DSG a motor tuning

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: DSG a motor tuning

Příspěvek od tomasgti »

chlapi hlavně nejezděte do bitpoweru !!! dopuručil bych http://www.steinberger.cz" onclick="window.open(this.href);return false; je to ve Zlíně sice, ale údajně dělaji i DSG, nejsem si 100% jist...
Pirelli edition

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: DSG a motor tuning

Příspěvek od swenak »

Tak já jsem zatím mooooc spokojen s http://www.motorpower.cz" onclick="window.open(this.href);return false;, tedy Petrem Šímou. Jedno auto mi už udělal a při druhém mi už hodně sám od sebe radil, pomáhal mi s informacemi a věřím, že ho i dobře uděláme :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

MOKKY
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 27.02.2011 20:48
Bydliště: vysočina

Re: DSG a motor tuning

Příspěvek od MOKKY »

fobo píše:
swenak píše:Nemám zkušenosti, ale dost jsem zjisťoval, dokonce jsem už byl dohodnut, ale termín nedopadnul a pak jsem to s financemi přehnal a odsunul kvůli jiným prioritám :-) Ale důležité je, že krouťák nesmí jít přes 350Nm, což je v seriovce maximum pro DSG. Někde jsem se dočetl, že se upravuje i RJ pro DSG, ale to v ČR nikdo nedělá, údajně se RJ pro DSG resetne a sama se adaptuje, v zahraničí ale umí upravovat i RJ (třeba v UK) pro DSG. Zkus nick chiptuner, je u Prahy a docela ho všichní chválí.
Ano, taky mi bylo řečeno, že se musí přeprogramovat i DSG. Prý to umí i u nás, zvážím příští rok, ale řekl bych, že věděli, o čem mluví.

S DSG se nemusí dělat vůbec nic,sama se přizpůsobí.Jezdím s čipem 2 roky a vše ok.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: DSG a motor tuning

Příspěvek od swenak »

To je ta adaptace. Já teď řeším kroutící moment, po úpravě bych se měl dostat asi dost přes těch 380Nm, kde je dle všeho omezovač a sice původní majitel údajně nechal vyměnit lamely, nejsem si tím jist. Taky údajně byl uprav SW v DSG, aby nebyl ten omezovač, ale opět, nejde ověřit, v jakém to je teď stavu. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“