Soundsystem dynaudio-problem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Vlados
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko

Re: Soundsystem dynaudio-problem

Příspěvek od Vlados »

jo jo, cena to špatná neni, ale pokud se nemýlim, tak tam někdo psal cenu jen za předek a to můžeš mít v podstatě co si vymyslíš, ale říkám, že nevim jak to hraje, tak nechci být chytrej. Vzhledem k tomu, že mám kamaráda, co má dobrej kontakt na Alpinu, se kterou jsem byl dosud maximálně spokojenej, tak nechci říkat tohle je špatný nebo dobrý, snad mě chápete co tim myslim.
Jinak k tý ceně- já tady měl auto do kterýho jsem dával základ Alpiny a i přesto, že ty lidi říkali, že nechtěj nic drahýho a podařilo se mi je přesvědčit ať nedávaj "přiblblí" Tesco Sony, tak jsou teď nadmíru spokojený.
Jak říkám, dá se za málo peněz udělat hodně muziky, ale je to o tom že pro někoho je těch 34.700,- strašnej peníz a pro někoho je to přiměřený k tomu co dostane.
Jsou lidi, který ti řeknou dám 5.000,- ať to hraje, ale to asi uzná i jen trochu normální člověk, že za to nikdo nic nepořídí včetně práce aby to alespoň trochu za něco stálo.

Uživatelský avatar
Neználek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 07.05.2009 20:49
Bydliště: Karlovarsko

Re: Soundsystem dynaudio-problem

Příspěvek od Neználek »

Pokud mohu taky trochu přidat, mám dynaudio, ale jak výše psáno na rock to není, vše je čisté, ale pro mně málo basů. středy a výšky super. Já jsem měl dříve v autě Pioneer s BT, který měl mimo nastavení výšek, středů a basů, též výstup na subwoofer přes zesilovač a také strašně moc nastavení zvuku včetně nastavení frekvencí a strmosti v pásmech , tím nemyslím ekvalizér ( též ho měl) a to se dal udělat krásný, alespoň pro mne "krásný zvuk". Hlavně všechno nastavení na rádiu. Zde na tomto origo rádiu moc nastavení není, ale stále přemýšlím, že ještě připojím subwoofer, abych basy dohnal. Mám zesilovač, který bych připojil na stávající a samozřejmě přes vyhýbku na repro.( Vše ze starého vozidla, kam jsem vše namontoval a demontoval pův. cena dílů cca.15,000.-Kč). Docela se na to těším, až to vše uslyším.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“