2.0 TFSI - obj. kody

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

2.0 TFSI - obj. kody

Příspěvek od swenak »

Zdravim,

muze mi nekdo prosim zjistit kody a ceny polozek viz foto? Nevim, jak se to odborne nazyva, ta cast u masky je praskla u obou sroubu, co to tam drzi a ta cast co jde pak do krytu motoru je zase roztazena u spoje s tim plastem a nedrzi poradne, vznikla tam docela "dira", sice jsem to zespoed i z vrchu prusrouboval, stejne tak ten plast jsem nejak "vytunil" aby drzel, bude lepsi, kdyz si koupim obe casti nove. Dale bych potreboval obj kod pro gumenou vlozku do toho krytu motoru, ktera se nasatuje na ty 4 cepy. Jedna asi nekde vypapadla tak mi viko motoru klepe.

Diky moc
Přílohy
P1040682.JPG
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

RFteam
Závodník
Závodník
Příspěvky: 536
Registrován: 04.03.2008 11:08
Bydliště: mlada boleslav

Re: 2.0 TFSI - obj. kody

Příspěvek od RFteam »

CAU SHANIM TO SAME ALE AZ UVIDIS CENY ASI TE KLEPNE NEDA SE TO KOUPIT SAMOSTATNE ALE CELE KRASNI S FILTREM VAHOU VZDUCHU A TD PROSTE CELE NEROZDELUJI TO NA SPODEK VRSEK NIC A STOJI TO 10 TIS SKORO NO PECKA TO ZA TO FAKT NEDAM .. :gey: TEDA ASPON JA SHANIM NEJAKY SPORT KARBON SANI CI TAK NECO ZA TY SAME PENIZE A LIP TO VYPADA A ASI II FUNGUJE :D

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: 2.0 TFSI - obj. kody

Příspěvek od swenak »

no to potes, to bych se fakt vysral, to to radsi jeste jednou odmontuju a jeste to trosku "potunim", ted jsem na ten plast v miste, kde je prichycen k predku dal namisto jedne ulomene casti pro sroub kousek ohnuteho plechu, navrtal dirky, prikurtoval sroubem k telu a druhym nornmalne k vozu a je to OK, ale druha je taky praskla, tam alespon jeste je o co chytit, tak jsem to nemenil...jinak, to carbonove sani jsou videl, stoji cca 7tis, ale to mi je k nicemu, to to vazne radsi vrazim do neceho lepsiho, nevim tedy, o co to s nim ma byt lepsi, prej mensi ztraty vzduchu a vetsi tlak, ale ....
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 TFSI - obj. kody

Příspěvek od čapik »

no to co je zaznačeno v kroužku, tak to je jen kus plastu, který svádí vzduch k filtru(a z částï do motoru), Filtr i váha vzduchu je jinde, tak to by snad nemělo být tak drah, ne?

Jinak ohledně toho carbonového svodu vzduchu - v minulosti to probírali na GOLF5GTI foru, že to vypadá hezky, ale, půlka toho svodu svádí vzduch do sání a půlka ochlazuje motor. Zkoušeli aji testovat teploty, s a bez včetně nějakého lepšího přísunu vzduchu, teď už bych kecal jaké tam byly přesné hodnoty, ale ten carbon je co se týče sání efektivní až v rychlostech nad 160kmh, ale víc se zahřívá motorový prostor....
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: 2.0 TFSI - obj. kody

Příspěvek od swenak »

no to, co chci ja je vazne jen kus plastu a tvrzene gumy, ma to i samostatna cisla, tak snad to je jen otazka par korun, proto se ptam...ja nepotrebuju carbon, nechci tunit, chci jen, aby to bylo OK, pac to klepalo a ten vzduch se nedostaval asi uplne kam by mel, ted je to jak jsem psal OK, ale je to takove selfmade...
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: 2.0 TFSI - obj. kody

Příspěvek od alean »

ceny máš v názvu obrázku,ta část co je na přední stěně stojí cca 130Kč
Přílohy
saní1_253.JPG
gumova zarazka_107.JPG

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: 2.0 TFSI - obj. kody

Příspěvek od swenak »

SUPER, diky!!! Tak to nejsou zadne tragedie, cekal jsem horsi. Kdyz jsme u toho, da se koupit i takova ta izolace kapoty, co je ze spodni strany kapoty?
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: 2.0 TFSI - obj. kody

Příspěvek od alean »

jo ještě k tomu dílu na př.části ,pravděpodobně se skládá ze tří dílů cca po 130Kč,bohužel jsem nenašel obrázek pro tvůj motor.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: 2.0 TFSI - obj. kody

Příspěvek od swenak »

mas pravdu, jsou to 3 casti...i tak je to akceptovatelne, diky

EDIT: jsem zapomel dopsat, mam to jiz davno koupene, komplet to bylo nejak pres 1000kc, AutoJarov
Naposledy upravil(a) swenak dne 03.01.2010 08:29, celkem upraveno 1 x.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

RFteam
Závodník
Závodník
Příspěvky: 536
Registrován: 04.03.2008 11:08
Bydliště: mlada boleslav

Re: 2.0 TFSI - obj. kody

Příspěvek od RFteam »

tady je to karbon :D http://www.highperformanceparts.cz/karb ... 0t-fsi.446" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“