Rada

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od TNT »

Za tim suplikem nic moc nenajdes. Tam je pak akorat dira k radiu...Vim jak to vyndat, ale radit ti to nebudu, protoze tam stejne nic nebude a je to moc chatrny. Podle me nejaka dosedaci plocha palubka vs. modulträger (drzak palubky) Pro neznale :arrow: obrazek Je to takova ta dlouuuuha "trubka". :)

Tady jeste kdyz jsem mel B5, opravoval jsem ty pazvuky. :arrow: Navod :wink:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Rada

Příspěvek od Mára_VR6 »

Ale když Zbuj říká, že se mu to přesejvá na 10cm.... Touhle konzolí by to jezdilo metr.

Popiš tu klimu trochu víc... Máš třeba nastavený 22st, jedeš na Auto režim a vypnutý klimakompresor.... Je to tak?? Může to na nohy topit, protože tam a ani v autě ještě 22 st není. Tam kde máš hlavu být může ale dole je chladněji a automatika to dohání. Človek taky když je venku tepleji nepotřebuje takové teplo uvnitř, jako když mrzne. Je to subjektivní pocit.
Režim Auto rozdeluje ventilaci dle venkovní a vnitřní teploty a snaží se co nejdříve dosáhnout nastavené teploty, takže hned ze začátku, tj od nějakých 40-50st na vodě, se snaží rychle dotopit a proto ti je na nohy teplo.
A víš co :?: :mrgreen: Vem si slabší ponožky a navrch sandále a uvidíš jak budeš rád, že ti přitopí :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od TNT »

Nemyslim, ze by neco jezdilo v tom drzaku. Ale stycny plochy mezi drzakem a palubkou delaji tenhle zvuk u B5. Koukni na ten navod, jsou tam vyfoceny.Nalevo i napravo. Kdyz jedes a zatacis, tak se opravdu zda, jakoby neco bylo v kastliku a soupalo se to tam pri kazdym zatoceni.

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Rada

Příspěvek od zbuj »

Maro asi jsi me nepochopil... Tomu vsemu rozumim ze se to auto snazi vytopit na dannou teplotu. Jenom co nechapu je, ze kdyz vypnu (off) celou klimu tak proc to porad fouka teply vzuch... Co potom budu delat v lete vis jak - sandale neni spatny napad, ale prece...

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Rada

Příspěvek od Mára_VR6 »

Aha 8O 8O , tak to jsem tě fakt nepochopil :? A ani já to nechápu...To fakt nevím.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Rada

Příspěvek od zbuj »

Tak nechces to zkusit jak nekde pojedes vypnout to a dej ruku k noham jestli taky neucitis jak to fouka?? Dej potom vedet.. Dikec.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Rada

Příspěvek od Mára_VR6 »

jasný... to mám v plánu :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Rada

Příspěvek od zbuj »

U the best :P :gey: :wink:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Rada

Příspěvek od Mára_VR6 »

Hele, tak u mě nic - nefouká.
Ale jedna věc mě napadla.... Pokud dáš OFF, tak to musí i zavřít přívod vzduchu z venku a pokud se tak nestane, muže to náporem foukat, potažmo topit dále. Není to moc pravděpodobný, ale u tohohle auta už věřím všemu.
Klapka je pod čelním sklem, když odendáš plast co je cvaklej do čelního a pod ním je ještě jeden a pak už koukáš na klapku sání klimatizace.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Rada

Příspěvek od zbuj »

Diky Maro jo tak me napada jestli ta klapka nahoudou nevydava takovy ten yvuk jak nastartuju a nekdy za jizdy ..... takove to t-t-t-t-t-t-t je to kratke jen asi 3sec. a potom nic stane se to tak jednou za pul hodky nekdy nikdy a kdyz vypnu klimu tak to nedela... je to tak klapka?? A neni treba nejak spatna uz vis jakoze je mozne ze se pri off nezavre a potom to fuci.... Nevim no. A nevis jak se to da napravit. Ty vase zkratky jakoze Zmacknout stejne tlacitko ´´sipka na panacka´´ a ´´econ´´ tak to jsem zkousel akorat se klima resetla nebo co a problem pretrval...
Tak nevite nekdo jak to opravit??

Jeste jednou dikec. :wink:

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Rada

Příspěvek od zbuj »

Chlapi sorry ze porad otravuju, ale ty zvuky uz jsem pominul... ted se chci zeptat zda je normalni, ze mi pal. filtr trochu aasi vypustil nafty... Protoze kdyz jsem dneska prijel tak jsem poslouchal motor a to zahadne klepkani a divam se na pal. filtr a byl trochu od nafty a pod nim taky par kapek je to normalni???

A jeste jedna vec jak je mozne, ze se mi rosi svetlomet zevnitr??? Dela to od te doby co jsem ho koupil a nevim proc?

Diky za odpoved.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“