Zamlžování hl. světlometu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
brezovic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 15.12.2008 21:05
Bydliště: Hranice na Mor.
Kontaktovat uživatele:

Zamlžování hl. světlometu

Příspěvek od brezovic »

Dobrý večer všem fandům VW a Passatů obzvlášť :wink: . Jsem tu poprvé a snad na správném místě. Potřeboval bych od kohokoliv z vás poradit s problémem neustálého zamlžování LP hlavního světlometu (spíš už to momentálně vypadá, že je tam stálá hladina vody, tudíž se bude zítra opět vysušovat fénem :evil: ). A zároveň jak poznám výrobce světla (HELLA, VALEO) pro případ, že už snad raději koupím nové.
Světlo není na pohled nikde poškozeno a krytky jsou na místě. Zvládnu demontáž? Jde o Passat 3c r.v. 2005 2.0TDI 103kW highline ne xenon. Předem dík komukoliv kdo mi poradí.

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Zamlžování hl. světlometu

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: tady trocho pohledej http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=75130 jetu navod,natom svetle je napsano ci to je Hella nebo Valeo aj na tech gumovejch krytkach co krejou dury pro zarovky :wink:

brezovic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 15.12.2008 21:05
Bydliště: Hranice na Mor.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamlžování hl. světlometu

Příspěvek od brezovic »

OK a dík :ura1: Aspoň vím co budu dělat v neděli :!: .

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zamlžování hl. světlometu

Příspěvek od cosby »

Taky jsem to dělal-nedávno.vytáhl,vysušil fénem,dookola jak je lepené jsem to znova přejel terosonem a krytky žárovek znova přetěsnil silikónem

brezovic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 15.12.2008 21:05
Bydliště: Hranice na Mor.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamlžování hl. světlometu

Příspěvek od brezovic »

Dík, ele už jsem na to neměl nervy tak jsem dnes naěel na Aukru funglovku (2499Kč), hned objednal a v uterý můžu přehodit. Chci to dělat sám, snad to zvládnu :roll: podle návodu od borců tady z klubu. Pokud máte někdo nějakou vycytávku, nepohrdnu žádnou dobrou radou. Díky :D .

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zamlžování hl. světlometu

Příspěvek od cosby »

co funglovku??Světlo?Halogenové?Za ty prachy to bude pirát s kvalitou pochybnou

brezovic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 15.12.2008 21:05
Bydliště: Hranice na Mor.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamlžování hl. světlometu

Příspěvek od brezovic »

Dle prodejce je to orig. Hella tak uvidím jak to dojde. Vím, že normálně stojí jednou tolik a taky vím, že jsou lidi co to prostě takhle dokážou sehnat. Otázka je kde, ale to mě netrápí potřebuji funkční světlo a to snad bude. Tak zdarec.

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Zamlžování hl. světlometu

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: co to stare, nechces nechat za par kacek :?: :wink:

brezovic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 15.12.2008 21:05
Bydliště: Hranice na Mor.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamlžování hl. světlometu

Příspěvek od brezovic »

Jo jo nebyl by problém ale všechno je jinak :evil: . Prodejce mě napsal, že údajně dle jejich logistické chybě došlo k tomu, že světlo prodal kolega někomu jinému :!: i když mi po tel. slibil, že světlo hned balí a odesílá (bylo to přes Aukro).Takže takto jsem dopadl. Takže asi nezbývá než zjistit odkud se tam ta vlhkost dostává a zasilikonovat. Dávat zhruba 6000kč za nový se mě momentálně nechce, protože dva měsíce zpátky odešlo pal. čerpadlo-10000kč a min. měsíc jsem ztratil klíček-5000kč. Ale jinak je to v klidu :cry2: . Tak zatím zdarec.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“