Koupě 3C

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
padro25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.01.2009 13:41

Re: Koupě 3C

Příspěvek od padro25 »

Barthez píše: To by me taky zajimalo, jestly to jde dodelat a jak...... Mam sklo pojistene na 20k, tak by to bylo v pohode...... Jinak to EL. otevirani zadnich vrat je kolem 12K i s kabelazi a kodovanim. Tenkrat jsem resil jak to dodelat a kdyz jsem zjistil kolik chtel za 2 motorky do strechy ( kazde auto ma uz pripravu ), tak jsem si rekl ze jeste pockam :-)
za dvanáct to není tak hrozný,jen to nesmí vědět mladá :mrgreen: ,a to se otevírá i klíčkem?

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě 3C

Příspěvek od Barthez »

padro25 píše:
Barthez píše: To by me taky zajimalo, jestly to jde dodelat a jak...... Mam sklo pojistene na 20k, tak by to bylo v pohode...... Jinak to EL. otevirani zadnich vrat je kolem 12K i s kabelazi a kodovanim. Tenkrat jsem resil jak to dodelat a kdyz jsem zjistil kolik chtel za 2 motorky do strechy ( kazde auto ma uz pripravu ), tak jsem si rekl ze jeste pockam :-)
za dvanáct to není tak hrozný,jen to nesmí vědět mladá :mrgreen: ,a to se otevírá i klíčkem?
jj tak to vychazelo bez slev, kdyz se nekde sezene sleva, tak to pujde levneji. Musej se pridelat 2 motory na panty u strechy a dat kabelaz + tlacitko na spodek tapecu zadnich vrat a pak nakodovat ( nebo to bude chidit samo prez klicek jako se otevira ted ). S tim kodovanim mi to nebyl schopen nikdo rict presne, ale to uz bude pak malickost....
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

padro25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.01.2009 13:41

Re: Koupě 3C

Příspěvek od padro25 »

Barthez píše:
jj tak to vychazelo bez slev, kdyz se nekde sezene sleva, tak to pujde levneji. Musej se pridelat 2 motory na panty u strechy a dat kabelaz + tlacitko na spodek tapecu zadnich vrat a pak nakodovat ( nebo to bude chidit samo prez klicek jako se otevira ted ). S tim kodovanim mi to nebyl schopen nikdo rict presne, ale to uz bude pak malickost....
tak to bude asi první věc co si tam nechám dát,už se nemůžu dočkat až mi přijdou peníze a pašíka si taky koupím :)

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě 3C

Příspěvek od CoolXman »

Zdravim kolegy, jsem taky poptávající 3C. Ale musim říct, že zatim co jsem tak koukal, tak 300 kolíků vystačí tak na paštiku v sociální výbavě, která mě vyloženě uráží a nasírá. Tzn. gumáč volant, bez maxidotu a podobnejch naprosto základních věcí, dokonce jsem četl o těch 2 reprácích jen vepředu, to mě úplně položilo. Nevěděl jsem jestli mám brečet nebo se smát. Můžu potvrdit co se tady psalo o Fordu v souvislosti např. s vyhříváním oken, jako majitel Focuse za mnohem míň peněz, aspoň ty 4 bedny jsou snad všude, mám koženej paket, titan dekor, vyhřívaný sesle a to neni žádná Ghia nebo Titanium, jenom Futura, což je něco jako Trend. Nemám ESP a tempo, tady zase výhoda v podobě základu u 3C. Takže za 300 to vidim tak na trendline, max. Comfortlajn a bez většiny těch všech vymoženin co tu byly zmíněny. Na Sportlajnka, resp. Hajlajnka to chce aspoň těch 350, resp. 400. Mluvim o motoru 1,9, kombi, rok 2006. Tak uvidim, co se sežene. Kdyby někdo o něčem věděl v ceně kolem 350, nechť se mi ozve, budu rád. Díky a zdarec
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě 3C

Příspěvek od re5pekt »

350-400 za highline, lol, to muj comfortline me stal podstatne vic, taky nevim, jestli se smat, nebo brecet :lol: :lol: :lol:
Takze za 400 koupis ted opravdu slusnyho passata :wink:

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Koupě 3C

Příspěvek od zbuj »

No co bych mohl dodat.... snad asi bych se v tehle veci nebal trochu si priplatit a mit velky luxus :P :P :P prece jenom 400 neni zas tak moc za takovou karu :lol: :lol: :lol: a hlavne pocitej s tim, ze ikdyz je to pomerne nove auto tak jeste do neho budes muset neco vrazit aby jsi o nem vedel co a jak. Mam s tim vlastni zkusenosti tyden po koupi pastiky odeslo pal. cerpadlo, xenon, b. deksy.... takze pocitat s tim, ze se neco muze i tak posr.t :P :P :P Nehlede na to, ze ted je asi vubec nejlepsi cas na koupi auta v dobe svetove krize :P :P :P :P Tak gooood luck.

