Řazení - problém

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
michalbrazdil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.02.2009 13:50

Řazení - problém

Příspěvek od michalbrazdil »

Cau pašáci, před týdnem sem si koupil pasata 2007 2.0tdi - najeto cca 45 tis., auto je jako nove v bezvadnem stavu až na jednu věc při řazení spatečky - opětovném vrácení do neutrálu a pokusu o zařazení jedničky ( budto desne na silu nebo musim vymacknou spojku a teprve potom zaradit za jedna) nevite kde by mohla byt chyba??? jkdyz pominu tohle a razeni od 1 - 6 neni problem a to same naopak.....

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Řazení - problém

Příspěvek od newmann75 »

michalbrazdil píše:Cau pašáci, před týdnem sem si koupil pasata 2007 2.0tdi - najeto cca 45 tis., auto je jako nove v bezvadnem stavu až na jednu věc při řazení spatečky - opětovném vrácení do neutrálu a pokusu o zařazení jedničky ( budto desne na silu nebo musim vymacknou spojku a teprve potom zaradit za jedna) nevite kde by mohla byt chyba??? jkdyz pominu tohle a razeni od 1 - 6 neni problem a to same naopak.....
troufám si tvrdit že to je naprosto normání jev
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Řazení - problém

Příspěvek od Mára_VR6 »

A dělá to i když je auto zahřátý. Jde mi o olej v převodovce. Třeba ho zkontrolovat.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Řazení - problém

Příspěvek od zbuj »

cao no ja pridam jednu takovou zkusenost, pokkud by se ti postupem casu stavalo, ze to jde hur a hur a pridalo by se k tomu treba i dvojika jakoze by sla taky spatne, tak si myslim, ze mas spojku v prd.li tak na 90pr. ale jestli ti to dela jenom ze zpatecky na 1.cku tak to je zatim v poho... Znamy mel podobny problem uz mu chteli menit prevodovku nastesti jsem zavolal znamemu a na 100pro to byla spojka-asi to treba vite, ale ja jsem to do te doby nemel ani tusku o tom :lol: :lol: :lol: Takze jezdi a kdyby jsi mel pochybnosti uz i u jinych rychlosti, tak je treba to resit. Zatim

Uživatelský avatar
sarmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Řazení - problém

Příspěvek od sarmo »

no ja mám problém aj pri spiatočke, jednotke aj dvojke. Ale je to len občas. Nezáleží na tom či je motor studený, alebo zohriaty. v servise mi povedali že im sa chyba neprejavila a že sa z takouto chybou nestretli. Ak máte niekto skúsenosti, alebo obdobné skúsenosti napíšte. ďakujem za radu!

Ricardix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.03.2009 12:19

Re: Řazení - problém

Příspěvek od Ricardix »

Bratu to ani neries ... priprav sa na ine veci ne ze ti ide tazko zaradit ryhlost. to som prestal riesit uz pri 5000tisicoch

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Řazení - problém

Příspěvek od newmann75 »

sarmo píše:no ja mám problém aj pri spiatočke, jednotke aj dvojke. Ale je to len občas. Nezáleží na tom či je motor studený, alebo zohriaty. v servise mi povedali že im sa chyba neprejavila a že sa z takouto chybou nestretli. Ak máte niekto skúsenosti, alebo obdobné skúsenosti napíšte. ďakujem za radu!
A co jsi čekal,že ti v servise řeknou??? :?:
To je normální alibistický termín ,který používají vždy ,když něco neumí nebo se jim to nechce řešit :!:
CC 2014
1.4 TSI

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“