Rada

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
juventus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 15.02.2009 12:53

Rada

Příspěvek od juventus »

Aho mam dotaz mam pasika rok 2006 2.0TDi a kdyz slapnu na spojku tak mi neco cvaka a kdyz ji pustim tak prestane dela to zastudena a i za tepla ale razeni je ok vse v pohode zaradim cim to muze byt

dik za radu

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Rada

Příspěvek od zbuj »

Nazdarek tak me napada jestli tam nemas Datla nebo trpaslika - zeptej se Respyho nebo Mary oni se znaji na takovych zvucich :P :P :P vid chlapi :wink:

Ne surius to fakt nevim taky mi neco potichoucku klepe a nevim co to je u me to, ale nema nic spolecneho ze spojkou... dokonce dneska jsem to chtel dat poslechnou zene a ona to neslysi tak nevim jestli mi hrabe uz z toho auta.

Jo chlapi vy se tak znate na tech zvucich :lol: nevite co muzu mit v paubovce kdyz si hraju na F1 a litam zatackami tak se mi neco presouva v palubovce je to jakoby mince se presunula na jednu stranu a zase na dalsi podle toho na jakou stranu se auto naklani tak se to sine je to blby zvuk uplne me to irituje. neda se tam nejak ten zvuk jde jakoby z prostred, ale blize ke spolujezdci...

Dikec za radu (nemuzu se dockat az se zase priucim neco u ptaccich) :mrgreen:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od TNT »

No tak hosi zase asi neporadim, ale mel bych jednu poucku a jeden nazor. :D

1) Zensky takovyhle zvuky neslysi :!:

2) Kdyz je to jakoby uprosted, ale spis ke spolujezdci. Ptacek to asi nebude, ale tipoval bych to na drevenou figurku Pinocchia v pravym suplicku u varovnejch. :lol:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Rada

Příspěvek od Mára_VR6 »

No co ti na to mám asi říct :?: :?: Co zkusit nějaký prostředek na hubení trpaslíků?? Něco jako trpasličí otrávený zrní :?: :wink: :oops: :oops:

Ale jak říká TNTák, fakt nemáš nic v nějaký přihrádce??? Jak daleko se to koulí?? Myslím jakou dráhu asi tak zmíněný Neidentifikovatelný Kutálející se Předmět (dále jen NKP) urazí. Podle toho by se dala určit pozice NKP :wink: :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Rada

Příspěvek od zbuj »

No chlapi jeste nekdo si nechce rejpnout??? :gey: Je to zvuk jako mince kdyby prejizdela asi tak 5-10cm z jednoho mista na druhy ... ( supliky jsem vymetl neni v nich NIC a ni pinokio nebo buh vi co vas jeste napadne....)

Jo jeste me napada jeden dotaz nevite jak je mozne, ze kdyz vypnu topeni tak to topi a na nohy docela hodne jak to zastavim??? Predem upozornuju ´´ nedelam si ohnicek pod nohoma nez nekde jedu´´

Dikec za rady, ale ted uz surius. :!: :wink: :gey:

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od Allbacore »

noobska otazka, ale nams nahodov nieco spadnute v tej "liste" pri vyfukoch na celne sklo? :)
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Rada

Příspěvek od zbuj »

ne to jsem uz zkousel vse jsem prohledal a kdyz passtiku uderim po palubovce tak slisim takove to stejne cinknuti jako kdyz se presouva do zatacek takze to bude nekde uprostred pod fukacema.,.... ale kde 8O

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od Allbacore »

zbuj píše:ne to jsem uz zkousel vse jsem prohledal a kdyz passtiku uderim po palubovce tak slisim takove to stejne cinknuti jako kdyz se presouva do zatacek takze to bude nekde uprostred pod fukacema.,.... ale kde 8O
tak asi najpravdepodobnejsie je ze ti spadla nejaka vec za tie suflicky... :(
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Rada

Příspěvek od zbuj »

Tak to asi nebylo me... ja tam jeste nic nedaval.... asi ten prede mnou - to byl ale prsak :gey:
a nevite jak se daji ty suplicky vytahnout??

Jo a co ta klima????

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od Allbacore »

zbuj píše:Tak to asi nebylo me... ja tam jeste nic nedaval.... asi ten prede mnou - to byl ale prsak :gey:
a nevite jak se daji ty suplicky vytahnout??

Jo a co ta klima????
mno tie suflicky som niekde videl DIY ako to vybrat je tam jeden zadrhel, pokusim sa ti to najst...
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od Allbacore »

snad ti to nebude vadit ak to bude po anglicky:
Center storage compartment unit, removing and installing

First you will:
Remove glove compartment
Remove instrument panel center trim
Remove instrument cluster trim
Remove passenger-side instrument panel trim

Then:
Remove the two bolts that anchor the center storage compartment
Remove center storage compartment unit from instrument panel
Disconnect wiring harness from warning light switch
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Rada

Příspěvek od zbuj »

No to je sice pekne, ale vim s toho prd... :gey: :mrgreen: Nejake obrazky jak se to dela tam nejsou?? Nebo schema?? ale dik

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Rada

Příspěvek od Mára_VR6 »

hele a koukal jsi do schránky pro servisku?? je v kastliku pred spolujezdcem nahoře. A není vypolstrovaná, tak třeba tam..... Ale more surius odpověď už ze mě nevyrazíš :mrgreen:

Když vyndáš kaslíčky, tak tam máš akorát díru dolů do palubky a v díře jak známo nic nerachotí :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od Allbacore »

zbuj píše:No to je sice pekne, ale vim s toho prd... :gey: :mrgreen: Nejake obrazky jak se to dela tam nejsou?? Nebo schema?? ale dik
ee nemam sorry :( ale nie je to tazke tie plasty dat prec, len musis pomaly a opatrne skusat...
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Rada

Příspěvek od zbuj »

Mára_VR6 píše:hele a koukal jsi do schránky pro servisku?? je v kastliku pred spolujezdcem nahoře. A není vypolstrovaná, tak třeba tam..... Ale more surius odpověď už ze mě nevyrazíš :mrgreen:

Když vyndáš kaslíčky, tak tam máš akorát díru dolů do palubky a v díře jak známo nic nerachotí :mrgreen:
Jo to uz jsem prolezl vsechno a nic no asi budu muset zacit jesdit s passtikou zavody a treba se mi jednou stane ze pojedu tak rychle do zatacky, ze to samo vyleti :P

Jo Maro nevis neco o te klime proc to tak dela?? Je to blby venku uz docela teplo dnes 16stupnu a klima vypnuta a tahne mi na nohy teply vzduch.... tak nevim???

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“