Brzdy-účinnost za vlhka

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od Mára_VR6 »

sss601 píše:
Mára_VR6 píše: Zkusím něco zjistit :wink:
Tak co zjistil si neco???
Omlouvám se, nezjistil... Poslední týden pouze zjišťuju, kde mi stojí hlava :? :? Jinak řešeno, nestíhám v práci a když se dostanu domu, tak už ve VW není ten človek, co ho potřebuju.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od Allbacore »

ale to nie je zavada vsetkych passatov, to ma predsa kazde auto, ved to je jasne ze za vlhka je ucinok brzd horsi, preto ked jazdim na dialnici alebo na mokrej ceste, tak sem tam si slabulinko pribrzdujem aby som ich vysusil, ved napr BMW ma taky system ze ak je dazdovy senzor aktivny tak v urcitych intervaloch sa brzdy jemne stlacia aby sa vysusili... 8)
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od zbuj »

No to jo, ale ja si je vysusim a porad nebrzi (jakoze kdyz prsi...) jinak jdyz je pekne tak docela ok... :lol: Nevim no je to divne proste se chces spolehnout na brzdy za kazdych situacich a pri kazde zmene pocasi.... Je to blbe jak mas seslaple na doraz a :budo: potom muzes akorat :kap: :fly2:

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od cernytdi »

takovy system co ma podle tebe Bmw ma passat od rady 3c serijove jak je ucinej sensor tak se v urcitych casovych usekach jemne prilejhaji desticky aby se kotouce ususili takovy system maji skodovky ,seaty,vw,audi atd. normalne serijove.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od Mára_VR6 »

Taky jsem o tom před lety četl, ale teď jsem si už nebyl jistej a ty jsi mi to potvrdil....
Bohužel to moc nefunguje :evil:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od re5pekt »

To teda ne.. Prvni naslap brzdi hezky, pak ale intenzita brzdeni je stejna od 1/3 brzd. pedalu az na podlahu

Uživatelský avatar
JarinoRS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.09.2008 13:25
Bydliště: Rimavská Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od JarinoRS »

Allbacore píše:ale to nie je zavada vsetkych passatov, to ma predsa kazde auto, ved to je jasne ze za vlhka je ucinok brzd horsi, preto ked jazdim na dialnici alebo na mokrej ceste, tak sem tam si slabulinko pribrzdujem aby som ich vysusil, ved napr BMW ma taky system ze ak je dazdovy senzor aktivny tak v urcitych intervaloch sa brzdy jemne stlacia aby sa vysusili... 8)
nemas pravdu. naschval som vystriedal minule 4 auta na tej istej ceste ako som isiel s passatom a nerobilo to ziadne. boli to Focus II, BMW E90, P407 a Alfa 159. blbol len passat. nehovoriac, ze minule som sa skoro vysypal po rannom nastartovani a hned nato som chcel dat prednost na krizovatke - nedal som, vletel som do nej. nebrzdilo to totiz vobec - nastastie nic neslo.

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od Allbacore »

JarinoRS píše:
Allbacore píše:ale to nie je zavada vsetkych passatov, to ma predsa kazde auto, ved to je jasne ze za vlhka je ucinok brzd horsi, preto ked jazdim na dialnici alebo na mokrej ceste, tak sem tam si slabulinko pribrzdujem aby som ich vysusil, ved napr BMW ma taky system ze ak je dazdovy senzor aktivny tak v urcitych intervaloch sa brzdy jemne stlacia aby sa vysusili... 8)
nemas pravdu. naschval som vystriedal minule 4 auta na tej istej ceste ako som isiel s passatom a nerobilo to ziadne. boli to Focus II, BMW E90, P407 a Alfa 159. blbol len passat. nehovoriac, ze minule som sa skoro vysypal po rannom nastartovani a hned nato som chcel dat prednost na krizovatke - nedal som, vletel som do nej. nebrzdilo to totiz vobec - nastastie nic neslo.
hmm... tak ja neviem, mne to brzdi v pohode, tak ako aj na predoslych autach ktore som mal...mozno je rozdiel v niecom v modelovom roku :idea:
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od global »

mne to tiež brzdi v poho :roll:
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
HonzikC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 20.10.2008 20:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od HonzikC »

U me se to nastesti take neprojevuje teda az na jednu vyjimku. Kdyz vyjedu z mycky tak na prvni seslapnuti pedalu pasik nebrzdi, ale pak uz v pohode i za deste.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od Mára_VR6 »

Kdyžtak nad tím přemýšlím..... Kdo jste jezdil zimu na elektronech?? Já jo, mám zimní sadu hliníků... A jak si tak uvědomuju, v létě jsem problém neměl..... Nebude to konstrukcí disků?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od Betlem »

Mára_VR6 píše:Kdyžtak nad tím přemýšlím..... Kdo jste jezdil zimu na elektronech?? Já jo, mám zimní sadu hliníků... A jak si tak uvědomuju, v létě jsem problém neměl..... Nebude to konstrukcí disků?
No mám taky zimní sadu hliníku ale nepamatuju si jestli to dělalo v létě taky,ale asi né ,to bych si toho všimnul je fakt že to pozoruju asi až teď v zimě :roll:

Uživatelský avatar
JarinoRS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.09.2008 13:25
Bydliště: Rimavská Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od JarinoRS »

mam 16" zimne elektrony - aj kupovane ako zimne - Borbet CA

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od Allbacore »

Mára_VR6 píše:Kdyžtak nad tím přemýšlím..... Kdo jste jezdil zimu na elektronech?? Já jo, mám zimní sadu hliníků... A jak si tak uvědomuju, v létě jsem problém neměl..... Nebude to konstrukcí disků?
ja mam tiez elektrony na zimu...No neviem podla mna to nema ziaden suvis, este by by som povedal ze pri plechacoch by to mozno mohlo lepsie brzdit kedze nie su az tak otvorene, t.j. tazsie sa dostane dnu voda :idea: :roll:
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: Brzdy-účinnost za vlhka

Příspěvek od global »

Mára_VR6 píše:Kdyžtak nad tím přemýšlím..... Kdo jste jezdil zimu na elektronech?? Já jo, mám zimní sadu hliníků... A jak si tak uvědomuju, v létě jsem problém neměl..... Nebude to konstrukcí disků?
no možno na tom niečo bude. ja v zime plech + puklica
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“