Parktronik - problém

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

Poradí někdo ? Při zařazení zpátečky se ozve dlouhé pípnutí a rozbliká se kontrolka parktroniku. Neví někdo kde je ta jednotka parktroniku ? Nebo kde je závada ? Díky

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od TNT »

Vpravo v kufru pod tapecem...Ale podle me jsou bud zaneseny cidla, nebo je jedno v haji. Na VAGu ti to urco pisne, ktery to je. Ted jsem menil jedno na Audi A4. Stejnej problem jak pises ty. Dlouhy pipnuti a pak nic. :wink:

modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

TNT píše:Vpravo v kufru pod tapecem...Ale podle me jsou bud zaneseny cidla, nebo je jedno v haji. Na VAGu ti to urco pisne, ktery to je. Ted jsem menil jedno na Audi A4. Stejnej problem jak pises ty. Dlouhy pipnuti a pak nic. :wink:
Díky moc nechám to prověřit.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od TNT »

A kdybys potreboval, tak tady si porid cidel kolik chces. :lol: http://www.aukro.cz/item577082665_parko ... at_b7.html" onclick="window.open(this.href);return false;

modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

TNT píše:Vpravo v kufru pod tapecem...Ale podle me jsou bud zaneseny cidla, nebo je jedno v haji. Na VAGu ti to urco pisne, ktery to je. Ted jsem menil jedno na Audi A4. Stejnej problem jak pises ty. Dlouhy pipnuti a pak nic. :wink:
Ještě prosba, já jsem novej a ještě se tu rozkoukávám, poraď mi prosím jak vyměnit to čidlo, co se musí rozdělat a taky kde se dá to čidlo nebo senzor sehnat. Musím koupit pouze org. nebo existuje nějaká náhrada, která bude stejně dobrá ( Kde ji seženu ? ). Díky.

modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

TNT píše:A kdybys potreboval, tak tady si porid cidel kolik chces. :lol: http://www.aukro.cz/item577082665_parko ... at_b7.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Díky kámo. nemáš náhodou zkušenosti s zobrazováním parkpilotu na RNS 510 ?

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od TNT »

U Passata se asi musi sundat naraznik, shora jako u A4 se tam nedostanes. Cidlo bude nacvakly zevnitr v drzaku. Zobrazeni na RNS510 jsem jeste nedelal, pac jsem jeste nebyl schopnej, dokopat se k dodelani asistenta, kterej mi lezi doma v krabici. :) Musi se leccos prepinovat, je to uplne jiny zapojeni. Ale jde to. :wink:

modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

TNT píše:U Passata se asi musi sundat naraznik, shora jako u A4 se tam nedostanes. Cidlo bude nacvakly zevnitr v drzaku. Zobrazeni na RNS510 jsem jeste nedelal, pac jsem jeste nebyl schopnej, dokopat se k dodelani asistenta, kterej mi lezi doma v krabici. :) Musi se leccos prepinovat, je to uplne jiny zapojeni. Ale jde to. :wink:
Díky , moc jsi mně pomohl.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od TNT »

Ted nevim jak jsi to myslel, ale budiz... Koukni na tohle, jestli z toho budes moudrej. :wink:
Přílohy
PDC na navi.jpg

modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

modelar píše:
TNT píše:U Passata se asi musi sundat naraznik, shora jako u A4 se tam nedostanes. Cidlo bude nacvakly zevnitr v drzaku. Zobrazeni na RNS510 jsem jeste nedelal, pac jsem jeste nebyl schopnej, dokopat se k dodelani asistenta, kterej mi lezi doma v krabici. :) Musi se leccos prepinovat, je to uplne jiny zapojeni. Ale jde to. :wink:
Díky , moc jsi mně pomohl.
Zkusím ještě očistit ty čidla. Jak to děláš ? Vapka nebo nějaký štětec... ???

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od TNT »

Wapka max. 30cm od cidla, bliz ne!!!! U Passata nema sanci bordel nikam vlezt. Je tam jen cidlo a naraznik. Zkusit jestli nejsou navlhly konektory u cidel. Ale ty bejvaji vetsinou v pohode.

modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

TNT píše:Wapka max. 30cm od cidla, bliz ne!!!! U Passata nema sanci bordel nikam vlezt. Je tam jen cidlo a naraznik. Zkusit jestli nejsou navlhly konektory u cidel. Ale ty bejvaji vetsinou v pohode.
Ahoj, tak byl jsem ve škodovackem servisu a diagnoza: levy předni snimac pomoci pri parkovani uprostred - G254 bez signalu/komunikace. Tak jsi mel pravdu. Senzor je kapud. Je to ten pochromovany a cena org. v servisu VW 1865,- katastrofa ! Zkusim ho nekde sehnat, ale zatim nevim kde. Pokud by nekdo vedel, tak budu rad za kazdou radu.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od TNT »

Zkus vrakace, tech chromovych bude min no. :roll: Ale 1865,- docela v poho cena, kdyz je to novy z VW, na vraku ti beztak reknou 1000kc. :x

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od Mára_VR6 »

modelar píše:
TNT píše:Wapka max. 30cm od cidla, bliz ne!!!! U Passata nema sanci bordel nikam vlezt. Je tam jen cidlo a naraznik. Zkusit jestli nejsou navlhly konektory u cidel. Ale ty bejvaji vetsinou v pohode.
Ahoj, tak byl jsem ve škodovackem servisu a diagnoza: levy předni snimac pomoci pri parkovani uprostred - G254 bez signalu/komunikace. Tak jsi mel pravdu. Senzor je kapud. Je to ten pochromovany a cena org. v servisu VW 1865,- katastrofa ! Zkusim ho nekde sehnat, ale zatim nevim kde. Pokud by nekdo vedel, tak budu rad za kazdou radu.
Jaká katastrofa :?: :wink: Koupil sis opici a ta musí mít banány, tak co se divíš :wink: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

modelar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 09.03.2009 18:13
Bydliště: Valašsko

Re: Parktronik - problém

Příspěvek od modelar »

Mára_VR6 píše:
modelar píše: Ahoj, tak byl jsem ve škodovackem servisu a diagnoza: levy předni snimac pomoci pri parkovani uprostred - G254 bez signalu/komunikace. Tak jsi mel pravdu. Senzor je kapud. Je to ten pochromovany a cena org. v servisu VW 1865,- katastrofa ! Zkusim ho nekde sehnat, ale zatim nevim kde. Pokud by nekdo vedel, tak budu rad za kazdou radu.
Jaká katastrofa :?: :wink: Koupil sis opici a ta musí mít banány, tak co se divíš :wink: :lol:
To je mi jasné, žádná katastrofa to není, ale proč cpát zbytečně prachy za předražené součástky.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“