Parktronik - problém

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

Poradí mi někdo kde sehnat ten parkovací senzor ? Díky

modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

Díky, ale ten nemá přední, který potřebuju, už jsem ho kontaktoval.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od TNT »

Jak jsem psal, s prednim v chromu bude problem.

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od zbuj »

modelar píše:Díky, ale ten nemá přední, který potřebuju, už jsem ho kontaktoval.
Zkus ebay. nekde jsem to videl ale ted nevim na kterem ebay.... mozna co.uk nebo de... fakt nevim musis pohledat.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od TNT »

Podle me zbytecna honicka za diamantem. :) 1900kc supr cena, vzdyt je to Passat.

tomazavr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 05.01.2009 23:16

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od tomazavr »

Zdravim, mam jiny problem mel jsem jiz predni a zadni senzory v Passatku. Dal jsem tam RNS 510 a chtel jsem aby mi to na ni zobrazovalo, tak jsem koupil novou jednotku 1Z0919475A akorat nevim co je treba naprogramovat?! Nekde ve foru psali, kdyz uz tam byla jina jednotka, tak ze neni treba programovat, ale tak to neni, pokud tam hodim tu novou, tak ji to nevidi:-(
Pls vi nekdo jak ji pustit a nakodovat do meho auta? Diky

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od TNT »

Jestli ji to nevidi, tak bude bud spatna, nebo je treba reset gateway. Jednotka, kterou jsi koupil je z Octavky, nejsem si jistej, jestli maka s originalnima cidalama a kabelazi Passatu. Ale to snad jo...Nic jinyho me nenapada.

tomazavr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 05.01.2009 23:16

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od tomazavr »

TNT píše:Jestli ji to nevidi, tak bude bud spatna, nebo je treba reset gateway. Jednotka, kterou jsi koupil je z Octavky, nejsem si jistej, jestli maka s originalnima cidalama a kabelazi Passatu. Ale to snad jo...Nic jinyho me nenapada.
A nemusi se to teda nejak kodovat,nebo povolovat?

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od cosby »

Nové Parkováky nejsou v 76 ale v 10.
pokud chceš,aby ti to fungovalo s 510 tak je potřeba přepinovat zadní senzoryvypojit Can komfortu a natáhnout Can Motor a je tam potřeba vyměnit Gateway z modelu 08.

modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

Tak jsem sehnal ten pochromovany parkovaci senzor diky vam za slusnou cenu. Potreboval bych ted poradit jak ho elegantne vymenit a nerozhazet pri tom cely predek auta. Delal to uz z vas nekdo a vi jak na to ? jedna se o levy predni pochromovany senzor, ktery je v masce. Dik

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od TNT »

Tak kde jsi ho nakonec sehnal?:) Jaka byla cena, jestli se muzu zeptat?

Staci sundat jen maska tusim. Ted si nevybavuju, jak tam je uchycena kabelaz. Koukni na obrazek http://www.vw-club.cz/download/file.php ... &mode=view" onclick="window.open(this.href);return false; 6ks sroubu shora a dole pod SPZ na kazdy strane jeden a maska pujde ven. :wink:

modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

TNT píše:Tak kde jsi ho nakonec sehnal?:) Jaka byla cena, jestli se muzu zeptat?

Staci sundat jen maska tusim. Ted si nevybavuju, jak tam je uchycena kabelaz. Koukni na obrazek http://www.vw-club.cz/download/file.php ... &mode=view" onclick="window.open(this.href);return false; 6ks sroubu shora a dole pod SPZ na kazdy strane jeden a maska pujde ven. :wink:
Sehnal jsem ho přes to aukro, myslím jsi mně to radil Ty. Stál 580,- včetně poštovného.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od TNT »

Tak on ma borecek i predni. Takze pohodicka.:)

modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

Díky za obrázek, kde se dá sehnat taková ta kniha pro uživatele VW, Mám doma jednu ještě od starého modelu, ale nová myslím ještě v češtině nevyšla. Myslím se jmenuje" Jak na to " Už jsem to našel, vydavatelství Koop nebo Kopp
Naposledy upravil(a) modelar dne 19.03.2009 13:31, celkem upraveno 1 x.

modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

TNT píše:Tak on ma borecek i predni. Takze pohodicka.:)
No napřed říkal, že nemá, ale pak slíbil, že se podívá a dnes to došlo. Doufám, že bude dobrý. Chtěl bych si ho vyměnit sám, tak proto ty dotazy. Tady to z mých kamarádů mechaniků ještě nikdo nedělal, tak je to asi jedno a až do Zlína se mně nechce jezdit. ani nevím, jestli by mně to udělali, když tam přitáhnu svůj náhradní díl.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“