c 2

Příspěvek od Mára_VR6 »

čauky, to záleží na tobě, jaký máš nároky a požadavky. Já třeba už bych nechtěl auto bez kůže a bixenonů. A samo dalších věcí, jako dešťák, komplet výhřevy sklel a sedadel atd.....
Pak dál - co chceš?? diesel × benzín, limo × kombajn. Je toho moc. Hlavně teda záleží, kolik máš v prasátku :mrgreen: A pak jak se rozhodneš - starší, víc najeto × větší výbava a mladší, neolítaný × menší výbava
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

padro25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.01.2009 13:41

Re: koupě 3c 2

Příspěvek od padro25 »

no koukam na nějakýho kombika z německa kolem 300,určitě chci bi-xenony,kůži jen po stranách,co parkovací senzory?spíš se my to líbí :lol:

padro25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.01.2009 13:41

Re: Koupě 3C

Příspěvek od padro25 »

jo a musí to být nafta,kamarád ze servisu a co je dováží my doporučujou jen 1.9

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Takže Highline s Alkantarou. Parkovací senzory, na tom bych nebazíroval. Dají se v poho dodělat.
JJ 1.9, kluci co je mají, si je pochvalují. Narozdíl od nás, co máme 2.0 :roll: Trochu si to tady pročti a udělej si vlastní názor
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

padro25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.01.2009 13:41

Re: Koupě 3C

Příspěvek od padro25 »

už jsem četl,ale na druhou stranu si myslím že ty 2.0nebudou tak špatný je to kapka v moři co jsou špatný,to je jako ve všem,ale mám právě strach abych na něco takovýho nenaletěl.mám ještě hypotéku a trochu by my to hnulo s rozpočtem.jinak jaký je v tom poježdění?měl jsem jedničkovou octavku a ted mám čtyřkovýho golfa v Gti

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Tak to počkej až sedneš do Paštiky, budeš myslet, že jsi v jiným světě, no možná trochu přeháním, ale kombinace podvozku, ASR, ESP, EDS a elektrickýho servořízení je super. Já když sednu do G IV, co má manželka, tak si myslím, že si rozbiju hubu.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

padro25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.01.2009 13:41

Re: Koupě 3C

Příspěvek od padro25 »

tak to si mě velmi mile překvapil :) o to víc ho chci.ještě se chci zeptat jestli je krom výbavy rozdíl v označení,myslím tím dílenské zpracování třeba u highlinu oproti trendlinu

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Teď ti trochu nerozumím, myslíš jako že má Trend horší dílenské zpracování než třeba High???
Jinak pokud ho budeš brát z DE, tak tam je i výbava Basis - to je social edition, která se v čr ani nikdy neprodávala.
Basis
Trendline
Comfortline
Business
Highline - v serii pouze kůže
Executive - zde už i Bixenony
Pak jestě nějaký akční pakety.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

padro25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.01.2009 13:41

Re: Koupě 3C

Příspěvek od padro25 »

na to jsem se chtěl právě zeptat,jestli není něco třeba jako ty vrzající plasty,jestli jsou tam i jiný maličkosti v čem je highline lepší,protože koukám že ty ho máš

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

jj mám, neboj plasty vržou i mě :mrgreen: Ale dá se to vychtat. Víš jak - když ho miluješ, není co řešit :lol:
Třeba když budeš mít kožich, tak máš automaticky výhřevy ve předu (já mám teda i vzadu) a sportovní sedačky. To se třeba podívej na moje fotky a uvidíš, jak ty sedáky mají boční vedení.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

padro25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.01.2009 13:41

Re: Koupě 3C

Příspěvek od padro25 »

je to fešák,pěkná kombinace,jen u mě nepraktická musím mít černej interier,jsem prase a mám psy :lol: ,koukám ale že s ním moc nejezdíš :mrgreen: kolik ty motory tak vydrží,já jezdím 60 až 80ročně

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Dík, já jsem na světlej int zatíženej. Kolik vydrží netuším, ale už asi nemám iluze, že tyhle motory najedou půl míče, jako starý TDíčka
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

padro25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.01.2009 13:41

Re: Koupě 3C

Příspěvek od padro25 »

to abych ho hodně šetřil :cry: ještě se chci zeptat u kombika na elektricky zaviratelnej kufr,to je v zakladu?na mobile to tam nikde nepíšou

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Jak myslíš elektricky?? Pokud myslíš servo zámku, tak ano. Ale pokud myslíš kufr na tlačítko, že zmáčkeš a on se ti sám zavře a otevře, tak to jsem viděl jen párkrát a jen u 3.2FSI v Plný Palbě.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“