Prosím o radu - Zjištěna úplná servisní historie vozu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Prosím o radu - Zjištěna úplná servisní historie vozu

Příspěvek od mrmaryII »

duffo píše:no to som urobil a tiez neboli velmi mili v tejto oblasti, akurat mi prezradil ze auto bolo podrobene zvolavacim kontrolam a to bolo vsetko. a ta pisomna ziadost ma celkom zaujima,nevie niekto o tom trocha podrobnejsie prosim?
Tak oni ani nemozu byt v tomto velmi ustretovy a to z tohto dovodu:

Vypis z ELSA

© Volkswagen AG

Jakékoli předávání, distribuce nebo rozmnožování, ale také jakékoli použití, které odporuje určení a/nebo neslouží interoperabilitě, je zakázáno.


Výjimka: Rozmnožování nebo tisk k internímu použití v rámci provozovny je bez písemného povolení ze strany Volkswagen AG dovoleno, pokud jde o interní účel využití uvnitř provozovny. Pod pojmem využití uvnitř provozovny se rozumí použití v provozovně se shodným číslem provozovny


Výjimka: Výtisky tabulek údržby, informací o pracovních časech a protokolů měření lze předávat zákazníkům.

Předávání technického know how i všeobecných technických informací autorizovaným zákazníkům NORA (podle zásad NORA společnosti VW AG) je ve zkrácené podobě povoleno.
Z tohoto ustanovení jsou výslovně vyňaty:

1. Informace a data z databáze RESERVE, resp. z historie oprav.

2. Informace týkající se svolávacích akcích.

3. Obsah informačního prostředku Příručka techniky servisních služeb.

4. Informace a data sloužící k opravám elektronických součástí.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu - Zjištěna úplná servisní historie vozu

Příspěvek od Rudi »

JETR píše:Dušujou se mi že o ničem nevěděli, a věřím jim.
To by mi potom do smlouvy při koupi nedával garanci na ujeté kilometry když v blbé databázi VW je záznam při 146 tisíci kilometrů.
Bohužel byli podvedeni oni a teď musí platit. A když vidím kolik bylo stočeno tak bych řekl že z toho nevyjdou zase tak levně.
Stočeno je cca 15 tisíc kilometrů jen kvůli magické hranici 150 tsíc jak tady říkal Mára, a stát je to bude minimálně 15tisíc korun protože si vyberu kola tak za 30 tisíc podle katalogu.
docela by mě zajímalo, jak si dopadl? já bych to hádal na sliby, chyby...
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu - Zjištěna úplná servisní historie vozu

Příspěvek od juraj_vranak »

kuwa, takže i 3C jse stocit uplne v klidu ??? mnel jsem za to, ze to skoncilo rocnikama 2000...
jinak se zeptam, vim podle svoji B5, ze jsem mnel prepasany tacho, a VAG to nedokazal poznat, kolik je skutecnejch, jelikoz se to proste prepsalo, ale prej po roce 2000 se to sice prepsat na tacho dalo a prej skutecny km v RJ nekde zustaly a dali se vytahnout..jak je to tedy do opravdy ? a ja k je na tom 3C ?? tacho se prepsat da, ok, s tim jsem i pocital, ale v RJ taky ? nebo se to bude dat vytahnout ? (skutecny km ) druha vec je volba vypisu primo z VW... dik vsem...

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu - Zjištěna úplná servisní historie vozu

Příspěvek od ejne »

u 3C sa to da prepisat presne tak isto lahko ako u ostatnych treba len troskusikovnosti a aj spravny aterial nato treba mat.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“