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě 3C

Příspěvek od re5pekt »

proc mi to kua nikdo nerek predtim, ze bude svetova krize? Mozna bych s koupi pockal na ted :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Koupě 3C

Příspěvek od zbuj »

ty woe to jsi se nemohl zeptat :P :P :P :P :P :P :P :P bych ti to rekl, ale ty by jsi mi neveril pote co by jsi videl jak Topolanek rika, ze se nas to ani nedotkne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě 3C

Příspěvek od CoolXman »

Krize je super když kupuju Čechách, ale zboží a službám ze zahraničí to moc nepřeje. Podívejte, kde je kurz CZK vůči USD nebo EUR? Sice pořídím pašíka za 13000 EURO třeba, což je super, ale ještě před 2 měsíci bych dal v přepočtu na český mnohem míň. Stejně tak dovolený.
Jinak s dodatečnýma nákladama po koupi moc nepočítám, chci 1,9TDI, né 2,0TDI :mrgreen:
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Koupě 3C

Příspěvek od zbuj »

No vsak ten kurz pro nas (me a respyho) je super vid :P :P :P :P :P :P a co se tyce te tvoji 1.9 tak bych se tak moc neradoval :lol: :lol: to jenom nejakej chytrak vymyslel, ze 1.9 se nekazi protoze se o ni nepise, jenom si nejak neuvedomil, ze je tady vice 2.0 - ku :P :P :P :P Ale to uz je na tobe, at potom nejsi nasvany, ze te do kopce predjede stejna pastika jenom v zadu s cislem 2.0.... Si myslim ze pastika je docela velke auto a ta 1.9 je dostacujici, ale ne odpovidajici mym potrebam :P :P :P :P To uz je kazdeho vec nazoru ze..... Tak good luck pri koupi.

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě 3C

Příspěvek od CoolXman »

Nebojte se pane :lol: , počitam se standard chipem na 100kw a věřim víc sice stařičkému ale prověřenému motoru poslední generace 1,9TDI, která se v OII moc nekazí. Když bych šel do 2.0TDI, tak už by to mělo radši bejt s CR, ale to znamená v podstatě nový auta, páč jsou to roky 2008 a vejš. Ale je fakt, že výběr pašíků 1,9TDI je poněkud omezenější. :wink:
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě 3C

Příspěvek od newmann75 »

CoolXman píše:Nebojte se pane :lol: , počitam se standard chipem na 100kw a věřim víc sice stařičkému ale prověřenému motoru poslední generace 1,9TDI, která se v OII moc nekazí. Když bych šel do 2.0TDI, tak už by to mělo radši bejt s CR, ale to znamená v podstatě nový auta, páč jsou to roky 2008 a vejš. Ale je fakt, že výběr pašíků 1,9TDI je poněkud omezenější. :wink:

souhlasím,kolego. Já mám 1.9 a max spokojenost. Výkon je solidní . čip na 100kw 310nm krouťák. Fakt to jede velmi slušně a bez jediné závady na motoru. Spotřeba do 6 ti litrů a to nejezdím jak důchodce :-)
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě 3C

Příspěvek od CoolXman »

Děkuji, to se pěkně čte. Budu pak tajně doufat, že se žádné větší závady taky nevyskytnout :mrgreen:
Tak těď už jenom si přát, aby se za měsíc nedostal kurz koruny třeba na 32 CZK/EUR.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě 3C

Příspěvek od Barthez »

CoolXman píše:Děkuji, to se pěkně čte. Budu pak tajně doufat, že se žádné větší závady taky nevyskytnout :mrgreen:
Tak těď už jenom si přát, aby se za měsíc nedostal kurz koruny třeba na 32 CZK/EUR.
Tak tak 1.9 a je klid po pesine :-)
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“